Rüyada Tuvalette Kahvaltı Yapmak

Rüyada tuvalette kahvaltı yaptığını görmek, sizi yalnız bırakan her kim varsa pişman olmasına yorumlanır. Yeni ayrılan kişiler için de sevdiğiniz insan size geri dönmek isteyebilir. Bir zamanlar sizi küçük gören ve sevmeyen ya da üzen kişiler şimdi sizin değerinizi anlar ve arkadaş olmak isteyebilirler. Zamanında maddi olarak da zorluk çekenlerin maddi durumu düzelebilir ve kendi ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz. Sizi beğenmeyen insanlar şimdi etrafınızda pervane olurlar. İki yüzlü kişiler kendini belli eder ve yakında sahip olacağınız imkanlar yüzünden peşinizde koşabilirler.

Rüyada tuvalette yemek yemek, aynı zamanda yalnızlıktan kurtulmak ve yeni dostlar kazanmaya yorumlanır. Sizi yalnız bırakan kişiler pişman olsa da artık kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz. Hem iş hem de eğitim hayatında eskisinden güzel imkanlar elinize geçebilir. Hem maddi hem de manevi olarak diğerlerinden daha mutlu olunur. Sizi hor görenler bundan dolayı af dileyebilirler.

Rüyada Tuvalette Kahvaltı Yapmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, zamanında yapılan yatırımların büyük karlar sağlamasına ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Hem iş hem de sınavlarınızda çok başarılı olabilirsiniz. Pek çok insanın beklemediği başarılarınız olabilir. Size ihanet eden kişiler dönüp dolaşıp kapınıza gelebilirler. Sıkıntılar biter ve layık olunan konuma erişilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Hülya dedi ki:

    Rüyamda elimde kahvaltı tepsisi içinde taze kekik patates kızartması ve diğer kahvaltiliklar var tuvalete giriyorum tepsi tuvaletin kapısında içindeki patatesin birazı dökülüyor ben tuvalete oturuyorum küçük abdestimi yapıyorum yaş kekige sıçrıyor sonra onu yıkayıp tepsiye tekrar koyuyorum patatesin birazı dökülmüş onuda temizleyip tepsiye koyuyorum çünkü başka yapacak kahvaltılık yok görürlerse yemezler diyorum kimseye söylemiyorum Rahmetli babam var sofrada birde yine Rahmetli olan başka biri şuan hatırlamıyorum hayırlı yorumlarınızı bekliyorum hayırlara çıksın inşallah

DMCA.com Protection Status