Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası görmek, her geçen gün birikimlerin çoğalmasına ve daha çok para kazanarak maddi endişe duymamaya yorumlanır. Pek çok yorumcu tarafından bu rüya zenginliğe erişmek olarak yorumlanır. Rüya sahibi tez zamanda işlerinde bol kazanç sağlayabilir, mal mülk yatırımı yapabilir. Bekar olan kişiler için de çok zengin olan bir insan ile evlenerek dünya evine girmeye, sefa içerisinde bir hayat sürmeye yorumlanır. Beklenene toplu paralar elinize geçer, yatırımlarınızda kar artar.

Rüyada tavuk görmek yumurta toplamak, kısmetlerinizin gün geçtikçe artacağına ve gelirinizde hızla artış olmasına yorumlanır. Elinizi attığınız her işte çok başarılı olabilir, borçlardan kurtulabilirsiniz. Mal mülk sahibi olan kişiler daha fazla yatırım yapabilirler.

Rüyada Tavuk Yumurtası Yemek

Boş laf yalan bir insana yorumlanır ve bu insan sizin hakkınızda da olur olmaz sözler edip moralinizi bozabilir. Ayrıca boş laf yapıp dolduruşa getirmeye çalışan birileri olabilir. Boş laf yapan kişilerin her sözüne kanmamaya gayret edin.

Rüyada Tavuk Yumurtası Toplamak

Aile içerisinde borcu olan kişiler varsa bu kişiler size borçlarını öder. Bir süredir size borcunu ödememekte ısrar eden kişiler de ödemelerini yaparlar ve sonunda ekonomik sıkıntılar biter. Ancak borç alıp verme konusunda daha temkinli olmanızda fayda var. Rüyada tavuk yumurtası topladığını görmek, rızkını artırmak için çok emek vermek ama hak edilen kazanca ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Tavuk Yumurtası Almak

Aile içerisinde rahat geçime ve mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Birikim yapanlar için satın almak istedikleri şeyi yakında alabilirler. Rüyada tavukların yumurtalarının bulunduğu folluk görmek, hakkınıza iftira atmak isteyen birilerine yorumlanır. Sevdiklerinizle aranızı açmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada Tavuk Yumurtası Bulmak

Çalışma hayatında çok iyi yerlere gelmek ve çalışan kişiler için iş hayatında yüzünüzün gülmesine, kariyerinize doğru yön vermeye yorumlanır. Size doğru seçimler yapmanızda faydası olan kişiler olabilir.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hane içinde rahata ve ailece güzel şartlar içerisinde yaşayıp bol rızka sahip olmaya yorumlanır. Parasal sorunlara çözüm bulunur. Yapılan dedikodular da son bulur, borçlar tez zamanda biter. Bekar olanlar rahat olacakları bir evlilik yaparlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

27 Yorum

 1. Gull
 2. Kaya
 3. Asli
 4. Asli
 5. Nezihe
 6. İlknur
  • admin
 7. Emine
  • admin
 8. Muhammed
  • admin
 9. Nur
  • admin
 10. Ferhat
  • admin
 11. Rıdvan
  • admin
 12. Beyza
  • admin
 13. Erhan
  • admin
 14. Yunus
  • admin
 15. Engin
  • admin
 16. Doğan
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status