Rüyada Tütün Sarmak

Rüyada tütün sardığını görmek, plan ve projelerin yarım kalması ve hevesinizi kaçıracak bir takım haberler almak anlamına gelir. Bu haberler sizin elinizi kolunuzu bağlı bırakabilir. Örneğin emek verdiğiniz bir konuda ne yazık ki emekleriniz boşa gidebilir ya da bir süre ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Seyahat planlarınız varsa bu planlarınızı da ertelemek gerekecek. Bunun sebebi sağlık sorunları olabilir ya da başka sorunlardan kaynaklanabilir. Ancak kendinize bir konuda çok kızabilirsiniz. Belki de aldığınız riskler sonrasında da bir takım problemler ortaya çıkabilir ve pişmanlık söz konusu olabilir.

Rüyada başkasını tütün sararken görmek, size karşı pek de iyi niyeti olmayan bir insana yorumlanır. Bu kişi sizi başkalarından kıskanıyor olabilir ya da bazı sebeplerle size bir şekilde engel olmaya çalışacak. İşlerinizin aksamasına ve yarım kalmasına sebep olabilir. Bazı insanlarla da aranızın açılmasına sebep olabilir. Eğer tanıdığınız biriyse, şu günlerde aranızda bir huzursuzluk olacaktır. Rüyada tütün saran birini görmek, bu kişiyle pek anlaşamamak ve uzak durmak anlamına gelir. Bir süre o kişiyle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Bazı huyları, hal ve hareketleri de size sinir bozucu gelebilir.

Rüyada Tütün Sarıp İçmek

Şu günlerde görev ve sorumluluklarınızın sizi çok yıpratması anlamına gelir. Hem iş hem aile yaşantınıza yetişmekte güçlük çekebilirsiniz. Belki de üzerinize haddinden fazla iş ve sorumluluk verildiğini düşünebilirsiniz. Özellikle sizi pek düşünmeyen kişiler canınızı sıkabilir. Bu sebeple de kendinize zaman ayırmanız bir hayli zor olacak. Bunun yerine koşuşturmalı bir dönem sizi bekliyor olabilir.

Rüyada Tütün Sarmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada tütün sarılması bazen insanların keyfinizi kaçırması anlamına gelir. Yollayacakları haberlerle ya da sözleri ile sizin neşenizi bozabilirler. Aynı zamanda stresli bir ortamda da bulunabilirsiniz. İşlerinizde yaşanacak aksilikler canınızı sıkabilir ve başkalarından anlayış beklerken tam tersi bir durum söz konusu olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Yeşil
 2. Sadiye
  • admin
 3. Mehmet Emin Karahan
  • admin
 4. Abdullah
  • admin
 5. Arife yaraş
  • admin
 6. ibrahim
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status