Rüyada Yazar Görmek

Rüyada yazar görmek, yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarmanın sizin için zor olduğu anlamına gelir. Belki de böyle bir insansın ve tam tersini kanıtlamak için canını yakmana gerek yok.

Rüyada bir yazarın bitmiş eserine baktığını görürseniz, hayatınızda bazı sıkıntılar ortaya çıkacaktır. Bununla cesurca yüzleşmelisin; aksi halde duygularınızı incitebilir ve çok önemlidir.

Rüyada Yazar Olmak

Rüyada yazar olduğunuzu görürseniz, hoş sohbetler edersiniz. Neye başlamış olursanız olun, onu bir an önce bitirmeye çalışın ve ondan herhangi bir gelir ya da iyi bir sonuç beklemeyin.

Yazar olduğunuz bir rüya, yakında hayatınızda kararlı adımlar atmanız gerekeceği anlamına gelir. Bunu ilk kez yapmıyorsunuz, bu yüzden tüm deneyiminizi toplayın ve cesurca hareket edin.

Rüyada Yazarla Konuşmak

Rüyada yazarla konuştuğunu görmek, şiddetli rekabetin habercisidir. Gerçek hayatta, başarınızı kıskanan birçok insan var ve rekabete nasıl dayanacağınızı bilmeniz gerekiyor, aksi takdirde çabalarınız boşa gidecek.

Rüyada yazar olmak ve yayıncıdan ret almak gerçek hayattaki gibi değildir. Üzülme. Bu rüya sadece yayıncının şüphelerinin yönetileceği ve eserinizin/el yazmanızın kabul edileceği anlamına gelir.

Yazarsanız ve işinizden memnun değilseniz, gerçek hayatta eseriniz fark edilir ve size ün kazandırır. Zamanın geldi ve şimdi zaferin sınırında olacaksın.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status