Rüyada Taziye Görmek

Rüyada taziye görmek, güzel havadisler duymak ve ailece mutlu olmaya yorumlanır. Hane içerisinde mutluluk verici bir olay yaşanabilir. Bir süredir beklediğiniz bir haber varsa, bu da tez zamanda gelir. Mal mülk paylaşımında sıkıntısı olanlar için artık anlaşmazlıklar son bulur.  Rüyada taziye vermek, yakınlarınızın sizin adınıza çok sevineceğine, ailenize güzel haberler vereceğinize yorumlanır. Bir süredir sizden beklenen bir başarıya sahip olabilirsiniz. Eğer iş konusunda sıkıntı çekiyorsanız, artık yeni bir iş fırsatı ile karşılaşmanız olasıdır. Beklentileriniz karşılık bulacak, sevdiklerinizden tebrik mesajları alabilirsiniz.

Rüyada taziye kalabalığı görmek, geleceğiniz için alacağınız kararların hem sizi hem de ailenizi mutlu edeceğine yorumlanır. Yeni bir iş kurmak ya da başka bir yerde yaşamak söz konusu olabilir. Kalabalık bir ortamda çalışabilirsiniz, müşterileriniz çoğalabilir. Hayırlı işler içerisinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Taziye Evi Görmek

Geçmişte elde edilen tecrübeler sonrasında hatadan kaçınmak ve doğru kararlar almaya, bundan sonra atacağınız her adımın size başarı getireceğine yorumlanır. Hak ettiğiniz başarı geç de olsa sizin olabilir. Rüyada taziye evinde olmak, kısmeti kapalı olanların kısmetlerinin açılmasına, evine hayırlı misafirler girip çıkmasına yorumlanır. Bekar olanlar girecekleri bir kalabalık ortamda taliplerini bulabilirler.

Rüyada Taziye Yemeği Görmek

Yakın bir dostunuza yardım edeceğine ve hayır duası almaya, sevap işlemeye yorumlanır. Adınızdan övgü ile bahsedilebilir. Size güvenen ve seven insanların sayısı artar. Bu da karşınıza yepyeni fırsatların çıkmasını sağlayabilir, şans sizden yana olur. Borcunuz varsa, tez zamanda kurtulabilirsiniz.

Rüyada Taziye Çadırı Görmek

Ters giden işlerin yoluna girmesi, çıkılan bir seyahatten müjdeli haberler ile dönmeye yorumlanır. Başka bir yerden iş teklifi ya da başka bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bir süre başka bir yerde kalmanız gerekebilir. Ancak yapılan seyahatler size mutluluk getirecek.

Rüyada Taziyeye Gitmek

Rüyada taziye ziyaretine gitmek, içinize dert olan bir şeyden kurtulmaya ve size külfet olan şeylerin son bulmasına yorumlanır. Başkasına borçlarınızı ödeyebilirsiniz, zamanında borçlarınızı kapatmanız içinizi rahatlatabilir. Rüyada ölmüş birinin taziyesine gitmek, birinden gelecek menfaate, başkasından iyilik görmeye yorumlanır. Patronlarınız ya da hayatınızdaki otoriter birinden alacağınız yardım sizi büyük bir sıkıntıdan kurtarabilir.

Rüyada Başsağlığı Dilemek

Bazı problemleri aşmaya ve artık geçmişte bırakmaya, herkesle iyi geçinmeye ve dargınlıkların sona ermesine yorumlanır. Çektiğiniz özlemler de son bulur ve sevdikleriniz ile kavuşabilirsiniz. Rüyada taziyede bulunmak, size umut veren bir haber almaya ve sonrasında iç rahatlığa yorumlanır. Sizi tedirgin eden bir şey varsa, artık bu konuda gönül rahatlığına erişebilirsiniz.

Rüyada Taziye Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre taziye görülmesi, hak yolunda olmak ve helal kazanç sağlamak, tez zamanda alınacak hayırlı haberlere sevinmeye yorumlanır. Sizi doğru yoldan saptırmaya çalışan kişiler bu emellerine ulaşamazlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yavuz dedi ki:

  Merhabalar hocam rüyada yolcu uçaginin birden ters dönüp burun üstüne düştüğünü gördüm. Vatandaşlarla yardıma gitmek istedik ama yapamadık.olenlerin olduğunu duydum.sonrasinda küçük bir bisiklet ile evime gitmeye çalışırken sokak aralarında özellikle bayanlardan oluşan taziye evleri vardı. beni ve başkalarını sokak içersinden gecirmediler böyle rüyam.yorumlarsaniz sevinirim.

 2. Mithat aydoğan dedi ki:

  Bugün uyurken öğleden önce ayrı ayrı ölen kişileri taziyede gördüm,önce birisini gördüm kuran kerim okuyordu,ayni saat içinde yine ölen baska birisini gördüm,oda daha önce tanıyordum Allah rahmet eylesin Alim hoca idi,bizi karşıladı bu rüyalar hakkında yorumunuzu arz ediyorum

 3. hayriye dedi ki:

  rüyamda eşim olmuş ve akrabalar taziye gelmiş ama Teyzem komsu ya gitmiş taziyeye sonra suyun içinden geçerek çıktık ama üzerimize hiç islanmamisti

 4. Ayfer dedi ki:

  Rüyamda babamın amcasının taziyesine gidiyorum ve evinde çocuklarına baş sağlığında bulunuyorum.

 5. Tülin dedi ki:

  Çocuğum uykudan uyandırdı kapı çalındı. Açtım. Komşum ölmüş taziyesi var kapımın önünde. Evimin içinde beyaz çamaşırlar asılı bu arada.

 6. Serap dedi ki:

  Babamın taziyesini kabul ediyoruz babam yaşıyor

 7. Serap dedi ki:

  Babam vefat etmiş başsağlığı taziyesi kabul ediyoruz annem çok üzgüün ortalık dağınık çok kalabalıktı bende koşturuyorum mutfakta yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin iyileşmesine yorumlanır.

 8. Bade dedi ki:

  Rüyamda hiç kimse ölmemiş ama biz taziye alıyoruz. Bir tanıdık kişi baş sağlığına geliyor ve annem o kişiye bağırıyor sert davranıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir zorluğu aşmaya yorumlanır.

 9. Fatma dedi ki:

  Rüyamda çok kalabalık bir taziye deydim çok sevdiğim arkadaşım yanımdaydı kalabalık çok konuşuyordu kalabalık biraz dağılınca yanımda ki arkadaşım kendi yazdığı İslami şiir okuyacak tı uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya uzun zamandır görmediğiniz insanları ziyarete gitmeye yorumlanır.

 10. Sena dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım birinin taziyesine gittim rastgele karşıma çıktı ve bende oturdum kardeş olduğunu varsaydığım birbirne benzeyen insanlar vardı onlarında çocukları birbirine benziyordu herkes hüzünlüydü bi süre oturdum daha sonra hiç bi şey demeden ordan kalktım daha sonra arkamdan anneannem geldi bi tanıdığımızın uzaktan akrabasıymış vefat eden, kadını kocası çocuğunun gözü önünde öldürmüş 40-45 yaşlarında bi kadınmış..Anneannem sen tanımıyo muydun ne işin var şaşırdım gibisinden konuşunca bende tanımadığımı rastgele geldiğimi söyledim orada oturan insanlarda hep komşularıymış zaten bi alt sokakta da yeni doğmuş bi bebek varmış hayırlı olsuna gidicekmiş beraber gidelim dedi sonra uyanıverdim garip bi rüyaydı kimseyi tanımıyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derdi olan birinin size derdini açacağına ve yardım bekleyeceğine yorumlanır.

 11. Perihan dedi ki:

  Rüyamda olmuş biri canliydi babası ölmüş agliyodu bende taziye için gidiyorum ağlayarak bana sarılıyordu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya üzüntülerin dertlerin bitmesine, yüzünüzün gülmesine yorumlanır.

 12. Havvanur Vurur dedi ki:

  Ruyada ölü akrabalarin bana taziyede bulunmasi ve bu durumda olulerin mutlu olmasi ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Haneden hayırlı haberler ve iyilik görmeye yorumlanır.

 13. Eylül dedi ki:

  Rüyamda ablamın bi nevi benim yüzümden öldüğünü gördüm sonra köydeki evimize tanıdık iki kadın taziyeye geliyor ve ben whattsap durumu atıyorum rüyamda mekanın cennet olsun ablam diye sonra kursa gidiyorum bi arkadaşımla orda üst geçitten geçiyoruz üst geçit iki tepe gibi üstgeçitin sonunda ben ağlayarak geri dönüyorum arkadaşım da baya bi arkadan geliyor üst geçitin tahtaları varmış ordan tırmana tırmana tutuna tutuna üst geçitin sonuna geliyoruz orda bi erkek ile tanışıyorum galiba tam orayı hatırlayamıyorum ben burdan çok geçtim daha da atlayabilirim tırmanabilirim gibi şeyler söylediğini düşünüyorum tam hatırlamıyorum orayı. Uzun oldu ama bu rüya beni çok etkiledi açıklarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sizi mutlu edecek hayırlı habere ve kimseyle küs kalmamaya yorumlanır.

 14. Doğan dedi ki:

  Rüyamda dedmin taziye evini sordum aryıordum

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızla görüşmeye yorumlanır.

 15. Narin dedi ki:

  Rüyamda kız kardeşim ölmüş evimde kalabalık vardı bende hıçkırarak ağlıyordum

  1. admin dedi ki:

   Üzüntülerin bitmesi ve mutluluk verici haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status