Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirdiğini görmek, uzun ve güzel bir ömrü geçirmeye yorumlanır. Bekar olan kişiler yakında tüm ömür birlikte geçirecekleri hayatlarının aşkı ile tanışabilirler. Evli olanlar ise yeni bir düzen kurabilirler. Evinizi değiştirebilirsiniz ya da mutlu olacağınız başka bir değişiklik yapılabilir. Özel hayatınızda her şey yoluna girer. Rüyada kendi saçını kestirmek, biten bir ilişkiden sonra pişmanlık duymamak demektir. Aşk acısı çekenler yakında gerçekleri görüp mutlu olurlar. Size gerçekten diğer verip mutlu edecek biri hayatınıza girebilir. Evli olanlar eşleriyle sorunlarını geride bırakırlar. Rüyada başka birinin saçını kestirmesi, size dert yanacak bir insana yorumlanır. Özel hayatında yaşadığı sorunları kimseye belli etmeyen biri gelip size dertlerini anlatabilir. Ayrılık haberi de alınabilir.

Rüyada saç kestirmek istemek, yaşantınızda meydana gelecek olan değişikliklere çok mutlu olmaya yorumlanır. İlk başta sizi ürküten bir yenilik daha sonrasında mutlu eder. Rüyada saç kestirmek ve beğenmek, mal mülk edinmek ve özel hayatında bulamadığı mutluluğun yakında karşısına çıkmasına yorumlanır.

Rüyada Kuaförde Saç Kestirmek

Rüyada saçını kuaföre kestirdiğini görmek, hile ve hurdadan uzak durmak, her kim hakkınızda ne derse desin doğrunun ortaya çıkmasına yorumlanır. Pozitif enerji veren insanlar ile tanışabilirsiniz. Hayattan beklentileriniz karşılanır.

Rüyada Saç Kestirmekten Vazgeçmek

İkilemde kaldığınız bir konuda doğru kararı vermeye yorumlanır. Sonunda sizin için en hayırlısı olacak sonuca ulaşılır. Özel hayatınızda da yaşadığınız sorunlar biter. Biten bir ilişki de yeniden başlayabilir, sevenler kavuşurlar.

Rüyada Saç Kestirmek ve Boyatmak

Özle hayatında sıkıntılardan kurtulmak ve neşe içinde olmaya yorumlanır. Rüyada saç boyattığını ve saç kestirdiğini görmek, aynı zamanda ilgi ve değer görmek demektir. Sevdiğiniz insan sizin değerinizi anlar. Birlikte hayalleriniz gerçek olabilir.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek ve Üzülmek

Sevdiğiniz birinden işiteceğiniz sözlere çok üzülmek ve yollarını ayırmak anlamına gelir. Size karşı haksızlık yapabilir. Güvendiğiniz birinden gelecek olan darbe yüzünden başkalarına karşı da güven sorunlarınız oluşabilir.

Rüyada Saçlarını Kısa Kestirmek

Maddi anlamda rahatlamak ve bolluk içerisinde olmaya, rahat rahat harcama yapmaya yorumlanır. Ertelediğiniz ihtiyaçlarınız varsa hepsini tamamlayabilirsiniz. Kendi kişisel ihtiyaçlarınız için de harcama yapabilirsiniz. Lüks bir eşya da alınabilir.

Rüyada Saç Kestirmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, üzüntülerin ardından sevinmeye ve mutlu mesut olmaya yorumlanır. Kalp kırgınlıkları son bulur, sonunda güven sorunları ortadan kalkar. Bekar olanlar hoşlandıkları kişiden duygularına karşılık görebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

 1. Can
 2. İpek
  • admin
 3. Serap
  • admin
 4. Nur
  • Nihal
   • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status