Rüyada Siyah Örümcek Görmek

Rüyada siyah örümcek görmek, şu günlerde harcadığınız emeklerin karşılığını gelecekte almak ve çok para kazanmaya yorumlanır. Yeni plan projeleri için çalışıp çabalayan ve alın teri döken kişiler zengin olurlar. Zamanında yapılan çalışmalar meyve vermeye başlar. İyi ki de zamanında çok çalışmışım diyebilirsiniz. Özellikle kendi işini yapanların ticari hayatta kazançları bol olur, müşterilerinize yetişmekte zorlanabilirsiniz. Rüyada duvarda yürüyen siyah örümcek görmek, yeni bir mal mülk edinmek demektir. Ev araba ya da başka bir mal mülk sahibi olunabilir. Yaptığınız yatırımlar vara bunlar da size çok para kazandırabilir. Elinize geçecek olan toplu paranın hayrı görülür.

Rüyada büyük siyah örümcek görmek, çalışma hayatında rakiplerinden öne geçmek ve çevresinden daha çok para kazanmaya yorumlanır. Zamanında sizi küçümseyen insanlardan daha çok para kazanmaya başlayabilirsiniz. Rüyada küçük siyah örümcek görmek, yeni bir gelir kapısı aralamak demektir. Evinize ekstradan para girmeye başlayabilir.    

Rüyada Siyah Örümcek Öldürmek

Bu rüya evinizde huzursuzluk çıkaran ve sizi rahatsız eden insanlar ile araya mesafe koymaya yorumlanır. Yaşadığınız yerden başka bir yere taşınabilirsiniz. Ya da bu kişiler ile küslük olabilir. Bir süredir sizinle uğraşan ve maddi külfet olan her kim varsa artık sizden ve ailenizden uzak durur.

Rüyada Siyah Örümcek Tarafından Takip Edilmek

Gelirin günden güne daha da artması şeklinde yorumlanır. Eğer uzun zamandır ulaşmak istediğiniz kazanç varsa bu kazanca ulaşılır ve geçebilir. Birikim yapamayanlar artık yeni birikimler yapmaya başlar. Rüyada seni takip eden siyah örümcek görmek, ayn zamanda örnek alınmaya ve başkalarının gözünde değer görmeye yorumlanır. Büyük bir şan şöhret sahibi olunur.

Rüyada Zıplayan Örümcek Görmek

Sağlık problemleriniz varsa yakında kurtulmaya ve sağlık sıhhat içerisinde olmaya yorumlanır. Yaşanan rahatsızlıklar yakında biter. Kişi sağlığının değerini anlar. Eğer bir süredir dertler ile boğuşur iseniz yakında refaha erişilir.

Rüyada Siyah Örümcek Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, doğru yoldan şaşmamaya ve zengin olmaya yorumlanır. Evinizde bereket bolluk daimi olur ve geçim sıkıntısı çekilmez. Yaşanan geçim sıkıntıları biter, elinize daha fazla para geçer. İşsiz iseniz de gireceğiniz işte çok hızlı yükselebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Naz28 dedi ki:

    Merhaba, Rüyamda boz renginde büyük örümcek ayağımı soktu ve yaraladı, canım çok yandı ama yara kanamadı . Bu ne anlama geliyor?

  2. Naz28 dedi ki:

    Rüyamda boz renginde büyük örümcek beni ayagımdan soktu yaraladi. Kanamadı yara.

DMCA.com Protection Status