Rüyada Telefonun Metroda Kalması

Rüyada telefonunun metroda kaldığını görmek, evli olan kişiler için aileleri yüzünden aralarında tatsızlık çıkacağına, başkalarının aile huzurunuzu bozacağına yorumlanır. Yeni öğreneceğiniz bir şey sonrasında moraliniz bozulabilir. Arkanızdan çevirilen işleri öğrenebilirsiniz. Eşinizin de ailesi ile haberiniz olmadan yaptığı şeyler tadınızı kaçırabilir, mal mülk kaybı olabilir. Eğer evli değilseniz, dostlarınız ile aranızda tatsızlık çıkabilir. Kişi sevdiği insanlar ile yalanlar yüzünden güven sorunları yaşar. Sizi üzen kişilere karşı duygularınız değişebilir, kalbiniz kırılabilir. Rüyada telefonunu metroda unutmak, uzakta yaşayan insanlar ile aranızda çıkan problemleri simgeler. Bazı insanlarla görüşmeme konusunda kararlı olabilirsiniz. Size yapmış oldukları şeyler yüzünden bir süre görüşmeme kararı alınabilir. Yaşanan keyifsiz durumlar ev hayatına da yansır.

Rüyada cep telefonunu metroda çaldırmak, sizin hayallerinizi çalan birileri olabilir. Zamanında sizin hayalini kurup anlattığınız şeyler varsa kendileri aynı hayalleri kurabilirler. İçten içe size özenen birileri de olabilir Kişi son günlerde bazı insanları anlamakta güçlük çeker, fikir çatışmaları yaşanabilir.

Rüyada Telefonun Metroda Kalması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizden çıkan sözleri çarpıtan ve yanlış yönlendiren kişiler olabilir. Size karşı yapılan haksızlıklara şaşırabilirsiniz. Kişi herhangi bir zarara uğramasa da bazı insanlardan göreceği davranışlar ya da sözleri sizin kalbinizi kırabilir. Ev hayatında daha sabırlı olmanızda fayda var.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status