Rüyada Yüksek Bir Yerden Tutunmak

Rüyada yüksek bir yerden tutunduğunu görmek, aldığınız bir risk karşısında başarılı olmaya yorumlanır. İş hayatında alınan riskler varsa yakında içinizi rahatlatacak olaylar olur. Maddi olarak girilen riskler de sona erer. Artık bazı şeyleri güvence altına alabilir, riskli süreci atlatabilirsiniz. Rüyada yüksek bir yere tutunmaya çalışmak, aynı zamanda vazgeçtiğiniz umudunuzu kestiğiniz bir yerden sürpriz bir haber gelmesine yorumlanır. İş veya eğitiminiz ile ümitsiz olduğunuz bir başvuru veya mülakattan iyi haberler gelir.

Rüyada yüksek bir yerden düşerken tutunarak kurtulmak, güvendiğiniz birinden iyilik görmeye ve son anda yanlış kararlar vermekten vazgeçmeye yorumlanır. Sizi bu konuda destekleyen ve hataları fark etmenizi sağlayacak birileri olabilir. Rüyada yüksekten düşmemek için tutunmak, makam mevkinizi korumaya ve iş hayatında daha kalıcı işler başarmaya yorumlanır. İşinizi kaybetme korkusu biter. Kadrosuz olanlar da kadrolu bir işe girebilirler.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Tutunarak İnmek

Bir süredir başarmak istediğiniz ve tüm gücünüz ile çalışıp çabaladığınız bir şeyde başarıya ulaşmaya yorumlanır. Kariyeriniz için verile emekler harcanan paralar boşa gitmez. Mahkemesi olan biri ise mahkemeden gelecek olan sonuç ile rahat bir nefes alır.

Rüyada Balkondan Düşerken Tutunmak

Bu rüya aile içi sorunlarınızı hiç kimse öğrenmeden çözeceğinize yorumlanır. Evli olup da eşi ile büyük problemleri olanlar olanlar aile içinde bu sorunları tatlıya bağlar. Aile bağlarını güçlenir ve anne babanızdan da destek gelebilir.

Rüyada Çatıdan Düşerken Kurtulmak

Önemli bir karar alınmasına yorumlanır. Bu kadar özel yaşantınıza dair olabilir ve evlilik kararı verilebilir. Veya iş hayatınıza dair de herkesi şaşırtacak önemli bir kararınız olabilir. Yurt dışına seyahat yapılabilir, çalışmaya gidilebilir.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Tutunmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendinizi maddi güvence altına alacağınıza ve birikimlerin artmasına yorumlanır. Şimdiye kadar hiçbir birikimi olmayan kişiler de artık kendi geleceklerini düşünerek önemli kararlar alabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status