Rüyada Taşlamak

Rüyada taşladığını görmek, zamanında size kötülüğü dokunan biri yeniden size kötülük yapmaya kalkabilir. Maddi manevi sizi zarara uğrattığını düşündüğünüz biri hiç istemeseniz de yeniden hayatınıza girebilir. Bu kişi aileden biri olabilir. Ya da iş hayatında karşınıza çıkabilir. Ancak bu sefer çok dikkatli olmanızda fayda var. Yoksa yeniden sizi zarara uğratabilir. Tekrara benzer sorunlar ile karşılaşılabilir. Rüyada taş atmak, size karşı yapılacak bir haksızlığa çok üzülmeye yorumlanır. Duyacağınız laflar kalbinizi kırabilir. Sizi incitmeye çalışan kişiler olabilir. Rüyada birinin taşlandığını görmek, evli olanlar için yuvalarında huzurun kaçacağına ve başkaları yüzünden muşuz olmaya yorumlanır. Sizi kandırıp sevdiklerinize karşı da mahcup eden biri olabilir.

Rüyada bir şey taşlamak, günahlarından dolayı af dilemeye ve çok pişman olmaya yorumlanır. Kişi vicdani yönden rahatsızlık duyabilir. Öfke duyup kalbini kırdığınız biri varsa gönlünü almak isteyebilirsiniz. Rüyada birini taşlamak, haddini aşan şeyler yapacak olan birine yorumlanır. Bu kişi yüzünden ağzınızın tadı kaçabilir.

Rüyada Şeytan Taşlamak

Kötülüklerden uzak durmaya, iyi ir insan olmaya ve güzel amele işaret eder. Kişi hatalarını fark ederek telafi eder. Bir süredir manevi yönden sizi rahatsız eden ve içten içe kemiren bir şeyler son bulur. Manevi yönden kişi rahatına erişir.

Rüyada Köpek Taşlamak

Yeni dostlar edinmeye ve düşmanlardan uzak durmaya, iyi niyetinizi suiistimal etmeyen insanlarla arkadaş olmaya yorumlanır. Son günlerde sizi kıran ve güveninizi sarsan insanlar olduysa gelecek günlerde tam tersi iyi kalpli kişiler hayatınıza girer.

Rüyada Kedi Taşlamak

Çok sevdiğiniz bir insanla daha sık görüşmeye ve yollarınızın kesişmesine yorumlanır. Sevdiği insanlardan ayrı kalan kişiler yakında bir araya gelebilirler. Size kırgın olan bir dostunuz varsa yeniden dostluğunuz devam eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Taşlamak

Size güven vermeyen bir insanın hayatınıza girmesine yorumlanır. İlişkiye başlayacağınız kişi ile ilişkiniz kısa sürebilir. Çevreniz sizi bu kişiye karşı uyarabilir. Güven sorunları ve aldatma söz konusu olabilir.

Rüyada Eşi Tarafından Taşlanmak

Eşiniz ile aranıza girmeye çalışan birileri olabilir. Örneğin eşinizi ya da sizi dolduruşa getirerek birbirinize karşı kışkırtmaya çalışan insanlara karşı çok dikkatli olmanızda fayda var. Yalan yanlış şeylerle canınızı sıkabilirler.

Rüyada Arabayı Taşlamak

Sizin malınızda mülkünüzde gözü olan biri olabilir. Bu kişi yüzünden siz de mağdur olabilirsiniz. Maddi durumunuzu kıskanan ya da sizi yüklü borca sokmaya kalkan birine karşı dikkatli olun. Özellikle kefil olmamaya dikkat edin.

Rüyada Taşlardan Kaçmak

İş ya da eğitim hayatında büyük engeller ile karşılaşmak ve işinizi baltalamaya çalışan insanlara yorumlanır. Rüyada atılan taşlardan kaçmak, size karşı hasetlik besleyen birilerine yorumlanır. Üzerinize iftira atmaya kalkabilirler.

Rüyada Taşlamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ikinci bir şans verdiğiniz insanlar yüzünden yine aynı hataya düşebilirsiniz ve sizi yarı yolda bırakabilirler. Yaşanan bir takım zorluklar sevdiklerinizden gelebilir. Güvendiğiniz insanlar ile aranız açılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Memo dedi ki:

  Rüyamda bir köpek üstüme geliyor ona taş atıyorum kaçıyor. Bu sefer Köpej bana taş Atıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kaygıdan ve tasadan kurtulmaya yorumlanır.

 2. Hülya dedi ki:

  Rüyamda biri benle uğraşıp dalga geçip kaçıp arabasına bindi güldü ve bende ona taş attim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukları aşmak ve iş hayatında başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status