Rüyada Tekneyi Kaçırmak

Rüyada tekneyi kaçırdığını görmek, ailesinden ve sevdiklerinden uzakta yaşayıp çalışan kişiler için ailelerini ziyarete gideceklerine ve kavuşacaklarına yorumlanır. Memleket özlemi çeken biri bu rüyayı görürse memleketine geri dönebilir. Bir süredir görmek istediğiniz kişiler ile bir araya gelebilir ve tatile de çıkabilirsiniz. Sevdikleriniz ile aranızda maddi sorunlar kalmaz. Para sıkıntısı çeken kimseler artık parasal sorunları aşarlar. Sevdiklerinizle kavuşmanızda aranızda iş ve parasal engeller varsa artık maddi durumunuz düzelebilir. Borçlarınız varsa kapatabilir ve ailenizin yanına geri dönebilirsiniz. Ticari hayatta zor kazanç sağlayanların paraları artar, işleri açılabilir.

Rüyada tekneye yetişememek, geç kaldığınızı düşündüğünüz hayalleriniz varsa bu hayallerin gerçek olacağına ve içinizde ukde olarak kalmayacağına yorumlanır. Bir süredir mutsuz olan kimseler mutlu olurlar. Bekar ve yalnız olan biri bu rüyayı görürse hayatını paylaşacağı kişi ile tanışabilir. Ancak ilişkilerde yaş farkları olabilir ya da daha önce evlenmiş olan biri ile ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Rüyada Tekneyi Kaçırmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, geç de olsa güzle işler başarmak ve mutlu olmaya yorumlanır. Hatta iyi ki şimdi olduğu dediğiniz bir şey olabilir. Ayrılık yaşayan biri yeniden eski sevgilisi ya da eski eşi ile bir araya gelip ikinci bir şans verebilir. Birbirinizin değerini geç de olsa anlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status