Rüyada Saç Kırıklarını Kesmek

Rüyada saç kırıklarını kestiğini görmek, üzerinizdeki büyük yük ve sorumlulukların azalmasına yorumlanır. Bazı sorumlulukları başkaları ile paylaşabilirsiniz ve sırtınızdaki yük hafifleyebilir. İş hayatında da çok fazla görev üstlenen kişilerin görevleri azalır, terfi alınabilir. Aile hayatında da her şey sizin üzerinizde ise diğer aile fertleri destek olabilirler. Bir süredir stres altında çalışan kişilerin stresleri azalır ve daha rahat daha verimli çalışabilirler. Rüyada saç kırıklarını almak, mutsuz olmanızın altında yatan sebep neyse artık mutsuzlukların bitmesine, üzüntülerin son bulmasına yorumlanır. Sizi üzen bir konuda artık hayırlı gelişmeler olması ile birlikte yüzünüz güler. İçinize attığınız dertleriniz varsa da bunlar artık geçmişte kalır ve iç huzur bulunur.

Rüyada saçının uçlarını kesmek, nerede hata yaptığınız fark etmeye ve telafisine yorumlanır. İş hayatında veya eğitiminizde bir türlü başarılı olamıyorsanız sonunda bunun asıl sebebi anlaşılır. Gerçekten yoğunlaşıp da çalışmanız gereken şeyler neyse onlara odaklanabilirsiniz. İçinde çalışma istek ve arzusu olmayan kişilerin de hırsları artabilir. Artık bir şeylere daha hevesli olabilirsiniz.

Rüyada Saç Uçlarını Koparmak

İyi insanlar ile bir araya gelmek ve sizi üzen insanların hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Çevrenizin de sizi uyardığı kötü kalpli kişiler varsa çevrenizin haklı olduğu anlaşılır. Biten ilişkiler veya arkadaşlıklar sonrasında en hayırlısının aslında bu olduğu görülür. Bazı insanların verdiği zararları telafi edebilirsiniz.

Rüyada Saç Kırıklarını Kesmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, zamanında sütlenmek istemediğiniz görev ve sorumlulukları üstlenmek ancak külfetten de kurtulmaya yorumlanır. Sevdiklerinizin de desteği ve paylaşımcı olması ile birlikte yeni görevlerinizde de başarılı olabilirsiniz. Aileniz size bu konuda yardım edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

9 Yorum

 1. Aslı
 2. sıla
 3. Gülşah
  • admin
 4. Ahmet
  • admin
 5. Aygün
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status