Rüyada Siyah Tavuk Görmek

Rüyada siyah tavuk görmek, evli olan kişiler için erkek evlat sahibi olmak anlamına gelir. Hayırlı bir rüyadır ve evinizde zorlukların aşılmasına, geçimin rahatlamasına işaret eder. Borcu olanlar borçlarında rahatlama sağlar. Rüyada kara tavuk görmek, aynı zamanda bir yerden kesilen rızkın başka bir yeden açılması anlamına da gelir. Örneğin işsiz kalanlar daha iyi bir işe girerek daha güzel kazanç elde edebilir, daha mutlu olabilirler. Ya da yaşanan başka aksiliklerin ardından güzel şeyler olabilir. Biten bir şeyin ardından güzel bir olay olur. Rüyada siyah tavuk sürüsü görmek, dostlarınızın çoğalacağına ve arkadaş ortamında sevilen biri olduğunuza yorumlanır. Dostlarınızdan yana şanslı olduğunuzu gösterir. Arkadaşlarınızdan iyilik görür, vefalı dostlar edinirsiniz.

Rüyada siyah tavuk eti görmek, bekar olanlar için tez zamanda evlilik hayalleri kurmaya başlayacağına yorumlanır. Evleneceğiniz kişi ile kısa sürede nikah masasına oturmak için sabırsız olabilirsiniz. Evli olanların da aileleri büyür. Rüyada siyah tavuk eti yemek, çok hayırlı bir işe vesile olacağınıza yorumlanır. Birbirini seven iki insan barışması ve bir araya gelmesinde vesile olabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Siyah Tavuk Görmek

Aşk hayatında kalp kırgınlıklarının biteceğine ve yeni bir ilişkiye yorumlanır. Bu ayrılmış olduğunuz kişi ile de olabilir. Ya da başka biri ile de yeni bir aşka yelken açılabilir. Rüyada siyah tavuk öldürmek, unutamadığınız biri varsa sonunda bu kişiyi unutmak ve o kişiye karşı hislerinizin biteceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Beyaz Tavuk Görmek

Hem arkadaş ortamında hem de aşk hayatında çok mutlu olacağınıza, şan şöhret sahibi olmaya yorumlanır. Başkalarının yanında popüler olabilirsiniz. Bazı yetenekleriniz ya da çalışmalarınız başarılı bulunabilir.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, fakirlikten zenginliğe ve ev hayatında daha mutlu olmaya yorumlanır. Bir zamanlar verilen emeklerin karşılığı şimdi alınır. Zamanında reddedilen bir işi de şimdi kabul etmek isteyebilirsiniz, düşüncelerinizde değişiklik olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Nadir
  2. Yasemin
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status