Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada saç boyası görmek, aşk hayatınıza kafanızı karıştıracak bir olay yaşanabilir. Belki sizden hoşlanan biri başkasıyla görüşmeye başlayabilir ya da siz birinden çok etkilenebilirsiniz. Ancak hiç ummadığınız bir şey olması olasıdır. Eğer ilişkiniz varsa, sevgiliniz ile aranıza biri girebilir, aldatma olabilir ve yollarınızı ayırabilirsiniz. Özel hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanması olasıdır. İlişkilerde önemli değişiklikler, ayrılıklar ya da yeniden bir araya gelme söz konusu olabilir. Eğer sevgiliniz ile ayrıysanız, size geri dönmek isteyebilir. Fakat bu yaşanacak durumlar karşısında ne tepki vereceğinizi şaşırabilirsiniz.

Rüyada saç boyası satın almak, sorumluluklarınızın artmasına yorumlanır. Sırtınıza yüklenen ekstra sorumluluklar yüzünden adeta kafanızı kaşıyacak zaman bulamayabilir, bundan şikayetçi olabilirsiniz. İlgilenmeniz gereken işler çoğalabilir, aile içerisinde de sorumluluklarınız artabilir. Bu geçici bir süreç olsa da tempolu bir dönem geçirebilirsiniz.

Rüyada Saç Boyası Yapmak

Yeni arkadaşlıklar edinmek ve sosyal hayatınızda güzel gelişmelerin olmasına yorumlanır. Dostlarınız size müjdeli haberler iletebilirler. Onlar sayesinde yeni insanlar ile tanışabilir, yeni arkadaş gruplarına dahil olabilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız, farklı bir çalışma ortamına da girebilirsiniz.

Rüyada Saç Boyası Hazırlamak

Genelde renkli bir sosyal hayat ve aranan sorulan bir dost olacağınıza yorumlanır. Size değer veren birkaç dostunuz müjdeli haberler ile gelebilirler. Belki bu bir davet olabilir. Ya da sizin çok sevineceğiniz başka haberleri olabilir.

Rüyada Saç Boyası Yıkamak

Dert ve kederden kurtulmak, sorumlulukların azalmasına yorumlanır. Size külfet olan ya da kullanmaya çalışan kişiler hayatınızdan çıkabilir. Kendi isteklerinizi gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Rüyada Sarı Saç Boyası Görmek

Size negatif enerji veren insanlardan uzaklaşmaya ve iyi niyetli insanların hayatınıza girmesine, sosyal çevrenizin tamamen değişmesine yorumlanır. Belki yeni bir yere taşınabilirsiniz. Aileniz ile bir süre ayrı kalmanız gerekse de bu hayırlı bir şey için gerekli olabilir.

Rüyada Kırmızı Saç Boyası Görmek

Sizi kıskanan ve sevdikleriniz ile aranızı bozmak isteyen, hakkınızda dedikodu yapan kişilerin maskelerinin düşmesine yorumlanır. Fitne fesatlık yapan kişiler yakında gerçek yüzlerini size gösterebilirler. Hatta bu duruma hem şaşırabilir hem de üzülebilirsiniz.

Rüyada Kızıl Saç Boyası Görmek

Hırs ve azim ile başlanan bir işin sonucun da çok güzel olacağına, yakında bir girişiminizin size büyük mutluluklar getireceğine yorumlanır. Aklınızı kullanarak doğru seçimler yapabilir, başarıya yaklaşabilirsiniz. Hatta sizin fikirlerinize ihtiyaç duyan kişiler de olabilir.

Rüyada Kahverengi Saç Boyası Görmek

Sağlık ve sıhhate erişmeye, özellikle stresten uzak kalmaya ve işlerinize daha rahat bir şekilde konsantre olacağınıza yorumlanır. Artık bir şeyleri daha net görmeye başlayabilirsiniz. Zihninizi kurcalayan sorular cevap bulabilir ve psikolojik olarak da rahat edebilirsiniz.

Rüyada Saç Boyasının Aktığını Görmek

Biten dostlukların yeniden başlamasına ve dargınlıkların son bulmasına yorumlanır. Sizin kalbinizi kıran biri varsa, bu kişi yakında gelip sizden özür dileyebilir ve hatasını anlaması sizi çok mutlu edebilir. Değer, kadir kıymet bilen dostlarınız yanınızda olacaktır.

Rüyada Saç Boyası Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre saç boyası görmek, tecrübelerin artmasına ve sosyal çevrede de sayılan sevilen biri olmaya yorumlanır. Size değer veren insanların sayısı artabilir. Şan ve şöhret elde edilebilir, kafa karışıklığı son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hilal dedi ki:

  Şaçımı durduk yere kızıl yapmak istedim sonra tam alıcakken mor boya aldım

 2. Gamze dedi ki:

  Rüyamda kızıl kahve bir saç boyası gördüm bu benim olsun diyordum.

 3. Bilgen dedi ki:

  Rüyamda 3 tane saç boyası gördüm ama benim payıma düşen rengi beğenmeyip boyasam mı boyamasam mı diye düşünüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda kafa karışıklığı yaşamak iki kişi arasında kalmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status