Rüyada Şapka Takmak

Rüyada şapka taktığını görmek, yakın zamanda büyük başarıların altına imza atmak ve şan şöhret sahibi olmak anlamına gelir. Başarılarınız ve itibarınız, toplum tarafından saygınlığınız da artar. Aynı zamanda daha fazla sorumluluk sahibi olabilirsiniz. Çalıştığınız yerde iş yükünüz artabilir. Fakat insanların size bakış açısı değişir. Daha fazla görev üstlebilirsiniz. Ancak istediğiniz şeyler gerçek olur. Özellikle kariyer hedeflerinizde doğru yolda olduğunuzu anlayacaksınız ve kazandığınız başarılar sizi mutlu edecek. Kendi işini yapan kişilerde ticari hayatta önemli işler yapabilirler.

Rüyada başkasının şapka taktığını görmek, otorite sahibi bir insandan gelecek yardıma yorumlanır. Bu kişi sayesinde iş ya da eğitim hayatında doğru tercihler yapabilirsiniz. Sizin daha doğru hedefler belirlemeniz de yardımcı olabilir. Rüyada şapkalı birini görmek, önemli insanlarla bir araya gelmek ve toplantılar yapmak anlamına da gelir. Yapacağınız görüşmeler sonrasında sizi tatmin edecek sonuçlar ortaya çıkar. İş başvurusu yapan kişilerde mülakatlarından güzel sonuçlar elde ederler.

Rüyada Kırmızı Şapka Takmak

Başkalarına özenerek ya da takip edilerek yapılan işlerin başarılı olmaması anlamına gelir. Bazı şeylerde kendinize özgü olmanız gerekecek. Birini taklit etmek sonucunda sizi üzebilir. Bunun yerine kendi seçimlerinizi yapmalısınız.

Rüyada Beyaz Şapka Takmak

Devlet dairesinde işleriniz varsa hayırlı sonuçlanması anlamına gelir. Belge ve evrak işlerinde sorunlar çıkmaz. Her şey tam da sizin istediğiniz gibi olur. Kredi başvurusu ya da başka başvurular yapacaksanız sonucu hayırlı olacaktır. Eğer bir dava sonucu bekleyen biriyseniz da yakında mahkemeniz olumlu sonuçlanabilir.

Rüyada Mavi Şapka Takmak

Uzun bir seyahate çıkmak anlamına gelir. Bu seyahat yaşadığınız yerden daha uzakta bir yere olur. Belki tatil yapabilirsiniz ya da iş sebebiyle de çıkılacak bu seyahat beraberinde sizi çok mutlu edecektir. Yeni yerler görüp yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Rüyada Yeşil Şapka Takmak

Helal yoldan kazanç sağlamak ve kazandığınız paranın bolluk ve bereketinin her geçen gün artmasına yorumlanır. İlerleyen zamanda daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Hayırlı işler yapmanız da söz konusudur. Eğer mal paylaşımı varsa sonucu hayırlı olur.

Rüyada Fötr Şapka Takmak

Hayatınızda çok sevineceğiniz önemli bir yenilik olmasına yorumlanır. Bu yenilik sizi çok mutlu edecektir. Bir süredir İstediğiniz bir değişiklikte söz konusu olabilir. Yeni bir eve taşınma da iş değişikliği olabilir.

Rüyada Örgü Şapka Takmak

Hobi ve yeteneklerimizden para kazanmak anlamına gelir. Yakında ek gelir sağlayabilirsiniz. Kazancınız da artış söz konusu olabilir. Emek verdiğiniz şeylerde emekleriniz boşa çıkmaz ve sonunda emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Rüyada Hasır Şapka Takmak

Sevdiklerinizle bir seyahate çıkmak anlamına gelir. Bu bir tatil olabilir, kendinize zaman ayıracaksınız. Eğer uzun süredir çok fazla çalışıyorsanız kendinize de biraz zaman ayırmaya fırsat bulacaksınız. Çıkacağınız yolculuk sizin için çok hayırlı olacak.

Rüyada Şapka Takan Kadın Görmek

İş hayatında bir kadından gelecek önemli bir yardıma yorumlanır. Bu kadın size bilgilerini aktarabilir ya da öncü olabilir. Ondan gelecek bilgiler veya fırsat sizin için çok önemli olacak ve sizinde başarı merdivenlerini tırmanmanızda önemli bir etkisi olacak.

Rüyada Şapka Takan Erkek Görmek

Bir erkekten gelecek iş fırsatı ya da başka bir fırsat anlamına gelir. Bir teklif sizi çok şaşırtacak, mutlu edecek. Hemen acele karar vermeyin. Bu teklifi değerlendirmenizde fayda var denilebilir. Yoksa ilerleyen zamanda çok pişman olunabilir.

Rüyada Şapka Takmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada şapka takılması toplum içerisinde önemli bir yer sahibi olmak ve saygınlık kazanmak anlamına gelir. Çevrenizdeki insanlar yaptığınız işlerle sizi takdir edeceklerdir. Uzun süredir çaba gösterdiğiniz ve emek harcadığınız işlerde artık parmakla gösterilir bir hale gelebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ferhat dedi ki:

  İyi akşamlar. Rüyamda bir apartmanın üst katlarının birinde oturuyordum pencereyi açtığımda bi sürü şapkanın olduğunu gördüm aşağıya baktım ilkokul öğretmenimi gördüm 2 tane ona atmaya çalıştım Alt kat pencerelerin önüne doğru düşüyordu . Yorumlar mısınız teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek olan önemli tavsiye ve iyiliğe yorumlanır.

 2. Tolga dedi ki:

  Rüyam da bir evin için de kafamda şapka ile dolaniyordum insanlar filan vardı evde şapka ise güneşten korunmak için veya görüntü için kullanılan normal sapkadan di yorumlarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   İkilemde kaldığınız her ne konu varsa artık net bir karar vermek ve pişman olmamaya yorumlanır.

 3. Hülya dedi ki:

  Rüyada eşim siyah fötür şapka aniden başinda oldugunu görüyor ve eski eşine ve eski nişanlisına ikisinin onun için kavga etmesinden dolayi fötür şapkasini firlatip atiyormuş ve o iki bayanda şapkanin üzerine atliyorlarmiş o benim diye hayir diyelim hayir olsun…yorum yaparsaniz seviniriz teşekkürler..

  1. admin dedi ki:

   Sizi dolduruşa getirmeye çalışan ilişkinizde araya giren kişiler olabilir.

  2. Zeynep dedi ki:

   Rüyamda sevdiğim adam yağmurun altında ıslanırken kafasında cap tarzı bir şapka vardı.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya gelirin daha çok olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status