Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek, sefa içinde bir hayat sürmeye ve artık daha rahat bir yaşama yorumlanır. Sürekli borçlarını düşünen kişiler yakında borçlarını kapatarak borç tasalarından kurtulabilirler. Ya da özel hayatında üzüntüler yaşayanlar özel hayatında aradıkları mutluluğu bulurlar. Yaşanan büyük üzüntüler ve sıkıntılar son bulur. Çok büyük zorluklar aşılır ve rahat edilir. Artık elinizdeki olanakların keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Rüyada su içtiğini görmek, sağlık sorunları olan biri görürse kendini daha iyi hissetmesine ve şifa bekleyenlerin şifa bulacaklarına yorumlanır. Ameliyat veya tedavi  olacak kişiler de sağlıklarına kavuşabilirler.

Rüyada birinin su içtiğini görmek, işsiz iseniz işe girmenizde birinin size yardımcı olacağına yorumlanır. Çalışan kişilere de iş hayatında gelirlerinin yükselmesinde birinden yardım alabilirler. Davanız varsa gelen sonuç sizi mutlu eder. Rüyada birinin elinden su içmek, biriyle dertleşip o kişiden öğütler almaya da yorumlanır. Rüyada elle su içmek, emeklerin boşa gitmesine ve her bir emeğin karşılığını almaya, ziyan olmamasına yorumlanır.

Rüyada Çok Su İçmek

Bir süredir tembellik yapan veya işlerini planlarını bekleten kişilerin bir anda hırs yapacaklarına yorumlanır. Sizi hırslandıran önemli olaylar olabilir veya sözler işitebilirsiniz. Birinden gelen sözler karşısında da ona bir şeyler ispatlama arzusu olabilir. Rüyada kana kana su içmek, zengin olmaya yorumlanır. Bekar olanlar ise varlıklı biri ile evlilik yapabilirler. Rüyada bardak bardak su içmek ama doymamak, çalışmaktan yılmamak ve hırs ve azimle hedefleriniz peşinde koşmaya yorumlanır. Çalışma hayatında sizi yıldırmayan şeyler daha da güçlendirir.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Her ne iş ile uğraşıyorsanız çekilen cefanın verilen emeğin karşılığını almak ve ailenize daha iyi olanaklar sunmaya yorumlanır. Evinizin geçiminize katkınız artabilir. Ailevi borçlarınız da yakında kapanabilir.

Rüyada Soğuk Su İçmek

Uzun zamandır istediğiniz bir şeyin elinize geçmesine yorumlanır. Rahat bir hayat sürülür ve helal kazanç sağlanır. Rüyada buzlu su içmek, sizi kıran üzen insanların gelip af dilemesine, gelip sizin kalbinizi kazanmasına yorumlanır.

Rüyada Sıcak Su İçmek

Kendinizi manevi olarak güçsüz hissediyorsanız güçlenmeye ve içinizi huzur ile dolacağına yorumlanır. Yalnız iseniz hayatınıza iyi insanlar girer. Rüyada kaynak su içmek, kötü ruh halinden çıkmaya yorumlanır.

Rüyada Tuzlu Su İçmek

Aranızda kırgınlık olan insanlar ile barışmaya yorumlanır. Sevdiğiniz insan ile yeni ayrıldıysanız yeniden barış sağlanır. Aynı zamanda bu rüya işinden yeni ayrılan kişilerin işine geri dönmesine, eğitimini bırakanların da eğitimlerine geri döneceklerine yorumlanır.

Rüyada Su İçmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, mutlu mesut bir hayat sürmeye ve özel hayatınızda aradığınız huzuru sükuneti bulmaya yorumlanır. Hayatınızdaki belirsizlikler biter ve artık bir şeyleri dert etmek zorunda kalınmaz. Rahat geçim olur, barış sağlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Helin dedi ki:

    Merhabalar. Rüyamda Boş ve de loş bir odada buzdolabı var annem buzdolabını açıyor içi boş gibi kapak kısmında iki su bardağı var ağzına kadar dolu değil. Annem içeyim diye veriyor bu su eski diyorum içmiyorum annem de şişeden doldur diyo içeri doğru gidiyorum banyo gibi yer lavaboya suyu döküyorum orada şişe var şişenin de çeşmeden doldurulduğunu düşünüp içmiyorum içeri gidiyorum anmem diğer suyu vermek istiyo ben de ya ben zaten susuz değilim ki gerek yok diyorum su içmiyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

DMCA.com Protection Status