Rüyada Saç Boyamak

Rüyada saç boyadığını görmek, yaşantınızda bir takım değişiklikler yapmaya, yeniliklere açık olmaya yorumlanır. İlerleyen günlerde size sunulan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu yeni bir işe başlamak ya da yeni kariyer hedefleri olabilir. İş hayatında size büyük fayda sağlayacak değişiklikler de olabilir, makam mevkiniz yükselebilir, yeni sorumluluklar edinebilirsiniz. Rüyada başkasının saçlarını boyadığını görmek, başka birinden hoş sürprizler ile karşılaşmak olarak yorumlanır. Size karşı özverili davranışlarda bulunan ve sizin iyiliğiniz için çabalayan biri sizi mutlu edebilir.

Rüyada saç boyatmak, irine karşı sorumluluklarınızı yerine getirmeye özellikle verdiğiniz sözleri tutacağınıza yorumlanır. İlişkisi olan kişiler de sevdikleri insana karşı sorumluluklarını yerine getirirler. Eğer ona bir söz verdiyseniz tutarak onu mutlu edebilirsiniz.

Rüyada Saçını Boyatmaktan Vazgeçmek

Bazı problemler ile yüzleşme cesaretiniz olmayabilir ve bazı şeyleri görmezden gelebilirsiniz. Bu durum da canınızı sıkabilir. Ancak ortada mevcut sorunlar ile yüzleşmeniz daha hayırlısı olacaktır. Eğer birine karşı da haksızlık yaptığınızı düşünüyorsanız bu kişi sizden bir özür bekliyor olabilir.

Rüyada Saç Boyatmak ve Yıkamak

Başarılı olduğunuz bazı işlerde küçük başarısızlıklar ve talihsizlikler yüzünden canınızın sıkılmasına yorumlanır. Her şey yolunda gidiyor sanarken çıkan bazı aksilikler yüzünden zarara uğrayabilirsiniz. Gözden kaçan bazı sorunlar sonrasında dert olabilir. Kendi işini yapan ve belgelerle uğraşan kişilerin de dikkatli olması önemlidir.

Rüyada Saç Boyamak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, sıkıldığınız şeylerden uzaklaşmaya ve bazı isteklerinizin zamanla gerçekleşmesi, yeniliklerin olmasına yorumlanır. Hayatınızdaki önemli değişikliklere kolay bir şekilde adapte olabilirsiniz. Artık sizi bunaltan şeyler geçmişte kalır ve daha memnun olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nur dedi ki:

  Rüyamda ablamın saçını bir tutam mora boyadım.Oda çok beğendiğini söyledi

 2. Rümeysa dedi ki:

  Ruyamda annemin benim sacımı gri ve aralara pembe renge boyadigini gordum sonra bana tişort giydirdi onu begenmedi cikartip ince bi kazak giydirdi

 3. Merve dedi ki:

  Rüyamda arkadasımın beyaz ve sarı karışık saçını kahverengiye boyadığımı gördüm

 4. Gönül dedi ki:

  Rüyada annemin ve kendi saçımı açık kahveye boyadığımı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede dert kederin bitmesine yorumlanır.

 5. Yonca dedi ki:

  Rüyamda bir bayan doktorun saçımı sarıya boyadığını gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen biri ile sohbete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status