Rüyada Sel Basması

Rüyada sel bastığını görmek, bazı insanlar ile aranızın açılmasına ve yollarınızı tamamen ayırmaya, ilişkilerde kopukluklara yorumlanır. Çok sevdiğiniz insanlardan hiç ummadığınız bir ihanet ile karşılaşabilirsiniz. Sizin kalbinizi kıran kişiler olabilir ve kendinizi tek başına yalnız hissetmenize yol açabilir. Özellikle de aile içerisinde sizin iyiliğinizi istemeyen kişilerin varlığı keyfinizi kaçırabilir. Siz insanların iyiliğini isterken neden böyle bir kıskançlık ve çekememezlik olduğu konusunda canınız sıkılabilir. Bu sebeple de hiç kimseden medet ummadan tek başınıza sorunlarınız ile mücadele etmeniz gerekebilir.

Rüyada sele kapılmak, evlenmek isteyen kişiler için ailelerinin bu evliliğe onay vermemesi ve engellerin çıkmasına yorumlanır. Seven kişilerin kavuşması için daha büyük mücadele vermeleri gerekebilir. Evli olan kişiler için de aileler yönünden bir takım tatsızlıklar çıkabilir. Eşinizin ailesi tarafından bazı insanlarla aranızda gerginlik olabilir.

Rüyada Evi Sel Basması

Ev içerisinde bolluk ve bereketin artmasına, borcunuz varsa da borçlarınızdan tez zamanda kurtulmaya yorumlanır. Maddi yönden eliniz rahatlar, ev içinde işsiz biri varsa d abu kişi iş bulabilir. Eğer su berraksa, mal mülk anlamına da gelir.

Rüyada Yolları Sel Basması

Başka bir yere taşınmak ya da geçici süre de olsa yaşadığınız yerden uzaklaşmaya yorumlanır. Ancak bu hayırlı bir şey için olur. Mesela, eğitim iş ya da evlilik gibi sebepler ile düzeniniz değişebilir ve başka bir yere hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Rüyada İşyerini Sel Basması

İş yerinde bol müşteri ve kazanç sağlamak, yeni iş fikri olan kişilerin gelecekte bu iş fikrinden iyi para kazanmalarına yorumlanır. Eğer işinizden memnun değilseniz, karşınıza bir anda daha fazla gelir sağlayan iş fırsatı çıkabilir ya da ek gelir arayışı devam edenler yeni bir ek gelir kaynağı bulabilirler. Maddi çözüm arayışınız sonuç verir.

Rüyada Köyü Sel Basması

İş hayatında bir takım aksilikler ile karşılaşmak, finansal açıdan zarara uğramak olarak yorumlanır. İşten ayrılma ya da iflas gibi anlamlara da gelir. Kendi işini yapan kişiler için şu günlerde işlerin kapalı olması canlarını sıkabilir.

Rüyada Çamurlu Sel Görmek

Sizin paranızda gözü olan ve zarara uğratmak isteyen düşmana yorumlanır. Sırf kendi çıkarı için sizinle iyi anlaşan birileri olabilir ve mağdur edilebilirsiniz. Rüyada bulanık sel görmek, mahkemesi olan kişiler için davalarının uzamasına yorumlanır. Bazı yorumcular haram kazanç olarak yorumlar.

Rüyada Temiz Sel Suyu Görmek

Hayırlı bir kısmete ve bekar olan kişilerin varlıklı biri ile dünya evine girmeleri anlamına gelir. Paranızın bereketi artar ve şans sizden yana olur, kısmetleriniz çoğalır. Çektiğiniz maddi sıkıntılar tez zamanda sona erer.

Rüyada Selden Kaçmak

Büyük bir hatanın farkına varmak anlamına gelir. Aynı zamanda yüksek meblağ harcamalardan ya da yatırım riskinden kaçınabilirsiniz. Rüyada sel baskınından kurtulmak, aynı zamanda borçların geride kalmasına ve para sıkıntısı çekmemeye yorumlanır, rahat bir geçim sağlanır. Rüyada selden birini kurtarmak, birine borç para vermek ve destek olmak, zor zamanında yanında olmaya yorumlanır.

Rüyada Sel Basması Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, rüyada sel basması genelde kazancın daimi olması ve maddi çabaların sonuç vermesine yorumlanır. Ancak sevdikleriniz ile aranızda uzun süreli dargınlıklar da olabilir ve sizi yalnız bırakabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. yasemin dedi ki:

  Merhaba,
  rüyamda pencereden bakıyordum, büyük bir gemi uçarak önümden geçti gitti, arka tarafa bakıyorum hersey yerinden oynamış, tufan oluyormuş bulunduğum alana su ile beraber hızla uçarak bişeyler geliyordu, o an bi kaos yaşandı sonra herşey yerinden oynamış, sürüklenerek herşey akmış gitmiş, eşyalarımı evi felan arıyordum , ben iyiydim ailemden de herkes iyiydi , telefonlarımızı bulduk, arabamın anahtarını buldum, arabama doğru giderken uyandım, yorumlarmısınız

 2. anonim dedi ki:

  İsabetli yorumlarınız için teşekkürler. Bu benim çok sık gördügüm bir rüya, oturdugumuz semtin ana caddesi, saganak yagan yagmur nedeniyle sel ile kaplanıyor, sel koparıp getirdigi, agaç gövdelerini, dallarını her tarafa yayıyor, sel ve kütüklerden kurtulup, caddenin karşısına geçmeye çalışıyorum. geçemiyorum, her yer kütük ve agaç gövdesi

  1. admin dedi ki:

   Gelirin artmasına, işsiz biri varsa işe gireceğine, berekete yorumlanır.

 3. Erhan dedi ki:

  Rüyamda sel geliyordu ablam ve anlamın çocukları ve benim oğlum vardı sel bizim üstümüze doğru geliyordu ve önümüze selden kurtulmak için duvar aldık ve sonra ruyamdan uyandım hepsi bu tabir ne olabilir lütfen paylasirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk ve berekete, mal mülk edinmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status