Rüyada Talebe Olmak

Rüyada talebe olduğunu görmek, eğitim hayatı devam eden kişiler için daha iyi bir eğitim almak ve hedeflere ulaşmak, yeni bir kursa yazılmak ve kendini daha fazla geliştirmek istemeye yorumlanır. Çalışan kişiler için de kariyer hayatlarında mutlu bir döneme gireceklerine, parasal engeller yüzünden yapamadıkları şeyleri yapacaklarına ve kendilerine yatırım yapacaklarına yorumlanır. Kendi geleceğiniz için harcamalar yapabilirsiniz ve yeni sertifikalar alabilir, daha donanımlı bir hale gelebilirsiniz. Rüyada talebe görmek, yeni şeyler öğrenmek ve öğretmek anlamına da gelir. Kendi bilgilerinizi başkalarına aktarabilir, sizi örnek alan kişiler varsa onlara yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada öğrenci olduğunu görmek, hem kendinize hem de ailenize faydalı olacak işler yapmak ve ailenizin sizinle gurur duyacağına yorumlanır. İş ya da eğitim hayatına dair alacağınız kararlar sonrasında sevdiklerinizden destek görebilirsiniz.

Rüyada Medrese Talebesi Olmak

Yapılan iyilikler sonrasında huzurum artmasına ve iyilikler yapmaya, hayır duaları almaya yorumlanır. Kendi başarılarınızı başkaları ile de paylaşabilirsiniz. Sizden yardım isteyen kişiler olabilir. Rüyada medrese talebesi görmek, hayırlı işler için bazı insanlar ile bir araya gelmeye yorumlanır. Bir hayır işinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Kuran Talebesi Olmak

İyi bir amele sahip olmak ve örnek davranışlar sergilemek, takdir görmek anlamına gelir. Aileniz de sizinle gurur duyarlar. Rüyada kuran talebeleri görmek, yakın çevrenizde çok iyi kalpli insanların bulunduğuna yorumlanır.

Rüyada İlim Talebesi Olmak

Yeni şeyler öğrenmek, yepyeni araştırmalar yaparak bilgiler edinmeye, kendi alanınızda uzman olmaya yorumlanır. Çalışan kişiler için iş hayatlarında yenilikler olmasına ve yeni bir vizyon sahibi olacaklarına, işlerini geliştireceklerine yorumlanır.

Rüyada Talebe Olmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendiniz için yatırım yapacağınıza, yeni bir kursa yazılmak ya da kariyerinizde yeni bir alanda bilgi sahibi olmaya, daha fazla şey öğrenmeye yorumlanır. Bu edindiğiniz bilgiler ilerleyen zamanda size yeni fırsat kapıları açabilir. Eğer iş arıyorsanız da tam da sizin istediğiniz gibi bir iş bulma olanağınız olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. kerem dedi ki:

  rüyamda geçen sene mezun olduğum okulda (lisede) yeniden öğrenciydim sözde. dersteydik hatta. ben öğretmeni sözde süzerken ona yakalandım. o da sınıfta o kişi kendini iyi biliyor gibisinden laflar söyledi ortaya. ama bana direk değil. sonra bir şey oldu. herkesin ayağında ki çorapları incelemeye başladım. herkes birbirinin çorabını inceliyordu. ayağımda güzel desenli bir çorap vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fırsatlara, başvuruların onaylanmasına yorumlanır.

 2. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda hoca olmama rağmen tekrar talebelik yaptığımı ve talebe olmama rağmen diğer talebelerin sözümü dinlediğini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir kursa yazılmak, hedeflerin artmasına yorumlanır.

 3. Pelin dedi ki:

  Rüyamda 2 kadın 1 erkek 2 de çocuk (küçük erkek çocuk 7-8 yaşlarında kız ise böyle 15 yaşlarında gibi) bir yere gitcez dolmyşa binecektik ama ben bindim onlar gelmedi dolmuştada öğrenciler var çoğunluk erkek öğrenciydi 5 yada 6 oturağı olan bir minibüstü kenar bölümü çoktu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar ile dost olmaya yorumlanır.

 4. selcan dedi ki:

  Rüyada 2 talebe erkek gördüm

  1. admin dedi ki:

   Sizi örnek alan birileri olabilir.

 5. Betul dedi ki:

  Camide bir hoca tarafindan ingilizce egitim aliyodum tek ben degil bir suru kisi (talebe)benimle o hocadan ders dinliyodu

  1. admin dedi ki:

   Eski hayallerinizi gerçekleştirmeye yorumlanır.

 6. Rumuz dedi ki:

  Rüyada kapı zili duymak?

  1. admin dedi ki:

   Evinizde huzurun artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status