Rüyada Sara Nöbeti Geçiren Birini Görmek

Rüyada sara nöbeti geçiren birini görmek, yaşanan sıkıntılı durumların kısa sürede atlatılmasına ve zorlukları aşmaya yorumlanır. Eğer bir süre önce yaşanan bir aksilik varsa çözüm bulunur. İşleri kötüye giden ve zarar eden kişiler telafi ederler. Elinizden çıkan yüklü para geri gelir, yeniden huzur sağlanır. Kalbinizi kıran kimseler de gelip özür dileyebilirler. Bir anlık öfke ile birlikte yapılan bir hata telafi edilir. Rüyada birinin sara krizi geçirmesi, ev hayatında çok mutlu olmaya, aile fertleri ile bir çatı altında toplanmaya yorumlanır. Ailesinden uzak yaşayanlar onları ziyarete gidebilirler. Çocuklarından ayrı kalanlar çocukları ile kavuşur. İş veya eğitim gibi sebepler ile başka yerde düzen kuranlar ailelerini de yanına alabilir. Yakında her şey sizin planladığınız gibi olur, aileniz ile uzun süre ayrı kalmanız gerekmez.

Rüyada epilepsi nöbeti geçiren birini görmek, üst üste yaşanan talihsizliklerin ardından hayatınızı düzene sokmak, sağlık sıhhate yorumlanır. Eğer azı endişeleriniz varsa bu endişelerinize çözüm bulabilirsiniz. Kötü niyetli kimseler size zarar veremezler. Kötülüğünüzü isteyen birileri varsa da niyetleri apaçık ortaya çıkar.

Rüyada Sara Hastası Olduğunu Görmek

Hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendini daha sağlıklı ve zinde hissetmeye yorumlanır. Hayatınızda hep eksikliğini hissettiğiniz bir şey tamamlanır, aranan huzur bulunur. Kişi yaşanan bir olayın ardından hayatının ve sağlığının değerini anlar. Kendi önceliklerinize ağırlık vermeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Sara Nöbeti Geçiren Birini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, stresten uzak durmaya ve kötü niyetli insanlardan uzaklaşmaya, sıkıntıların bitmesine yorumlanır. Hep kafaya takılan dertler biter, artı kafanızda bir soru işareti kalmaz. Her şeyi gerçeği ile öğrenebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

15 Yorum

 1. Şakibe
 2. Funda
 3. Funda
 4. Zehra
  • admin
 5. Eyepilpsi
  • admin
 6. Esra
  • admin
 7. Merve
  • admin
 8. Kuaför
  • admin
 9. Nadir
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status