Rüyada Yeşil Takım Elbise Giymek

Rüyada yeşil renk takım elbise giydiğini görmek, saf ve temiz niyetli birinin hayatınıza girmesine ve size çok yardımcı olmasına yorumlanır. Bekar olan biri için hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Evleneceğiniz kişi hem çok iyi niyetli, temiz kalpli ve hem de çok bol elli ve gönlü zengin biri olacak. Onu ilk gördüğünüz an sizi çok etkileyebilir ve kalbinizi çalabilir. Evli olan biri ise kuracağı dostluktan çok büyük faydalar sağlayacak. Yeni bir arkadaşlık kurabilir ve o kişi ile kuracağınız dostluk sizi mutlu edebilir. Özel hayatınızda samimi dostluklar edinebilirsiniz ve gönlünüze göre bir ilişkiniz olabilir.

Rüyada başkasının yeşil takım elbise giydiğini görmek, manevi duyguları güçlü olan biri ile tanışmaya ve ondan öğütler almaya yorumlanır. Bu kişi size vereceği öğütler ile bazı hatalarınızın farkına varmanızı sağlayabilir. Size çok büyük iyiliği dokunabilir. Eğer tanıdığınız biri yeşil takım elbise giyiyorsa, o kişiden gelecek müjdeli haberleri simgeler. Birlikte ortak bir mutluluk yaşayabilirsiniz.

Rüyada yeşil erkek takım elbise görmek, hayırlı işler yapmak ve iyiliklerin karşılığını bulmasına, bir erkekten bu konuda destek almaya, birlikte iyilik yapmaya yorumlanır. Bu erkek size örnek olacak davranışlarda bulunabilir ve sizin de iyilikler yapmanızda öncülük edebilir. Rüyada erkeğin yeşil takım elbise giymesi, aynı zamanda ahret hayatına önem veren ve dini duyguları güçlü bir erkeği simgeler. Onunla ortak bir hayır işinde bulunabilirsiniz ve manevi duygularınızı güçlendirebilir.

Rüyada Açık Yeşil Takım Elbise Giymek

Sağlık ve sıhhate erişmeye, güç ve kudrete yorumlanır. İnsanlar sizin hakkınızda çok büyük övgüler ile bahsedebilirler ve saygınlığınız artabilir. Asil ve güçlü biri olduğunuzu da simgeler. İş ya da eğitim hayatında insanların güvenini kolayca kazanabilirsiniz ve işlerinizde sorunsuz bir şekilde yürütülebilir.

Rüyada Koyu Yeşil Takım Elbise Giymek

İlim irfan sahibi insanlar ile tanışarak kariyerinizde de zirveye ulaşmaya, kendi kişisel gelişiminiz için güzel şeyler yapmaya yorumlanır. Belki bir kursa yazılabilir ya da bir konuda kendinizi eğitebilir, işinizde uzman olabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Takım Elbise Giymek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre yeşil takım elbise giyilmesi, hem manevi güce hem de maddi sorunların geride kalmasına, fırsat kapılarının açılmasına ve şansa talihe yorumlanır. Karşınıza temiz saf kalpli insanlar çıkar ve işleriniz yoluna girer. İyi kalpli insanlardan iyilik görebilir ve birlikte iyilik yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatih dedi ki:

  Merhaba ben fatih annem beni ruyasında yesil takım el ise icinde gormuş anlamı ne olabılir

 2. Kafiye ŞAHİN dedi ki:

  Ruyamda bir yere gitmek için hazırlık yapıyordum yeşil takım elbiseyi giydim ancak siyah ayakkabılarımı kaybettim

 3. Coskun dedi ki:

  Rüyda 2 tane Adam yüz Leri kapali yesil elbiseleri ve
  Bana söylerdi git bu cicegi Allah icin al ve o anda seytan cicegi alip su yar batirir ve ciceg ölür ve Ben kosarak giderim yine almaya a am am Adam Benim icin hepsini Almis ve gülüyor du

 4. anonim dedi ki:

  Rüyamda bir alandayız, herkes ayakta duruyor benden başka herkes paltolu, yanımda eşim varmış, o!nun paltosu krem rengi, kalabalıkta bulunan 3 erkegin paltoları yeşil, eşim sana da palto almalıyız diyor, benim üzerimde köylü elbisesi var, daha sonraki rüyamda (aynı gecr) işyerinin yemekhanesine gidiyorum, tanıdık birisi yemekleri pişirmiş, yemekler tamam al ye diyor, kendisi tablotunu doldurup, masaya oturup yemeye başlıyor, ben diger taraftaki uzun masaya geçiyorum, diger iş arkadaşları kalabalık olarak geliyorlar, tablotlarını doldurup, neşeyle, konuşarak yemeye başlıyorlar, içlerinden birisi daha sonra ortaya çıkıp, şarkı söylüyor, digerleri de kalkıp, O’nunla beraber oynuyorlar, ben bir türlü bir şey yiyemedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntılardan kurtulmaya ve evinizde berekete yorumlanır.

 5. Hilal dedi ki:

  Rüyamda bir projede (çokta ehemmiyeti olmayan bir proje) beraber çalıştığım hocamın bana bol bütün yeşil tonların bulunduğu çizgili takım elbise hediye ettiğini gördüm. Elbiseyi üzerime giydim fakat elbiseyi üzerimde görenler hocamın çok kötü, olduğunu, hırsız olduğu, paragöz olduğunu söyleyip onunla iş yaptığım için beni ayıpladıklarını da gördüm. Bu yüzden elbiseyi çıkartıp çıkarmamakta çok tereddüt ettim ve gidip hocama hakkında söylenenlerden bahsettim. Kendisi bana “Başarımı kıskanıyorlar, herkes beni yıkmaya çalışıyor.” Tarzında bir cevap verdi. Bende üzerimdeki elbiseyi çıkarmadım. Sizce bu rüya ne anlama gelmektedir? Hocam hakkında gerçekten çok kötü şeyler söylüyorlardı…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni gelir kapısı aralanmasına ve istekleri gerçekleştirmeye yorumlanır.

 6. Cihan dedi ki:

  Ruyamda.bir.askeriyeye tuvaletim geldi diye giriyorum. Kapida iki tane.yesil takim.elbiseli asker ve resmi kamogilakli askerler vardi silahlu takim elbise giyenlerde sah yoktu. İceri bugur ettiler kacli oldugumu sordular soyledim nara atmaya gulmeye basladdik.hep.beraber Hayrolsun Bugun is gorusmesine gidevcegim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir anlaşmaya varmaya yorumlanır.

 7. dilara dedi ki:

  ruyamda dayımın düğünü için hazırlanıyorduk ve ben su yeşili renginde bir takım elbise tercih etmiştim ve herkes çok beğenmişti

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve saygınlığa yorumlanır.

 8. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda babamın koyu yeşil takım elbise giydigini görüyodum babam sürekli gülüyodu takım elbisenin çeketini çıkarttıgında mavi bi gömlek giyindigıni gördüm çok merak ediyorum bu rüyanın ne anlama geldigini.

  1. admin dedi ki:

   Babanızın mutlu olacağı bir şeyler başarmak, ve ailenize müjdeli haberler vermeye yorumlanır.

 9. Nisan dedi ki:

  Rüyamda beş tane açık hafif düz çizgili yeşil renkli takim elbise satın almışım. Eşim bunları özelikle pantolon kısımlarını tekrardan ütüleyerek askısını taktı. Askıya asınca da ceketinin alttaki ucunu omuza doğru kıvırarak içinde pantolon olduğunu görünmesini de sağladı.

  1. admin dedi ki:

   Yeni arkadaşlıklar edinmek ve iyi niyetli insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status