Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada sarı kedi görmek, yeni bir gelir kaynağı arayan ya da işsiz olanların tez vakitte iş bulmasına ve gelirlerinin artacağına yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa bu haber tez vakitte size ulaşır. Bir yere yapılan başvuruların ardından güze haberler gelir ve hayırlı gelişmeler olur. Başvurularınız onay alır ve bu haber ailede müjde ile karşılanır. Rüyada kedi görmek, genellikle hayırlı anlama gelir ve hayatınızda gerçek dostlarınız kalır. Uzun süredir verilen emeklerin ve çabaların karşılığı gelir. Hem iş hem de aile hayatında mutlu edecek olaylar olur. İş veya eğitim hayatında sizin hakkınız olan makam mevkiye ulaşabilirsiniz. Kendi işini yapanlar da rakiplerinden fark yaratabilirler.

Rüyada sarı kedi yavrusu görmek, çevrenizdeki insanlardan daha iyi maddi şartların elinize geçeceği anlamına gelir. Okul arkadaşlarınızdan daha güzel kariyer olanakları elinize geçer. Bir süre önce gidilen kurslar ve öğrenilen beceriler size pek çok şey kazandırır. Kendinizi geliştirmiş olduğunuz alanlarda kendinizi çok iyi bir şekilde gösterebilmek şansı elde edebilirsiniz.

Rüyada Sarı Kedi Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan her türlü hatanın telafisine ve kendi geleceğiniz için güzel adımlar atacağınıza yorumlanır. Hep başkaları için çalışıp çabalayanlar artık kendileri için bir şeyler yapma fırsatı elde edebilirler. Çalışmıyorsanız yeni bir işe girerek kendi paranızı kazanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Ferhat dedi ki:

    İyi günler.Rüyamda öğretmen olarak öğretmenler toplantısına giderken yolda sarı bi kedi gördüm ağız ve yüzünün bir kısmı yaralıydı fakat yemek yiyordu. yerken yaralarını da arada acı çekerek yiyip bu yolla iyileşmeye çalışıyordu tabiri nedir teşekkürler

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya işiiz ile ilgili güzel haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status