Rüyada Sevdiğinin Yanına Uzanmak

Rüyada sevdiğinin yanına uzanmak, sevdiğiniz insandan çok güzel sözler işitmeye yorumlanır. Birlikte uzun sohbetleriniz olabilir ve onu daha yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanı pek çok yönü ile tanıma şansınız olur. Ona güvenmediğiniz bir takım konularda da güveniniz tazelenir. Sevdiğiniz insanın yanında aradığınız huzur ve mutluluğu bulabilirsiniz. Rüyada sevdiğiyle aynı yatakta uzanmak, sevdiğinden yeni ayrılan ya da boşanan kişilerin tekrar bir araya gelmesine yorumlanır. Sevdiğiniz insan ile ilişkinize ikinci bir şans daha verebilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile aranız eskisinden daha iyi olur.

Rüyada sevgilinin yanına yatmak, sevdiğiniz insanın da desteği ile çok başarılı bir bir kariyer planı çizmeye yorumlanır. Sevdiğiniz sizden yardımını esirgemez, büyük zorluklar aşılır. Önünüzdeki zor engelleri onunla birlikte aşabilir, birlikte zorlukları geride bırakabilirsiniz. Sevdiği ile uzakta yaşayanlar ise bir araya gelirler, özlemler geride kalır.

Rüyada Sevdiğinin Yanına Uzanmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda aradığınız huzur ve güveni bulmaya yorumlanır. Sevdiğiniz insan ile uzun sohbetler olabilir ve birbirinize her konuda destek verebilir, manevi olarak aradığınız huzuru o kişide bulabilirsiniz. Eğer bir süredir görüşemiyor iseniz de yeniden yollarınız kesişir ve tekrar aynı ortamda bulunabilir, onunla özlem giderebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Muhammed dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kız yanıma uzanıyor du ne anlama gelir.

 2. Ali Rıza Besiri dedi ki:

  Teşekkürler.

 3. Ali Rıza Besiri dedi ki:

  Geçmişte ünlü bir kadınla yürüyorduk. Bir evin içindeki yatak odasına girdik. Yatak çok büyük ve bembeyazdı. Kadın birden gençleşti ve başka biri oldu. Sonra onunla yatağa uzandık. Saygılar. Ali Rıza Besiri

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden manevi destek göreceğine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status