Rüyada Zulüm Görmek

Rüyada bir yabancının haksız zulmünden muzdaripseniz, işte çeşitli sıkıntılar ve bazı insanlarla hayal kırıklığı vaat eden kötü bir alamettir.

Rüyada birisinin bir tür fiziksel saldırganlık şeklinde zulmü gösterdiğini ve direnmeye veya kaçmaya çalışmadığınızı görürseniz, başkalarının çıkarlarınızı kendi çıkarları için önemli ölçüde ihlal ettiğini ve kendinizi savunmaktan veya savaşmaktan korktuğunuzu söyler.

Rüyada bir yabancının şiddete ve zulme maruz kalması, yakında hile yapacağınıza ve sorunlarınızı başka insanlara çözeceğinize delalettir. Ancak planınız işe yaramayacak ve bunun sonucunda meslektaşlarınızın ve arkadaşlarınızın güvenini kaybedecek ve çözülmemiş sorunlardan dolayı kayıplara uğrayacaksınız.

Arkadaşınıza acımasızca davrandığınız bir rüya, durumu değiştirme girişimi ile atacağınız kararlı eylemi gösterir. Adanmışlığınız ve kararlılığınız olumlu sonuçlara yol açacaktır. Ayrıca bir rüya, planları uygulamak için her şeyi tek başınıza yapmanız gerektiği konusunda sizi uyarır, çünkü sorumluluğu başka birine kaydırma girişimleri tüm meselenin çökmesine neden olacaktır.

Rüyada zulme karşı çıkmak, iş, kayıplar ve endişelerde beklenmedik komplikasyonları ön plana çıkaran olumsuz bir alamet olarak yorumladı. Uygulanması için çok para ve zaman harcadığınız ilişkinin sonucu sizi çok üzebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status