Rüyada Yazlık Bayan Ayakkabısı Görmek

Rüyada yazlık bayan ayakkabısı görmek, yapılacak seyahatlerin size şans ve mutluluk getirmesine yorumlanır. Uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yere çeşitli sebepler ile yolunuz düşebilir. Yeni insanlar tanıma şansınız olabilir. Özellikle de mesleğinize yönelik yapacağınız seyahatler ile birlikte önemli bilgiler ve tecrübeler edinebilirsiniz. Sizin ufkunuzu açacak seyahatler olabilirler.

Rüyada rahat ve güzel ayakkabı görmek, rahata erişmek anlamına da gelir. Kişinin cebine fazladan parası kalabilir. Çok fazla harcaması ve borcu olan kişilerin maddi külfetleri hafifler. Kazancınızdan artık birikim yapma ve kenara para ayırma imkanı bulabilirsiniz.

Rüyada Açık Ayakkabı Görmek

Bir süredir görmek istediğiniz birinden haber almaya ve görüşmeye yorumlanır. Yurt dışında veya başka bir şehirde yaşayan bir dostrunuz ile uzun bir aradan sonra yeniden bir araya gelmeniz olasıdır. Size sevdiğiniz bir insan da sürpriz yapabilir.

Rüyada Yazlık Bayan Ayakkabısı Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır ve kişi aradığı mutluluğu bulur. Sevdiğinden uzakta olanlar yeniden hasret giderirler. Size kırgın birileri de artık kızgınlıkları geçer. Çevrenizde iyi insanlar artar ve hayırlı yolculuklar olur.

Rüyada Ayakkabı Denemek
Rüyada Topuklu Kırmızı Ayakkabı Giymek
Rüyada Çok Güzel Bir Ayakkabı Giymek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Mustafa dedi ki:

  Merhaba şimdiden teşekkür ederim ben rüyamda sarı bi at gördüm atın ipinden tutdum cekdim ama başbası tam oturmamış cene kısmı başbası atın sadece boynundaydı burunluk kızmı cıkmış bende atın huyunu suyunu bilmedigim icin başbasını takmak icin ilk onu severek yokladım başını okşadım sevdim oda bana dogru başını uzatarak sevgime karşırık verdi sonra başbasını uraç sonucu düzeltdim başbasının burnunu düzeltigimde başbasının burunlugu maskeliymiş yani maskeli başbag oldu bende dedimki koranadan dolayı başbagıyı bile maskeli yapmışlar koronadan dolayı diye düşündüm

  1. admin dedi ki:

   Hasta birinin şifa bulmasına, bazı plan projeleri geç de olsa hayata geçirmeye yorumlanır.

 2. Emine dedi ki:

  Merhaba, bir az önce gördüğüm bir rüyayı anlatıcam ben, evdeki pianonu değil de mahledr apartmanın önünde(gerçekte yok) bir piyanoda çalışa yapmak için şarkı notalatıyla birlikte gidiyorum. Sonra yaparken aniden apartmanın ben yaşayan değil de en uç girişinde eksi okuldan tanıdık bir kızı görüyorum sonra bana param kalmamış diyor, ben de benim vermemi istermisin diyorum o da evet diyor bem veriyorum sonra bu o parayi yere salınca başka büyük paralar çıkartıyor benim parami geri veriyo bozuklukları alıyo, sütyen içi alıcakmış. Bir anda etrafımız full giyim yeri satılan bir yere dönüşüyo sanki öyleymiş de ben fark etmemişim gibi. Piano da orada. Hemen arkasında da piyanonun arkasındakı ayakkabı vitrinlerine gidiyorum, bahar ve yazlık çok güzel ayakkabılar var, birine diyorum ki keşke bu renkde çiçekleri olmasaydi ama sonra çekme formatında ama yazlık açık materialle yapılmış ayakkabılara bakıp hayran oluyorum. Ve galiba paranı düşünüp evde buluyorum kendimi, komşu çoçuklari bize geliyor bizdeki piyanonun arkasına geçmek istiyorlar normalde divara yapışık, sonra ben bir daha oraya geri dönüyorum o sırada yolda okuldan sınıf arkadaşlarımı görüyorum ama görmezden gelip girişden geçiyorum ki biri arkamca gelip arkadan sarılıyor sonra konuşuyoruz falan, sonra ise başka biriyle kendimi masa başında o bana hayatından sohbet ederken buluyorum. İkisi de kız ve şu anda üniversiteni de bitirdim ve hiç biriyle görüşmüyorum ama okul vakti de çok yakın değildik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberine ve evinize daha çok para girmesine, bazı kaygıların bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status