Rüyada Terliğin Birini Kaybetmek

Rüyada terliğin birini kaybettiğini görmek, kendi eksiklerini gidermeye ve ihtiyaçlarını karşılamaya yorumlanır. yarım kalan işleriniz biter, uzun süredir istediğiniz şeylere kavuşursunuz. Aile hayatından küs olduğunuz insanlar varsa barışabilirsiniz. Eğer kardeşleriniz ile aranız açıksa ve küs iseniz barışma olur. Kardeşler arasındaki husumet son bulur ve kardeşler birbirine karşı yapmış olduğu haksızlıkları telafi ederler. Rüyada terliğin tekinin kaybolması, boşanmak üzere olan kişilerin barışmasına, ilişkilerin kurtarılmasına yorumlanır. Sevgilisinden ayrılan bir kişi bu rüyayı görürse sevgilisi ile kavuşur. Ayrılıklar son bulur ve yarım hissettiğiniz bir konuda artık kendinizi mutlu hissedersiniz.

Rüyada terliğin eşini kaybetmek, sevdikleri ile uzaklarda yaşayan kişiler için sevdikleri ile özlem gidermeye ve barışmalarına yorumlanır. Uzun süredir ailesinden ayrı yaşayan kişiler için ayrılıklar biter. Memleket özlemi çeken kişiler ailelerine kavuşurlar. Söz ve nişanı olan biri bu rüyayı görürse muradına erer ve sevdiği insan ile nikah masasına oturur.

Rüyada Terliğin Tekini Bulamamak

Maddi yönden kaybı olan kişilerin kayıplarını telafi edeceğine yorumlanır. Eğer mal mülk satmak zorunda kaldıysanız gelecekte yine mal mülk edinilir. Para sıkıntısı çekenler tekrar maddi rahata erişirler. Rüyada terliğin tekini aramak, borç para verdiğiniz biri varsa geç de olsa ödeyeceğine yorumlanır. Ya da çalışanlar ödemelerini alamıyorsa alırlar.

Rüyada Terliğin Birini Kaybetmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hem mesleğinizde hem de aile yaşantınızda eksikleri gidermeye ve iç huzurun artmasına yorumlanır. Kişi kendine düşen görevleri layığı ile yerine getirerek hem ailesini mutlu eder, hem de kendi mutlu olur. Büyük sorunlar ve ayrılıklar biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Melisa sarıtuç dedi ki:

  Rüyamada boş bir alanda 20 kişi falan yürüyorduk ayağımda terliğin birini kaybettim .etrafta tek terlikler vardı bisürü birini ayağıma giydim ayağındaki iki terlikte farklı renkte oldu daha sonra bir yerde köpek gördüm bir yere girmiş bana bakmadan çıktı siyah yafa kül rengiydi kurt a da benziyodu.

 2. Zekiye dedi ki:

  Rüyamda bir mağazaya giriyorum orda birseyler denerken terligimin biri başkasıyla karışıyor bir türlü bulamiyorum aynisini buluyorum ama ayak numarasi farklı

 3. Nergis Cengiz dedi ki:

  Rüyamda terliğimin tekini kaybettim . Kaybolan terliği ararken diğerini kaybettim. İlk kaybettiğim terliği buldum,diğer kaybolan terlik 2 terlik iç içe yani biri küçük biri büyük iç içe terliğim kayboldu. Bulamadım

 4. Fatma Öztürk dedi ki:

  Arkadaşlarla gezmeye gidicektik ama tebliğinin teki kayboldu bulamadım ve onlar gittilerbn eve geri döndüm

 5. Sevil Dağlı dedi ki:

  Rüyamda 3 ayni terlik var .Ikisini Hakkın rahmetine kavuşmuş eniştem alıp bana getiriyor Tekini kızkardeşim alıyor ve onun evinde kaybolduğunu söylüyor Buna inanmıyorum ve onunla tartışıyorum. Terligimi çok beğendiğini biliyorum. Gece boyunca kızkardeşim terlik konusunda savaşıyorum.

 6. Ahmet yamangoz dedi ki:

  Rüyamda şiddetli akan bı suya terligimin Tekin’in düşüp gittiğini gördüm ne anlama gelir

 7. Esra dedi ki:

  Rüyamda durmadan yeni siyah terliginin birini kaybediyorum ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli insnalar ile görüşmeye yorumlanır.

 8. Ssssss dedi ki:

  Kırgın olduğum birinin ağlayarak benden özür dilediğini görüyorum ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı anlaşmalzıkların biteceğine yorumlanır.

 9. Suna dedi ki:

  Rüyamda kalabalık bir yerdeyiz düğün için hazırlanıyorum sonrasında ayagımdaki terliğin tekini kaybettim bu sırada uzun zamandır görüşmesinin bir arkadaşım ayağındaki terliğin teki vana vermek istiyor ama ven kabul etmedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

 10. Hilal dedi ki:

  Rüyamda bir işte çalışmaya başlıyorum Toplantıya gidiyoruz işyeri bahçesi açık alan Ayağımdaki terliğin teki oturduğum yerde kayboluyor Bankın altına bakıyorum burdadır diye çok fazla hatırlamıyorum ama terliğin teki yok

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş fırsatlarına yorumlanır.

 11. Buket dedi ki:

  Rüyamda arabada giderken terligimin tekini düşürüyorum bulmadan uyandım, ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden birinin müjdeli haber vermesine yorumlanır.

 12. Zehra dedi ki:

  2 gün aynı rüyayı gördüm rüyamda terlik arıyorum bir eşi bende diğeri yok bu ne demektir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı seyahat planlarını ertelemeye yorumlanır.

  2. Zehra dedi ki:

   Rüyamda kralin kurnasi var büyük genişce bir odada tek kurna hafif yukarıdan temiz bir su dökülüyor suyun altında uzunca bir süre geçiriyorum.sobra terligimin tekinin içindeki astar çıkmış terliği çift sanıp giyiyorum bakıyorum astar kısmı tekini giyiyorum diğer tekini ariyorum.sonra bulup giyiyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yarım kalan bir seyahate çıkmaya yorumlanır.

 13. Hülya dedi ki:

  Rüyamda terligimin biri ayagımda digerini bulamıyorum ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere gitme planını ertelemeye yorumlanır.

 14. ipek dedi ki:

  Rüyamda okuldayim oğlum birinci sınıfa gidiyor terliğimin tekini bulamıyordum sonra her yeri aradım ve aradığım terlik oğlumun ayağında çıktı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski dostlarınızın aramasına yorumlanır.

 15. Serpil tigay dedi ki:

  Riyamda sinava girecek olan kozimin terliginin tekini kayboldugnu gomek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdikleriniz ile bazı planları ertelemeye yorumlanır.

 16. Beste dedi ki:

  Rüyamda bir yerde calısmaya baslıyorum. Sonra terligimin teki kayboluyor ayagımdayken. Terligimi ararken orda bissürü bavul var bavulların içinde cok pahalı kıyafetler var. Onlardan iki tanesini calıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakınlarınızdan iyi haberler almaya yorumlanır.

 17. Melek dedi ki:

  Rüyamda terliğin birini buluyorum tekrar kayboluyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz birini evinizde ağırlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status