Rüyada Türban Çıkarmak

Rüyada türban çıkardığını görmek, kendi isteklerinize sıra geleceği anlamına gelir. Ailede hep çalışıp çabalıyor ancak kendi isteklerinizi hep erteliyorsanız sıra size gelebilir. Çalışan kişiler için de iş hayatında dikkat çekeceklerine ve artık terfi sırasının kendilerine geleceğine, daha önemli görevler üstlenmeye yorumlanır. Uzun zamandır geri planda kaldığınız her ne varsa artık sıra size gelir ve kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Elinize güzel fırsatlar çıkabilir ve artık kendi istek arzularınızı hayata geçirenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Rüyada eşarbını çıkarmak, gizli saklı bir şey kalmamasına ve çevrenizdeki insanlar ile aranızda gizlenecek bir şeyin olmayacağına yorumlanır. Artık birilerinden plan projelerinizi ve hayallerinizi gizlemenize gerek kalmaz ve daha net olunur.

Rüyada başörtüsü çıkarmak, çevrenizde kötü niyetli insanlar varsa bu insanlardan uzak durmaya yorumlanır. Her kim sizi ve ailenizi kıskanıyor ise bu kişinin maskesi düşer. Size ve ailenize karşı gerçek duygu düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Dost sandığınız bir insanın iki yüzlülük yapmış olduğu geç de olsa anlaşılır.

Rüyada Türban Çıkarmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendi hayalleriniz için verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya ve yeteneklerinizin takdir görmesine yorumlanır. Hatta hobi olarak ilgilendiğiniz bir şey başkalarının dikkatini çekebilir. Kişi beklenmedik bir başarı gösterebilir, içinizde ukde kalmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status