Rüyada Siyah Yılan Tutmak

Rüyada siyah yılan tuttuğunu görmek, sizinle gizliden gizliye kendini rakip gören birileri varsa bu kişilere karşın zafer ve üstünlük elde etmeye yorumlanır. Bir zamanlar sadece dostunuz gibi görünen ancak sizin hayallerinize hedeflerinize ulaşmaya çalışan biri moralinizi bozuyorsa bu kişiden önce hayallerinize ulaşabilirsiniz. Sizi kıskanıp çekemeyen kişiler rekabetten vazgeçerler. İş ortamında da rakipleriniz varsa onlara üstünlük sağlanabilir, sinsi ve rekabetçi kişiler size karşı haksızlık yapmak isteseler de başaramazlar. Rüyada kara yılan tutmak, aynı zamanda korkular ile yüzleşmek ve zor görevler alıp altından kalkmaya yorumlanır. Zor insanlara rağmen bir şeyler kabul ettirebilirsiniz. Rüyada eliyle siyah yılan tutmak, elinizi attığınız her işte başarıya ulaşmaya yorumlanır. Zoru seçip başarılı olunabilir.

Rüyada siyah yılan yakalamak, arkanızdan çevrilen her türlü hileye ve kurnazlığa rağmen hakkınız olana sahip olmaya yorumlanır. Sizin hakkınız olan bir şeyde gözü olan kişiler varsa hiçbir zararları dokunamaz. Birinin büyük bir yalanını yakalayabilirsiniz. Rüyada yılan görmek, genellikle düşmana karı zafere ve sağlık sıhhate yorumlanır. Bu sebeple her kim düşmanca olsa da zararı dokunamaz.

Rüyada Siyah Yılanın Başını Tutmak

Birinin yalan dolanını ortaya çıkarmak anlamına gelir. Size ve başkalarına büyük yalanlar söyleyen biri varsa bu kişinin foyası anlaşılır. Hem size hem de başkalarına karşı zararı dokunamaz. Büyük bir zarardan da son anda dönülebilir. Rüyada siyah yılanın kafasını tutmak, iş hayatında yükselmeye ve hakkı olan mertebeye erişmeye yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılanı Boğazından Tutmak

Sizi mağdur eden ve ayrı yolda bırakan biri varsa bu kişiden daha iyi yerlere erişmeye, kendi başınıza zoru başarmaya yorumlanır. Zamanında size inanmayan ve sözlerini tutmayan kişiler daha sonrasında çok pişman olabilirler.

Rüyada Siyah Yılan Tutmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, pek çok insanın cesaret edemediği şeyler başarmaya yorumlanır. Kendinizi işlerinizde eğitiminizde kanıtlayabilir, başarılarınız ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. Sizi dibe çekmeye çalışan kişilere rağmen zor olan başarılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status