Rüyada Toplu Taşıma Aracına Binmek

Rüyada toplu taşıma aracına bindiğini görmek, iş arayan ve bulamayan kişiler için yaptıkları iş başvurularından geri dönüş almaya ve mülakata girmeye yorumlanır. İlerleyen günlerde bir iş görüşmesine gidebilirsiniz. Çalışan kişiler için ise yeni bir iş görüşmesine gidilebilir, daha sık toplantı ve görüşmeler olabilir. Şu günlerde hem iş hayatında hem de sosyal hayatınızda çok aktif olabilirsiniz Sizinle birebir görüşmek isteyen kişiler olabilir. Gönlü boş olan biri bu rüyayı görürse bir randevuya gidebilir. Sizden hoşlanan biri ile görüşmek için kısa bir yolculuk yapabilirsiniz, yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

Rüyada metroya binmek, Kafanızın karışık olduğunu konularda artık net kararlar almaya ve ne istediğine emin olmaya yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında geleceğe dair nelerin sizi mutlu edecek ise bu isteklerinizi gerçekleştirmeye ağırlık verebilirsiniz. Buna dair önemli değişiklikler olabilir. Kariyerinize yönelik bir değişiklik yapabilir, sizi mutlu edecek alanlarda uzmanlık kazanabilirsiniz.

Rüyada Halk Otobüsüne Binmek

Sorumluluklarının artacağına ve işlerinize yetişmekte zorlanacağınıza, çok fazla insanla muhattap olmaya yorumlanır. Eğer yeni plan ve projeleriniz varsa acele hareket etmek sonrasında sizi yorabilir. Elinize geçen fırsatları değerlendirirken daha sabırlı olmanızda fayda var. Yoksa altından kalkacağınızdan daha fazla iş yükü altına girebilirsiniz.

Rüyada Toplu Taşıma Aracına Binmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, işsiz iseniz iş bulmaya veya başka bir meşgul edecek işlerle uğraşmaya yorumlanır. Sizi meşgul edecek ve keyif veren işlere yönelebilir, halk yararına bir şeyler yapabilirsiniz. Bir hayır kuruluşuna da yardım edilebilir, kişi boş zamanlarını iyi şekilde değerlendirir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hatice dedi ki:

  Karanlık da otobüs durağına hızlı bir şekilde gitdim sonra belediye otobüsü geldi bindim ama biletimi bulamadım bileti rararkende şoför le konuşuyordum bulamadın mı diyordu bende sabah kullandım şimdi bulamadım diye konuşma gecdi aramızda

 2. Fatih dedi ki:

  Rüyamda İstanbul’da Fatih Çaycumada bir kişi için evrak tarzı birşey götürmeye çalışıyorum ama nasıl gidilir bilmiyorum çok büyük yollar var oradan oraya kosusturuyorum metro-metrobüs istasyonu gibi bir yere giriyorum orada soruyorum Çaycumaya nasıl giderim diye cevabı hatırlamıyorum ama oradan çıkıp taksi arıyorum yanımda sanki eşimin abisi var sonra bir taksi yanına gidiyorum taksiye tam binecez taksi tek kişilik şarjlı araba çıkıyor binmiyoruz oradan bir kişiye soruyorum Çaycumaya nasıl giderim diye aşağıdan Bağcılar parseller semti üzerinden girmelisiniz diyor. Hep kosusturuyorum telaş içindeyim rüyada trafik olan kalabalık insanlar içinde endişeliydim

 3. Balim dedi ki:

  Rüyada kpss sınavına giricem annemlerin Mahallesi’nde okul sıraları dizilmiş orda sınava gireceğimi görüyordum fakat hava biraz kararınca sınav giriş belgesini cikarmadigim aklıma geliyordu çok telaslaniyordum bize yakın internet kafe olmadığından minibüse biniyordum ardında uzun süredir kus olduğum arkadaşımda biniyordu ve yol parasının olmadığını söyleyip iniyordu ben çantama bakıyordum gidip gelecek kadar bende bozuk para toplamda 6liram vardı ben yetmez diye düşünerek minibüsten iki dakikalığına inip bakkaldan abimden 15lira kağıt para alip tekrar biniyordum biraz zaman geçince herkesin sınava kosusturdugunu görüyordum ben yetisemiycem diye çok tedirgin oluyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş imkanlarının artmasına, gelecek hayırlı habere yorumlanır.

 4. Ciel dedi ki:

  Merhaba rüyamda, yüksek bir toprağın üstüne metro inşaatı yapılıyormuş ama deniz kiyisinda bir yer. Metronun tüneli yapıldı ve ben o yüksek toprak parçasından aşağı inmeye çalıştım. O toprak parçasından geçip başka yere gidecektim. Sonra zorlamamam gerektiğini düşündüm bir de baktım ki evdeyim. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kederden kurtulmaya ve zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 5. Aslı dedi ki:

  Merhaba Rüyamda eve gitmek için her zaman bindiğim durakta otobüs bekliyordum. Sonra otobüsüm geldi bindim. Emindim doğru olduğuna ama baktığımda yanlış yollardan gidiyordu. Sonra ayaklarıma baktığımda ayaklarımda ayakkabı yoktu(sanırım burası psikolojik😁) ve gidip şoföre söyledim. Şoför çok yaşlı bi amcaydı ve bana çok iyi davrandı. Beni tekrar eski durağıma bırakacağını ve için rahat olsun dedi ardından yanağımdan öptü.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanı ve değişikliğe yorumlanır.

DMCA.com Protection Status