Rüyada Tavanda Delik Görmek

Rüyada tavanda delik görmek, kararsız kaldığınız bir konuda en doğru kararı vermeye ve hane halkının da sevinip destekleyeceğine yorumlanır. Zamanında elinizden kaçan fırsatlar yeniden size sunulabilir. Başka birinin engel olması sebebi ile de kaçan bir fırsat varsa daha güzel bir fırsat yakalanır. Artık çok daha mutlu olabilir ve kendi geleceğiniz içine en doğru seçimlerde bulunabilirsiniz. İşsiz olan veya işinden memnun olmayanlar sürpriz bir iş teklifi alırlar. Rüyada tavanın delinmesi, ev almak isteyenlerin yakında yeni bir eve sahip olacaklarına yorumlanır. Ev değişikliği de yapılabilir ve evinizin bereketi artar. Ev halkının sevineceği gelişmeler olur.

Rüyada evin tavanında delik görmek, şimdiye kadar eviniz için borçlarınızı ödüyorsanız yakında bu borçların kapanmasına ve maddi külfetin de sona ermesine yorumlanır. Bir yerden gelmesi beklenen para elinize geçer. Kiracı arayanlar yeni bir kiracı bulurlar. Ev almak isteyenler yakında ev almak için imkana sahip olurlar.

Rüyada Tavanda Delik Açıldığını Görmek

Bekar olan birinin evlilik için ilk adımı atmasına ve kendi yuvasını kurmasına yorumlanır. Ailesi ile yaşayanlar kendi ekonomik özgürlüklerine kavuşabilirler ve iş sebebi ile başka bir yerde düzen kurmanız eve taşınmanız gerekebilir. Yalnız yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Evli olanlar ise eşleri ile birlikte güzle bir ev sahibi olabilirler.

Rüyada Tavanda Delik Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizin huzurunuzu kaçıran ve ev içerisinde de sorunlara sebep olan bir konuda hayırlı gelişmeler yaşanmasına yorumlanır. Bir süredir işsiz olan kişiler de işe girerek ailelerinin geçimine katkı sağlayabilirler. Artık ailenizi de mutlu edecek güzel olaylar olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. melike dedi ki:

    rüyamda evin tavanında küçük bir delik oluştu sonra birisine sorduğumu hatırlıyorum ama aldığım cevabı tam olarak hatırlayamıyorum. sonra ise o küçük delik kapandı.

    1. Emine dedi ki:

      Ruyamda yatak odamın tavanında yuvarlak bir delik var gök yüzü görünüyor yerlerde kumlar dökülmüş ama hic endişeli değilim gök yüzü cok mavi ve berak görünüyor

DMCA.com Protection Status