Rüyada Sofra Kurup Yemek Yedirmek

Rüyada sofra kurup yemek yedirdiğini görmek, rızkınızın artıp çoğalmasına, evinize bolluk ve bereket yağmasına yorumlanır. Çekilen dert ve cefalar son bulur. Artık bu sıkıntıların karşılığını almak, sefasını sürmek zamanıdır. Rüyada sofra kurup yemek vermek, evli olanlar için eşleri ile birlikte aralarındaki problemleri ve geçim sıkıntısı aşmaya yorumlanır. Artık eşiniz ile birlikte daha rahat geçinebilirsiniz. Onunla birlikte borçlarınızı kapatabilir, eşinizle birlik ve beraberlik içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada sofra hazırlayıp yemek yedirmek, kazancın artması ve helal yoldan kazanılan paranın bereketini fazlası ile görmeye de yorumlanır. Şu günlerde kazancınız bollaşabilir, kendi işini yapanlar ticarette başarı sağlarlar. Müşterileriniz çoğalır ve evinize daha fazla para getirirsiniz. Ailenizde geçim derdi biter.

Rüyada Sofra Kurup Yemek Yemek

Aileniz ile birlikte aynı sofrada oturup, hoş sohbet ve muhabbet içerisinde keyifli zaman geçirmek, dargınlıkların son bulması ve bereketin artmasına yorumlanır. Sağlık, huzur ve sıhhat yerinde olur, malınızın rızkını görürsünüz. Eğer mal mülk sahibi olmak istiyorsanız da gelecek günlerde elinize çok güzel fırsatlar geçebilir.

Rüyada Misafire Sofra Kurmak

Mesleki alanda önemli başarılar sağlamak ve işlerin bir anda açılması, işsiz olanların iş bulmasına ve kazanç sağlamalarına yorumlanır. Bir süredir beklediğiniz bir ödeme varsa da yakında elinize geçebilir. Ödemelerinizi zamanında alırsınız ve borçlarınızı da zamanında kapatabilirsiniz.

Rüyada Ölüye Sofra Kurup Yemek Yedirmek

Bu rüya hayır işlemek ve bir vesile ile büyük bir iyilik yapmak olarak yorumlanır. Yapacağınız hayırlar ile adınızdan övgü ile bahsedilir. Mesela yemek verebilir ya da maddi olarak yardımda bulunabilir, ya da ihtiyacı olan birine destekte bulunabilirsiniz.

Rüyada Sofra Kurup Yemek Yedirmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre rüyada sofra kurup yemek yedirmek, elinizin bolluk ve bereketine, şansın açılması ve tüm ailenin geçim derdinden uzak olmasına yorumlanır. Hanede maddi imkansızlıklar biter ve artık daha refah günler gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

14 Yorum

 1. Zeynep
  • Şeyma
 2. Ebru
  • admin
 3. Elanur
  • admin
  • Zehra
   • admin
 4. Hayri
  • admin
   • Hayri
    • admin
     • Aysemmmmmmmm
     • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status