Rüyada Sevgilisini Kovalamak

Rüyada sevgilisini kovaladığını görmek, anlaşamadığınız veya onun istemediği şeyler varsa ikna etmeye yorumlanır. Sizin istek ve hayallerinize engel oluyorsa yakında uzlaşma sağlanır. İkiniz de istek ve planlarınız hayata geçirebilirsiniz. Özellikle de iş veya eğitim hayatına yönelik atacağınız adımlarda size destek olur. Zamanında fikir ayrılığına düşmüş olduğunuz konularda artık ikiniz de birbirinize destek olabilirsiniz. Rüyada kaçan sevgiliyi kovalamak, aynı zamanda sevdiğinizi kıskandığınız biri varsa bu kişinin aradan çıkmasına yorumlanır. Artık çevresinde sizin kıskandığınız kişiler olmaz. İş veya eğitim ortamında da aranızı açan kişiler varsa bundan sonra ilişkinize müdahale edip aranızı açamazlar.

Rüyada sevgiliyi bıçakla kovalamak, sevgilisinden ayrılmak isteyen kişiler için yakında ilişkilerinin bitireceklerine yorumlanır. Eğer bir süredir ikiniz için de ayrılmanın hayırlı olduğunu düşünüyorsanız yakında ikiniz de kendi yolunuza gidebilirsiniz. Üzerinize baskı kurmaya çakışamaz.

Rüyada Eski Sevgilisini Kovalamak

Eski sevgili ile aranızda hiçbir bağ kalmamasına ve yeni ilişkinizde çok mutlu olmaya yorumlanır. Eski sevgilinizden çekindiğiniz ya da korktuğunuz için yeni bir ilişkiye başlayamıyorsanız artık bu durum rotadan kalkar. Onun da sizin de hayatınıza farklı insanlar girebilir.

Rüyada Sevgilisini Kovalamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevgilinizin size verdiği sözler veya vaatler varsa bunları yakında tutacağına yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz haberler gelebilir. Sevgilinize karşı beklentileriniz boşuna gitmez ve sizi mutlu edecek sürprizleri olabilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Biri Tarafından Kovalanmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Sıla dedi ki:

    Merhaba Rüyamda eski sevgilimin beni rahatsız ettiğini görüyorum ve onu arayıp bidaha rahatsız etmemesi gerektiğini söylüyorum. Oda kabul ediyor. Sonra hoşlandığım kişiyi gri takım elbiseli görüyorum. Kendisi normalde öğretmen. Ve takım elbiseli bi şekilde sınıfa ders anlatırken görüyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya eski sevgilinin yeniden sizi arayacağına, bir yerde yolların kesişmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status