Rüyada Tırnağının Başkası Tarafından Kesilmesi

Rüyada tırnağının başka biri tarafından kesildiğini görmek, bu kişiyi tanıyorsanız size önemli bir konuda yardımı dokunabilir. Büyük bir iyiliğini görebilirsiniz. Genellikle bu rüya hayra yorumlanır ve hayatınızda güzel gelişmeler olur. Başkalarının hatası yüzünden mağdur olan biri de hayatına çeki düzen verir ve yeni bir sayfa açar. Üzerinizdeki külfetten kurtulup yardımcı olan ve akıl veren biri sayesinde zorlukları aşabilirsiniz. Önünüze sunulan bir fırsat olabilir. Rüyada başkasının senin tırnağını kesmesi, işsiz olan biri için işe girmesine yorumlanır. Bu kişinin aracı olması ile güzel bir işe girilebilir. İş hayatında istediği geliri bir türlü sağlayamayan ve borçlarına zor yetişen birinin maddi durumu düzelebilir. Yeni bir gelir kaynağı bulunabilir ek gelir kapısı aralanabilir.

Rüyada ayak tırnağının başkası tarafından kesilmesi, uzun zamandır görüşemediğiniz ancak çok sevdiğiniz biri ile hasret gidermek anlamına gelir. Eski bir arkadaşınız ya da akrabanız ile yeniden aynı ortamda bulunabilir, özlem giderebilirsiniz. Eski sevgiliniz de sizinle tekrar görüşmek istediğini iletebilir. Pişman olup geri dönmek isteyebilir.

Rüyada Tırnağının Başkası Tarafından Kesilmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, derdi olan birinin derman bulacağına ve çaresizlikten kurtulacağına yorumlanır. Çıkmaz içerisinde kalan kimseler bir kaçış yolu bulur. Borçları yüzünde çok zor durumda olan biri ise maddi destek alabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. Nuray

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status