Rüyada Ters Dönmüş Kaplumbağa Görmek

Rüyada ters dönmüş kaplumbağa görmek, insanların size karşı ön yargılarını kırmak ve pek çok gönül kazanmak anlamına gelir. Eğer bir süredir sizden uzak durmaya çalışan kişiler varsa yakınlaşırlar ve daha çok dost edinebilirsiniz. İş ortamında da sizi yanlış tanıyan kişiler olabilir ve daha sonrasında aranızdaki buzlar erir. Kalbi boş olan biri bu rüyayı görürse zamanında çok tartıştığı ve anlaşamadığı biri ile sevgili olabilir. Eskiden geçinemediğiniz bu kişi ile aranızda bir aşk başlayabilir ve herkes çok şaşırabilir. Rüyada kaplumbağanın ters dönmesi, eskiden görüştüğünüz insanlar ile yeniden görüşmek ve sürpriz olaylar yaşamaya yorumlanır. Eski dostluklar devam edebilir, küs olanlar barışırlar. Hiç ummadığınız insanlar ile arkadaş olabilirsiniz. Zamanında yollarınızın ayrıldığı eski sevgiliniz de size geri dönmek isteyebilir. Ondan gelecek olan habere çok şaşırabilirsiniz.

Rüyada suda ters dönmüş kaplumbağa görmek, ters giden işlerinin düzlemesine ve şansın açılmasına da yorumlanır. Yavaş ilerleyen işleriniz hızlanabilir ve daha kısa sürede hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Size verilenden sözler de kısa zamanda tutulur, çok beklemeden isteklerinize ulaşabilirsiniz. Sabır edenler sabırlarının sonunda ödüllerini alırlar.

Rüyada Ters Dönmüş Kaplumbağa Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, uzun zamandır bekleyiş içerisinde olanlar sonunda müjdeli haberler alırlar. Bir yere yapılan bir başvuru varsa bu başvurunun sonuçları yakında ulaşır. Beklentileri boşa gitmez. Eğer yolunuzu gözlediğiniz biri varsa da erkenden kavuşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Evren dedi ki:

  Rüyamda yan dönmüş yavru bir kaplumbağa vardı yağmur yağmış ters dönmüş şekildeydi, hayattan umudunu kesmişe benziyordu gittim buldum onu aldım parmağıma elimi sımsıkı tutuyordu canımın azcık yandığını hiissediyordum

 2. Zerrin dedi ki:

  rüyamda babam bir kaplumbağa buluyor bende yanında oluyorum kaplumbağayı yakalayıp kapuğunu kırıyor tüysüz açık renkte içini canlı bir şekilde başından tutup yürüyor bende çok korkuyorum önden koşarak gidiyorum onuda sonradan başından baltayla kesecekmiş o korkuyla uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya belirsizliklerin sona ermesine yorumlanır.

 3. Ayşen Aydoğmuş dedi ki:

  Rüyamda ters yürüyen su kaplumbağası gördüm. Biraz izledikten sonra düzeltip yine suyuna koydum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz habere, hayırlı bir işe yorumlanır.

DMCA.com Protection Status