Rüyada Şartel Atması

Rüyada şartel attığını görmek, plan ve projelerinizin önemli ölçüde değişeceğine, yeniden bir şeylere başlamaya yorumlanır. Hayal kırıklığı yaşanabilir ve bir şeylere son vererek şansını başka bir şeyde denemek isteyebilirsiniz. İstekleriniz değişebilir ya da hayat size farklı bir yön verebilir. Rüyada elektrik şarteli atması, aynı zamanda aşk hayatında gerginlikler ortay acıkmasına ve kısa süreli de olsa yaşanacak ayrılıklara yorumlanır. Örneğin ilişkisi olanlar ya da evli olan kişiler için ilişkide gerginlik yaşanabilir. Çıkan anlaşmazlıklar yüzünden ir süreliğine ilişkinize ara vermeniz gerekebilir.

Rüyada elektrik sigortasının atması, ev içinde maddi problemler olmasına ve çok masraf yapmak, bu sebeple de ev ekonomisinin bozulmasına yorumlanır. Maddi yönden yaşanan problemler aile fertleri ile de aranızda gerginliklere yol açabilir. Kalp kırmamaya gayret edin.

Rüyada Şartel İndirmek

Bir ilişkiyi tamamen bitirmek ve yolları ayırmak, artık sabrın kalmamasına yorumlanır. Eğer ilişkiniz ayrılık aşamasındaysa iki taraf da kendi yoluna gider. Boşanmak isteyen kişiler için iki taraf da yollarını ayırır. Ya da bir arkadaşınızla da ilişkiniz sona erebilir.

Rüyada Şartel Kaldırmak

Yaşanan kırgınlıkların ortadan kalkmasına ve barışmak anlamına gelir. Eski sevgiliniz ya da ayrılma aşamasında olduğunuz eşiniz ile yeniden barışabilirsiniz. İlişkilerde yeniden bir araya gelme ve şans verme olur, sevenler kavuşur. Küs olduğunuz dostlarınızla da barışabilirsiniz.

Rüyada Sigorta Patlaması

Hayatınızda büyük bir değişikliğe ve sevdiklerinizden uzak kalmaya yorumlanır. Mesela evlilik, askere gitmek ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile sevdiklerinizle uzak kalabilirsiniz. Bir süre özlem çekebilir, yeni düzene adapte olmanız gerekebilir.

Rüyada Şartel Atması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizin müdahaleniz dışında hayatınızda meydana gelecek değişikliklere ve plansız olaylara yorumlanır. Hiç hesapta olmayan şeyler yüzünden planlarınız değişebilir. Geleceğinize yönelik daha değişik kararlar alabilir, bazı hayallerden vazgeçebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

 1. anonim
  • admin
 2. Canberk
  • admin
 3. YÜCELİF
  • admin
 4. tugsel
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status