Rüyada Şartel Atması

Rüyada şartel attığını görmek, plan ve projelerinizin önemli ölçüde değişeceğine, yeniden bir şeylere başlamaya yorumlanır. Hayal kırıklığı yaşanabilir ve bir şeylere son vererek şansını başka bir şeyde denemek isteyebilirsiniz. İstekleriniz değişebilir ya da hayat size farklı bir yön verebilir. Rüyada elektrik şarteli atması, aynı zamanda aşk hayatında gerginlikler ortay acıkmasına ve kısa süreli de olsa yaşanacak ayrılıklara yorumlanır. Örneğin ilişkisi olanlar ya da evli olan kişiler için ilişkide gerginlik yaşanabilir. Çıkan anlaşmazlıklar yüzünden ir süreliğine ilişkinize ara vermeniz gerekebilir.

Rüyada elektrik sigortasının atması, ev içinde maddi problemler olmasına ve çok masraf yapmak, bu sebeple de ev ekonomisinin bozulmasına yorumlanır. Maddi yönden yaşanan problemler aile fertleri ile de aranızda gerginliklere yol açabilir. Kalp kırmamaya gayret edin.

Rüyada Şartel İndirmek

Bir ilişkiyi tamamen bitirmek ve yolları ayırmak, artık sabrın kalmamasına yorumlanır. Eğer ilişkiniz ayrılık aşamasındaysa iki taraf da kendi yoluna gider. Boşanmak isteyen kişiler için iki taraf da yollarını ayırır. Ya da bir arkadaşınızla da ilişkiniz sona erebilir.

Rüyada Şartel Kaldırmak

Yaşanan kırgınlıkların ortadan kalkmasına ve barışmak anlamına gelir. Eski sevgiliniz ya da ayrılma aşamasında olduğunuz eşiniz ile yeniden barışabilirsiniz. İlişkilerde yeniden bir araya gelme ve şans verme olur, sevenler kavuşur. Küs olduğunuz dostlarınızla da barışabilirsiniz.

Rüyada Sigorta Patlaması

Hayatınızda büyük bir değişikliğe ve sevdiklerinizden uzak kalmaya yorumlanır. Mesela evlilik, askere gitmek ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile sevdiklerinizle uzak kalabilirsiniz. Bir süre özlem çekebilir, yeni düzene adapte olmanız gerekebilir.

Rüyada Şartel Atması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizin müdahaleniz dışında hayatınızda meydana gelecek değişikliklere ve plansız olaylara yorumlanır. Hiç hesapta olmayan şeyler yüzünden planlarınız değişebilir. Geleceğinize yönelik daha değişik kararlar alabilir, bazı hayallerden vazgeçebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. BATTAL dedi ki:

  Rüyada evimin elektiriği gidiyor bi müddet bekliyorum bakıyorum gelmiyor sonra dairemin önündeki komşuların sesi geliyor kapı deliğinden bakıyorum onlar sohbet ediyor ama onların ışığı var sonra hemen şartere bakıyorum şarter.atmiş kaldırıyorum elektirik geliyor.bi odanın elektriği yok sonra tekrar şartere gidiyorum bakmaya şarterin.yaninda su borusununda.şarteri oluyor o şarteri kaldırıyorum borudan şu fışkırıyor indiriyorum geri şarteri sonra kendi kendime diyorum neyse diyorum şarteri kaldırımayım bu odanında elektiriği olmasın diyorum tanıdık tesisatçı var onu arayimda söyleyim.olanlari diyorum.sonra uyandim

 2. anonim dedi ki:

  rüyamda odanın beton zemini üzerinde elektrik kablosu kopuk halde duruyordu, telleri görünüyordu, yegenime şunları bagla dedim, vida, somun sıkma anahtarı (kurbagacık dedigimiz alet) onu görüyorum ve telleri birbirine baglıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev değişikliği yapmaya yorumlanır.

 3. Canberk dedi ki:

  Rüyamda annem küs olan teyzemle barışmıs ve bizim evdeydi ben dısarı çıkmak istedim teyzem bana bişeyler dedi oanda lambayı açmak istedim ve şarteller attı bir kaç defadaha denedim her seferinde şarteller attı ve en sonunda dıaarıda güclü bir ışık belirdi ve dısarıdan birinin sesi geldi evi yakıyorsunuz diye

  1. admin dedi ki:

   nede küslerin barışmasına ve düğün dernek gibi hayırlı bir olaya yorumlanır.

 4. YÜCELİF dedi ki:

  Kontrol kalemiyle bir kabloya bakıyordum bir iki denemeden sonra gürültüyle sigorta patladı sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda riskli bir yatırım yapılabilir.

 5. tugsel dedi ki:

  ruyamda annem ve bir arkadasi bize gelmis ocakta patates haslanmis anneme neden kabuguyla dograyip hasladiginj soruyorum birsey olmaz diyor o sirada sartel atti elektirik gitti los bir isik vardi gidip sarteli kaldirdim elektirik geldi

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhate, bol kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status