Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası görmek, her geçen gün birikimlerin çoğalmasına ve daha çok para kazanarak maddi endişe duymamaya yorumlanır. Pek çok yorumcu tarafından bu rüya zenginliğe erişmek olarak yorumlanır. Rüya sahibi tez zamanda işlerinde bol kazanç sağlayabilir, mal mülk yatırımı yapabilir. Bekar olan kişiler için de çok zengin olan bir insan ile evlenerek dünya evine girmeye, sefa içerisinde bir hayat sürmeye yorumlanır. Beklenene toplu paralar elinize geçer, yatırımlarınızda kar artar.

Rüyada tavuk görmek yumurta toplamak, kısmetlerinizin gün geçtikçe artacağına ve gelirinizde hızla artış olmasına yorumlanır. Elinizi attığınız her işte çok başarılı olabilir, borçlardan kurtulabilirsiniz. Mal mülk sahibi olan kişiler daha fazla yatırım yapabilirler.

Rüyada Tavuk Yumurtası Yemek

Boş laf yalan bir insana yorumlanır ve bu insan sizin hakkınızda da olur olmaz sözler edip moralinizi bozabilir. Ayrıca boş laf yapıp dolduruşa getirmeye çalışan birileri olabilir. Boş laf yapan kişilerin her sözüne kanmamaya gayret edin.

Rüyada Tavuk Yumurtası Toplamak

Aile içerisinde borcu olan kişiler varsa bu kişiler size borçlarını öder. Bir süredir size borcunu ödememekte ısrar eden kişiler de ödemelerini yaparlar ve sonunda ekonomik sıkıntılar biter. Ancak borç alıp verme konusunda daha temkinli olmanızda fayda var. Rüyada tavuk yumurtası topladığını görmek, rızkını artırmak için çok emek vermek ama hak edilen kazanca ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Tavuk Yumurtası Almak

Aile içerisinde rahat geçime ve mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Birikim yapanlar için satın almak istedikleri şeyi yakında alabilirler. Rüyada tavukların yumurtalarının bulunduğu folluk görmek, hakkınıza iftira atmak isteyen birilerine yorumlanır. Sevdiklerinizle aranızı açmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada Tavuk Yumurtası Bulmak

Çalışma hayatında çok iyi yerlere gelmek ve çalışan kişiler için iş hayatında yüzünüzün gülmesine, kariyerinize doğru yön vermeye yorumlanır. Size doğru seçimler yapmanızda faydası olan kişiler olabilir.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hane içinde rahata ve ailece güzel şartlar içerisinde yaşayıp bol rızka sahip olmaya yorumlanır. Parasal sorunlara çözüm bulunur. Yapılan dedikodular da son bulur, borçlar tez zamanda biter. Bekar olanlar rahat olacakları bir evlilik yaparlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Gull dedi ki:

  Rüyamda cirpilarin arasında tavuk ve dört tane köy yumurtası goruyordm yorumlarsanız çok memnun olurum

 2. Kaya dedi ki:

  Merhabalar rüyamda 6 yumurta gördüm birisinin sarısı çıkmıştı anlamı ne olabilir acaba evliyim 3 çocuğum var

 3. Asli dedi ki:

  Deniz kenarinda çakılların arasında yumurtalar ve tavuk üzerinde basıyordu

 4. Asli dedi ki:

  Deniz kenarinda çakılların arasında yumurtalar ve tavuk üzerinde basıyordu

 5. Nezihe dedi ki:

  Rüyamda elimde bir tavuk yumurtasını tutmuşum, karşımda bir arkadaş var ona bakarak tebessüm ediyorum oda bana tebessüm ediyor. Bide ona yumurtayı gösteriyorum.

 6. İlknur dedi ki:

  rüyamda önce tavukları gördüm daha sonrasında onların yumurtasını topladım. Yumurtalar tahta bi evin içindeydi ve bir sürü vardı. Dışları da temizdi. Ayrı ayrı yerlerde duruyorlardı 1 tane 1 tane şeklinde topladım. Baktığım yerlerde hep yumurta vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanlarına yorumlanır.

 7. Emine dedi ki:

  Bende bir kümesin yanından geçiyorum burda 1 tane yumurta vardı ne çabuk tavuk yumurtladida 4 tane oldu diyorum beyaz yumurtalardi ve temizdi hiç tavuk pisliği bulasmamisdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek manevi destek, berekete yorumlanır.

 8. Muhammed dedi ki:

  Rüyamda klasik bir otomobile binmişim yanımda babam var sonra kümes gibi bir yer olması lazım tavuk var horoz var civciv ve yumurta var bir anda sinirleniyorum arabayı oraya sürüyorum sonra çevremdeki insanlar şaşkın bir şekilde bana sen ne yaptığın diye bağrıyorlar ve sonra babam bana senden hiç beklemezdim diyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş teklifi almak, daha çok kazanca yorumlanır.

 9. Nur dedi ki:

  Rüyamda tavuk avucuma yumurta yaptı teşekkür ederim şimdiden tabirine gerçekten merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yapılan bir yatırımdan çok kar sağlamaya yorumlanır.

 10. Ferhat dedi ki:

  Merhaba iyi akşamlar rüyamda biraz büyük bir kumeeseteki beyaz tavuklar vardı ve onların altlarında irili ufaklı beyaz yumurtaları gördüm bir poşet alarak 10 ila 12 adet yumurta aldım.posetin dibindeki ikitanesinin kirildiyini gördüm yumurta isteyip kırıp içeyim verdiyen amcamın oğluna poşetin altını kesip kırılan yumurtaları icirdim başka arkadaşımı da o sırada oluyor oda isteyince ona ikitane sağlam yumurta verdim elimde bir poşet yumurta olarak uyandım hayalirli akşamlar sizede.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşlarınızdan iyilik görmek, gelirin artmasına yorumlanır.

 11. Rıdvan dedi ki:

  Kendi tavuklarimın yumurtalarını yem kovasında bulup toplamak 10-15 tane yumurta sayısı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize yüklü para geçeceğine yorumlanır.

 12. Beyza dedi ki:

  Rüyamda evimizin arkasında bir tavuk vardı ve altında 6 tane yumurta vardı bende anneme söylüyodum yumurta var orada gidip alalım diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

 13. Erhan dedi ki:

  Bakkaldan koy yumurtasi aldım yumurtalar normal tavuk yumurtasindan çok büyüktü bende 40-50 tane aldim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya helal kazanca ve berekete yorumlanır.

 14. Yunus dedi ki:

  Selamınaleyküm rüyamda tavuk kümesinin içinden çok sayıda yumurta aldığımı gördüm folluktan değil ama kümesin başka tarafından bu ne anlama gelir acaba teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca ve iş hayatında şansa yorumlanır.

 15. Engin dedi ki:

  Selamünaleyküm Rüyamda küçük bahçenin içinde beş altı tane tavuk vardı daha sonra 1 tane beyaz tavuk yakaladım ve onu yere yavaşça koyarken altından bir tane yumurta buldum Daha sonra yumurta 2 tane oldu ve ben bekar yaşayan bir insanım acaba neye işarettir Bu Rüya teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Temiz haber almaya ve hayırlı kısmete yorumlanır.

 16. Doğan dedi ki:

  Merhaba rüyamda abimin arabasıyla tali yoldan trafiğin cok yoğun olduğu ana yola çıkarken arabanin fireninn boşaldığını tam yola çıkmak üzereyken arabayı kenara çekip el freni ile durdurdum.Zaten arabayla çok yavas gidebiliyordum dur kalk yaparak gidebiliyrdum fren ilk baslarda tutuyordu tam ana yola girdiğimde boşaldı bir kaç kez el frenini kullandım sonra riske etmeyerek arabayi kenara çektim

  1. admin dedi ki:

   Çok özlediğiniz biri varsa uzun bir süre daha ayrı kalabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status