Rüyada Yoga Yapmak

Dünya çapında obezitelerinden kurtulmak ve kendilerini fiziksel ve zihinsel olarak formda tutmak için Yoga asanalarına titizlikle giren milyonlarca insan var. Yoga ile ilgili en iyi şey, kilonuzu korumanın yanı sıra zihninizi de sakinleştirmesidir.

Hayatınızda Yoga yapıp yapmamanız önemli değil, rüyalarınızda Yoga yapma şansınız var. Rüyada yoga yaptığını görmek, ruhsal uyanışı ve yüksek benliğinizle bağlantı kurma ihtiyacını gösterir. Yoga, kendinizle ayrılmaz bir bağ kurmanıza yardımcı olur.

Yoga, size verdiği huzurla bilinir. Bu nedenle, rüyada herhangi bir Yoga asanası yapmak, vicdanınızın hayatınızda size bir tür huzur vermek için sizinle bağlantı kurmaya çalıştığı anlamına gelir. Mevcut görevinize koyduğunuz tüm zor işlere bir ara vermeli ve yüksek benliğinizle bağlantı kurmak için hafif Yoga asanaları yapmayı denemelisiniz. Kendi kendinizle konuşmaktan başka kesinlikle size huzur verebilecek hiçbir şey yoktur.

Yoga rüyası sizi huzura kavuşturduğu için mutludur.

Sembolizm:

Rüyada Yoga huzuru, sakinliği, iç mutluluğu, iç huzuru, yüksek benliği, İlahi Ruh ile bağlantı kurmayı, gücü ve stresten kurtuluşu temsil eder.

Rüyada yoga yapanları görmek, hayatınızda egzersiz yapma ihtiyacınızı temsil eder. Uyanıklık hayatınızda kardiyo yapmak veya bazı hafif egzersizler yapmak için zaman ayırmayı deneyin.

Rüyada yoga hocası görmek, vicdanınızın size biraz zaman ayırmanızı söylemeye çalıştığı anlamına gelebilir. Çünkü Yoga yaptığınızda kendinizle bağlantı kurarsınız. Tüm sorunlarınızın çözümleri içinizde var. Ruhunuzla bağlantı kurmak için meditasyon yapmalısınız.

En Yaygın Yoga Rüyaları:

Shav Asana – Bir santim bile kıpırdatmadan kendinizi tamamen rahatlatmanız gereken bu asanayı gerçekleştirirken görürseniz, bu, zorlu ve yoğun programınızdan bir ara vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Pranayama – Rüyanızda Yoga asanaları yaparsanız, sağlıkla ilgili problemleriniz iyileşir veya önümüzdeki zamanda nefesle ilgili bazı sorunlardan geçebilirsiniz.

Rüyada mutlu bir şekilde yoga yapmak – Eğer böyle bir rüya görürseniz, uyanık hayatınızda Yoga yaparak kendinizle bağlantı kurmanın zamanıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status