Rüyada Saksının Toprağını Değiştirmek

Rüyada saksının toprağını değiştirdiğini görmek, bekar olanlar için evlenerek kendi yuvalarını kuracaklarına ve düzenlerinin değişeceğine yorumlanır. Eviniz değişebilir ve başka bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz. İş veya eğitim gibi sebepler de başka bir eve taşınmanız ve kendi düzeninizi kurmanız gerekebilir. Evli biri bu rüyayı görürse mutlu bir yuvanın habercisidir. Yuvasında neşe artar zor günler atlatılır. Eşiniz ile birlikte gidip görmek istediğiniz veya yerleşmek istediğiniz bir yer varsa ilerleyen günlerde bu konuda olumlu gelişmeler olabilir. Birlikte yaşamak istediğiniz yerde hayat kurabilirsiniz.

Rüyada çiçek toprağı değiştirmek, eğitim ve kariyer hayatında büyük bir değişime yorumlanır. Bu değişim sizin hayrınıza olur. Yeni bir imkan karşınıza çıkabilir, gelen bir teklife çok sevinebilirsiniz. Maddi yönden güçlenebileceğiniz olumlu gelişmeler olur. Ticari hayatta da işleriniz artabilir.

Rüyada Saksıya Toprak Doldurmak

Mal mülk edinmeye ve birikim yapmaya, bol kazanca yorumlanır. İşlerinizde kazancınız artabilir, daha çok para kazanıp birikim yapabilir, geleceğiniz için yatırım yapma şansı elde edebilirsiniz. Eğer borçlarınız varsa da biter ve elinize daha fazla para kalmaya başlar.

Rüyada Saksı Değiştirmek

Yeni bir eve yerleşmek ve daha güzel bir evde yaşamaya yorumlanır. Atama bekleyen kişiler yakında hayırlı sonuçlar alır, eşinizin işleri için başka bir yere taşınabilirsiniz. Bir süredir yaşadığınız yerden daha güzle bir yerde hayat kurulabilir.

Rüyada Saksının Toprağını Değiştirmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda güzel bir değişim olacağına, iş kurmak isteyenlerin iş kuracağına ve ev değiştirmek isteyenlerin de ev değiştireceğine yorumlanır. Bekarlar için hayırlı bir talip haberi gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Özlem Altıntoprak dedi ki:

  Ruyamda bayan arkadaşım arabasından kendi evinin saksılarını benim evime getirip ben uyurken topraklarını değiştiriyor tazeliyor yani. banyoda…. mutfakta… hep toprak olmuş her yer sinirleniyorum banyonun önüne de batikan dökmüş şişesi yerde kızıyorum halıya yere nasıl düşürdün döktün diye kendi kendime de söylemiyorum kendi evinde yapmıyorda niye benim evim de yapıyor diye.hayirdiŕ

 2. Zehra dedi ki:

  Rüyamda benim bitane eve saran güzel bir çiçeğim var o çok büyümüş olup daksisini değiştiriyorum ama saksıyı doldurmak için yeteri kadar toprak bulamıyorum.cvp verirseniz sevinirim

 3. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, rüyamda açık bir alandayız, bir çok genç var (ekseri genç kız) sınav varmış, ben sınav kagıdım elimde teslim etmek için beklerken, 3 kişinin içinde benimde ismim söyleniyor, kagıdımı vermeye gittigimde masada oturan ve eslim almakla görevli, takım elbiseli genç erkek “biraz bekle diyor’ diger iki kişinin kagıtları ve o şahıslar ile konuşurken bana da ‘aptal’ diyor. Masasında saksı içinde kurumuş çiçekler var biri turuncu-bordo (çiçekler kurutularak çerçeveye konularak satılan cinsten çiçek, yani bildigimiz saksı çiçekleri degiller ve kupkurular) işlemler uzun sürdügünden ben sıramı beklemek için yine alana, kalabalıgın içine gidiyorum, beklerken de çok kızıyorum, hem ismimi söyleyip çagırdı, hemde hala kagıdımı alma dı, bir de bana aptal dedi diye kızıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak güçlenmeye ve daha rahat etmeye, iş fırsatına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status