Rüyada Tavan Silmek

Rüyada tava silmek, şimdiye kadar kaçtığınız sorumluluk veya görevleriniz varsa bunları üstlenmeye yorumlanır. Henüz kendinizi hazır hissetmediğiniz bir şeylere ilerleyen günlerde artık kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Kaçındığınız görevlerin altından rahatça kalkılır. Yapamam başaramam dediğiniz şeyleri başaracak güç kudrete sahip olunur. Rüyada evin tavanını sildiğini görmek, yüklü borcu olanların da aile desteği ile bu borçlarını kapatması anlamına gelir. Eğer bir türlü ödeyemediğiniz borçlarınız varsa yakında bu borçlar biter.

Rüyada tavan temizlemek, yeni bir işe girmeye de yorumlanır. Eğer işsiz iseniz gireceğiniz iş ile birlikte evinize daha çok para girer. Aileniz de sizde maddi olarak rahat etmeye başlayabilirsiniz. Ailede işsiz olan biri varsa güzel bir işe girebilir.

Rüyada Kirli Tavan Silmek

Borç külfetinin sona ermesine ve her kime borcunuz varsa ödemeye yorumlanır. Başkalarına maddi külfet olunmaz ve kişi kendi ayakları üzerinde durmaya başlar. Eğer işsiz iseniz işe girip rahat geçinebilir, kimseden para almak zorunda kalmazsınız.

Rüyada Temiz Tavan Silmek

Bu rüya bekar olan birinin evlenmesine yorumlanır. Yakında evlilik kararı verilebilir ve ilişkiniz varsa da evlilik ile taçlanır. Ailesi rıza vermeyenlerin aileleri rıza verir. Evi olanların da evinin huzuru artar ve evinizde eşinizle mutluluklarınız çoğalır.

Rüyada Tavan Silmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ailenize destek olmaya ve onlara manevi olarak da destekte bulunmaya yorumlanır. Ailede zor günler geçiren kişilere desteğiniz gerekebilir. Maddi olarak da zor günler geçiren bir aile ferdine destekte bulunmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status