Rüyada Tanımadığı Bir Kızı Öpmek

Rüyada tanımadığın bir kızı öptüğünü görmek, birine yapılacak olan iyiliğe yorumlanır. Daha önce tanımadığınız biri ile yollarınız kesişebilir ve yardım edilebilir. Başkalarının aracılığı ile de birine iyiliğiniz dokunabilir, kişi hayır işler. Rüyada yabancı bir kızı öpmek, zamanında sizi çok üzen ve kırıldığınız biri yeniden karşınıza çıkabilir. Bir kızla aranızda küslük varsa tez zamanda son bulur ve yeniden barışmanıza vesile olacak bir olay yaşayabilirsiniz. Rüyada tanımadığı kızla öpüşmek, sıkıntılı günleri geride bırakmaya ve dert ortağı olacak dostlar kazanmaya yorumlanır. Yeni tanışacağınız bir kızla dertleşir birbirinize karşılıklı iyilik yapabilirsiniz.

Rüyada tanımadığı bir kızı yanaktan öpmek, aile içinden birine yardım etmek ve bu kişinin iş ya da eğitimi için bir iyilik yapmaya yorumlanır. Size yakın olan bir akrabanızın çocuklarına da yardımınız dokunabilir. Rüyada tanımadığı bir kızı dudaktan öpmek, bekar olanlar için hayat arkadaşı bulmak demektir. Sizinle benzer huya sahip ve birbirinizi tamamlayacağınız biri ile ilişkiye başlayabilirsiniz.

Rüyada Tanımadığı Bir Kızı Elinden Öpmek

Toplum önünde saygınlık kazanmak ve sizi örnek alacak olan yakınlarınıza yorumlanır. Aile içerisinden henüz eğitim hayatı devam eden kişiler sizi örnek alabilirler ve fikir danışabilirler. Birine eğitiminde de yardım edilebilir, daha iyi kariyer planı çizmesine yardım edilebilir.

Rüyada Tanımadığı Bir Kızı Öpmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ev hayatında huzura ve dedikoduların biteceğine yorumlanır. Sizinle ya da aileniz ile ilgili dedikodu yapan her kim varsa öğrenilir. Bu kişiler artık sizinle ilgili dedikodu yapmaktan vazgeçip aile hayatınıza fazla müdahale etmezler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Hasan
 2. Ersin
  • admin
 3. Eymen Ali
  • admin
 4. ömer
  • admin
 5. ??
  • admin
 6. Ali
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status