Rüyada Sokakta Fare Görmek

Rüyada sokakta fare görmek, elinize geçecek yüklü bir paraya ve bu paranın beti bereketini görmeye yorumlanır. Bir süredir beklenen yüklü ödeme yakında elinize geçebilir. Mahkemeden de para bekleyenlerin hakkı olan para, nafaka veya tazminat ellerine geçer. Sizi dolandırmaya çalışan kişiler bu emeline ulaşamazlar. Kişi rızkına sahip çıkar ve hiç kimse parasını pulunu ziyan edemez. Rüyada sokakta büyük fare görmek, işsiz olan kişilerin girecekleri işte yükseleceklerine ve evlerine bol para ile döneceklerine yorumlanır. Özellikle de ailesinden ve sevdiklerinden uzakta çalışmak zorunda kalanlar çektikleri zorlukların karşılığını alırlar. Kazandığınız paranın hayrını görür, mal mülk edinebilirsiniz.

Rüyada sokakta çok fare görmek, birden fazla yerden rızkın artmasına ve tüm eksiklerini gidermeye yorumlanır. Uzun zamandır ertelediğiniz harcamalarınız varsa yapabilirsiniz. Masraflarınızı da daha rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Eğer bir süredir artan masraflarınıza yetişemiyorsanız, yeni gelir kaynağı bulunabilir. Rüyada sokakta bir süre fare görmek,

Rüyada Sokakta Siyah Fare Görmek

Sizin iyi niyetiniz kullanan ve paranızda pulunuzda gözü olan birinin asıl niyeti ortaya çıkar. Aç gözlü kişiler tarafından moraliniz bozulabilir, paranızı bu kişilerden korumak zorunda kalabilirsiniz. Sizin hakkınızı suistimal eden kimseler varsa da bundan utanç duyabilir ve başkalarına rezil olabilirler.

Rüyada Sokakta Fare Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, işsiz olan kimseler için işe girmeye ve daha çok çalışıp daha çok para kazanmaya yorumlanır. Daha çok iş görüşmesine gidebilir, daha tempolu bir iş hayatınız olabilir. Daha çok para kazanmak için daha çok alın teri dökülebilir. Kişi hakkıyla bir şeylere sahip olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. anonim
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status