Rüyada Yapraklar Görmek

Rüyada yaprak görmek, önemli konularda yaklaşan bir başarı bekleyebilirsiniz. Sadece kariyer gelişimine değil, aynı zamanda ruhsal gelişime de sahip olacaksınız.

Rüyada gökyüzünden yaprakların üzerinize düşmek, büyük olasılıkla uzak bir akrabanızdan bir miras alacaksınız.

Rüyada sarı yapraklar görmek, solgunluğu ve ihtişamın düşüşünü, işlerin tamamlanmasını gösterir. Sarı yapraklar, yakında her şeyi bitireceğinize ve rahatlayabileceğinize de işaret edebilir.

Bir kadın için rüyada yeşil yapraklar görmek yeni büyüme, başarı ve kâr anlamına gelir.

Rüyada kuru yapraklar görmek, baş döndürücü bir başarıya ve çok miktarda paraya sahip olacağınız; ancak, hepsini bir kerede harcamamak daha iyidir. Belki de böyle bir başarıdan sonra bir dizi aksilik ve hayal kırıklığı yaşamak zorunda kalacaksınız.

Bir erkek için başarı ve eğlence sinyali bırakır. Rüyada zemin yapraklarla kaplıysa, kazanılması gereken huzur ve rahatlamayı önceden bildirir.

Rüyada biri elinde yaprak tutarsa, bunun iki anlamı olabilir: Ya bir miktar para alacak ya da bu miktarı ödemek zorunda kalacak.

Rüyada tamamen yapraklarla kaplı bir ağaç görmek, sağlık ve refahı gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status