Rüyada Yükseklik Korkusu Görmek

Rüyada yükseklik korkusu yaşamak, hayattan birçok ilginç olay bekler. Rüyada yüksek bir kule görürseniz ve korkarsanız, uyandıktan sonra müjde ve terfi alırsınız. Bir kadın için böyle bir rüya, erkeğinin bağlılığının bir tezahürüdür. Yüksekliğe tırmanırsanız, bu hayatta başarılı olduğunuza işarettir.

Rüyada yüksekten korktuğunu görmek, yolunuzdaki engellerin bir simgesidir. Ve onlardan ne kadar çok görürseniz, o kadar çok sorunla başa çıkmanız gerekecek, çoğu iş ile bağlantılı olacak. Daha önce ziyaret ettiğiniz yüksek bir şeyin yıkımı, gerçekte hayal kırıklıklarıyla karşılaşmayı öngörür.

Rüyada yükseklik, hayatta başarıya ulaşma arzunuzu gösterir.

Rüyada yükseklik korkusu hissetmek, yüksek duyguların, hayallerin yerine getirilmesinin ve engellerin aşılmasının bir tezahürüdür. Rüyada yüksekliği büyük bir çabayla fethederseniz, gerçekliğin birçok engeli ve zorluğu aşması gerekecektir. Güzel bir dağın, tepenin veya kulenin yüksekliği, ruhunuzu dolduran arzuları ve duyguları sembolize eder.

Rüyada düşme korkusu yaşamak, istediğiniz bir şeyi elde etmekte zorlanacağınızı haber verir.

Freud’a göre, rüyada yüksekten korkmak, gerçekte kadınların dikkatini çekmek için bir sıkıntıya işaret eder. Bu durumda, rüyanın nesnesi size kayıtsızdır.

Bakınız: Rüyada Yüksek Bir Yerden Tutunmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status