Rüyada Taharetlenmek Görmek

Rüyada taharetlendiğini görmek, yüksek miktarda kazanç sağlamaya ve parasal olarak rahata erişmek anlamına gelir. Çalışan kişiler için ödemeleri zamanında gelebilir ya da maaşlarına zam yapılabilir. Kendi işini yapan kişiler ticari hayatta büyük başarı elde ederler. Büyük kazançlar söz konusu olur. Uzun süredir hedeflenen kazanca ulaşmanız olasıdır. Çalışmayan ve iş arayan kişiler de yakında bol kazançlı bir işe giriş yapabilirler. Bundan sonra maddi olanakları daha da artabilir. Rüyada taharet almak, aynı zamanda satın almak istediğiniz bir şeyi satın alacağınıza ve eksiklerinizi tamamlayacağınıza, yaptığınız masrafların bütçenizi sarsmamasına yorumlanır. Rüyada tuvalette taharet aldığını görmek, bazı yorumcular tarafından da bekar olan kişilerin zengin biriyle evlenmesine ve geçim sıkıntısından kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada taharet alan birini görmek, çok büyük bir sıkıntının son bulmasına ve gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır. İçinize dert olan bir şeyden kurtulabilirsiniz. Rahat bir nefes alabilirsiniz. Rüyada taharet yapmak, borcu olan kişilerin borçlarından kurtulması ve derdi olan kişilerin dertlerini geride bırakması anlamına gelir. Yakın zamanda hayatınızda sevindirici gelişmeler olabilir.

Rüyada Herkesin İçinde Taharet Almak

Hayatınızda meydana gelecek olan kalıcı değişikliklere ve yaşam enerjinizin artmasına yorumlanır. Psikolojik olarak büyük bir rahatlama söz konusu olabilir. Kafanıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Uzun süredir çabaladığınız bir şey varsa da sonunda her şey tam da sizin planladığınız gibi yoluna girer. Bazı aksilikler geride kalır ve tek başınıza dört elle sarılarak işlerinizde başarı elde edebilirsiniz.

Rüyada Taharet Yapamamak

Size verilen bir sözün tutulmaması ile adeta yarı yolda bırakılmak ve çok üzülmek anlamına gelir. Biri size çok büyük vaatlerde bulunmuş olabilir fakat bu kişinin sizi yüzüstü bırakması ile birlikte hayatınızda önemli bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Bu kişiyle yolları ayırarak tek başınıza bir şeyler başarmaya yönelebilirsiniz. Rüyada taharet almamak, bir takım aksilikler ile karşılaşmak hep işte planda olmayan zorluklar karşısında şaşırmak anlamına da gelir.

Rüyada Taharet Musluğu Görmek

Maddi kayıpların geri gelmesine, özellikle size borcu olup da ödemeyen kişilerin yakında borçlarını ödeyeceklerine ve hakkınız ılan paraya sahip olacağınıza yorumlanır. Eğer iş hayatında hak ettiğiniz maaşı ya da kazancı sağlayamıyorsanız, yakında her şey değişebilir. İşinden memnun olmayanlar iş değişikliği de yapabilirler.

Rüyada Taharet Bezi Görmek

Sizin emek verdiğiniz bir şeye ortak olmak isteyen birileri olabilir ve sizin üzerinizden prim yapmaya çalışan insanlar olabilir. Hakkınızı çiğnemek ister ya da hakkınıza konmak isteyen kişilere karşı temkinli olun. Bazı şeyleri görmezden gelmeli, sizin için daha da kötü olabilir.

Rüyada Taharetlenmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada taharetlenmek sıkıntılı günleri atlatmak ve hayatınızda çok büyük değişiklikler yaşamak, hayırlı bir işin olması ve hayırsız olan işlerin sizden uzak durması anlamına gelir. İç sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz ve artık önünüzü çok daha net görebilirsiniz. Bir şeyler daha belirgin hale gelebilir. Maddi açıdan da bolluk ve berekete işaret eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatih dedi ki:

  merhaba rüyamda mescit tuhaletine tuhaletine yapıyorum sular olmuyor tuhaletten cıkıp mescidin icine giriyorum bi köşede orda taheret alıyorum peçete ile 3 kisi daha oluyor mescitte ben taharet alrkene mescidin içinde ama onlar beni görmüyor ben mescidin arka kösesinde taharet alıyorum

 2. Emrah bozay dedi ki:

  Rüyamda herkesin ortasında taharet yapıyordum o an kardeşimi amcami kuzenimi bir de tanımadığım bir öğretmeni gördüm sonra işyeri ile ilgili benim istediğim şartlarla çalışmak istedigimi ama bu şartlar maaşımın düşmesine sebep olacağını belirtti rüyamda kuzenim

 3. Şerife sarica dedi ki:

  Ruyada kaynanamin ve kalabaligin icinde taharetlendigimi gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine yorumlanır.

 4. Ayhan dedi ki:

  Merhaba, rüyamda, bilmediğim bir tuvalette taharet temizliği yaparken, arka tarafımda uzakta çalılıklar içinde yabancı birisi beni gözetliyor muş, annem ona bağırarak kızıyor ne bakıyorsun diye, o kişi de tatlı satıcısı imiş, yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine, rahat geçime yorumlanır.

 5. Elif dedi ki:

  Selamın aleyküm ben rüyamda bir tuvalete çişimi yayaptım tuvalatin deliği genişti içinde maydanozvardı sonrada taharet aldım Allah rızası için tabirlerseniz sevinirim Allah şimdiden razı olsun

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak sıkıntıları atlatmaya yorumlanır.

 6. Umut dedi ki:

  Selam lar ben ruyada cami tuvaletinde taharet yapıyordum, büyük aptestini yaptım ve taharet aldım.Bu nede emek tir şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güvendiğiniz birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 7. Canan dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir binada birileri bizi alıkoyuyor kolumuza kelepçe yerine urgan takmışlar ama serbest şekilde sıkmadan. ordan kaçmak istiyorum koridorlarda tuvalete girip çıkıyorum yol bulmaya çalışırken beni yakalayıp bir odaya alıyorlar geniş kütüphanesi var ofis tarzı tam ortada alafıranga var oraya oturmuşum taharet edicem 2 adam çıkmıyor onlara taharet edicem çıkın diyorum çıkacak gibiydiler elimde de küçük beyaz bir kağıt peçete vardı şunlar çıksa düzgünce taharet edip yolumu bulsam diyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kimseye borçlu kalmamaya, sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 8. Güneş dedi ki:

  Merhaba rüyamda tuvalette tuvaletımi yapıyordum su yoktu orda başka bir tuvalete gidip taharat allıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kayıpların geri gelmesine yorumlanır.

 9. Güneş dedi ki:

  Merhaba rüyamda tuvalette tuvaletımi yapıyordum su yoktu orda başka bir tuvalete gidip taharat almiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden maddi destek görmeye yorumlanır.

 10. Ayça dedi ki:

  Rüyamda derin kuyu gibi bir yerde içinde böyle tam seçmedim hayvan türleri böcek yılan gibi net değildi bazı canlıların olduğunu gördüm,kuyunun üstünde eski arkadaşlarim vardı sonradan düşman olduğum,onlarda yukarıdan bana baktılar.Büyük abdestimi yapıo taharetlendim bide çeşme vardı orada taharetlendim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendi içinizde huzuru bulmak ve üzüntülerden kurtulmaya yorumlanır.

 11. Imran dedi ki:

  Ruyamda isten izin alip namaz kilmak icin camiye gittim. Abimle abim abdestliydi camiye girdi. Bense teharet almak icin tualete fakat bet teharet alip cikana kadar namaz kilindi. Bende mecbur ise gitdim, ise cabuk gitmezsem kovulurum ve ya laf isitirim. Dusuncesi vardi ruyada

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin kabulü ve sıkıntılardan arınmaya yorumlanır.

 12. Melek dedi ki:

  Merhaba rüyamda çok büyük sıra sıra tuvaletler vardı açık hava bir yerde ama orada taharetlendim ama böyle plastik maşrapadan utana sıkıla hatta sanki orası okul , bir adam burası öğretmenlerin siz neden buraya geldiniz falan dedi ama inanılmaz rahatsız oldum herkes gördü falan diye .

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda gelirin artmasına ve maddi güce yorumlanır.

 13. caner tekinsoy dedi ki:

  rüyamda bir tuvalette taharetleniyordum, aynı tuvalette bir de mv. var, o da taharetleniyor. bu mv . ile çıkıyoruz, dışarıda yan tarafından vuruk yemiş bir araba var, arabanın sahibi de bir başka mv. imiş, etrafta büyük bir kalabalık var, arabasına vurulan mv. yanına gidiyorum ve yanında durup, ben seni korurum diyorum, koruma gibi yanına takılıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık konusunda endişelerden kurtulmaya yorumlanır.

  2. Mahir dedi ki:

   Rüyam da büyük abdest alırken annem geliyor ve hemen çıkıyor ve bende taharat a devam ediyorum

   1. admin dedi ki:

    Günahlardan tövbeye ve aile içi huzura yorumlanır.

 14. Tuncay dedi ki:

  Rüyamda birisinin yanında tahretlenmeye çalışıyordum tam anlamıyla tahretlenemedim. Tuvalette başımda dikiliyordu ve konuşuyorduk.

  1. admin dedi ki:

   İşlerin artması ve stres altında çalışmaya yorumlanır.

   1. Merve dedi ki:

    Merhaba rüyamda sokakta taharet alıyordum ve karşıdan iki kadın beni görüp ayıplıyorlardı, ben onları duymama rağmen yapmaya devam ettim. Yorumunuz için teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

     Arkanızdan konuşan kimseler varsa gerçek yüzleri ortaya çıkar.

DMCA.com Protection Status