Rüyada Uçağa Binip Hacca Gitmek

Rüyada uçağa binip hacca gittiğini görmek, yeni plan ve projelerinizi hayata geçirebilir, hayallerinize yaklaşabilirsiniz. Uzun süredir çok emek harcadığınız ne varsa yüzünüz gülecek. Emekleriniz boşa gitmeyecek. Daha iyi şartlarda yaşayabilir, başka bir şehirde yaşayan birinden mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. Başka bir yerden iş teklifi de gelebilir. Hayırlı bir iş için yolculuk yapılabilir. Rüyada hacca uçakla gitmek, ideallerinize erişmeye ve gönülden istediğiniz bir şeyin gerçek olmasına da yorumlanır. Kendiniz için tuttuğunuz bir dilek gerçek olabilir. Sevdikleriniz sizin adınıza mutlu olurlar.

Rüyada başkasının uçağa binip hacca gitmesi, bu kişiden hayırlı haberler almak ve yakın zamanda bir araya gelmeye yorumlanır. Başkasından bir iyilik görebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizin tamamlanmasında da biri size destek verebilir. Sevdikleriniz sizin mutluluğunuz için seferber olabilirler. Bekar olanlar için hayırlı bir talipleri çıkabilir.

Rüyada Uçağa Binip Umreye Gitmek

Rüyada uçakla umreye gitmek, sizi beklenti içerisine sokan biri yarı yolda bırakabilir. Verdiği sözleri tutmaması sebebi ile emekleriniz boşa gidebilir, ortak yapılan işlerde de problemler ile karşılaşabilirsiniz. Sizin güveninizi sarsan biri olabilir ve hatta size külfet olmaya başlayabilir. Özellikle ortak iş yapan kişiler fikir ayrılıkları yaşayabilirler. Sizi kıran bir durum olabilir, sizinle rekabet içerisine girmeye çalışan kişiler de huzurunuzu bozabilir.

Rüyada Uçağa Binip Hacca Gitmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre uçağa binerek hacca gitmek, geçmişte yapılan hatalardan ders çıkararak daha emin adımlar atmak ve kendine güvenin artmasına, işlerinizde hızlı yol kat etmeye yorumlanır. Yeni bir başlangıç yapabilir, iş kurabilir ya da başka bir önemli yenilik hayatınızda olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Yıldırım dedi ki:

  Rüyamda kabin amiri olarak uçakla hacca gidiyordum. (Ben de kabin amiri olarak çalıştım normal hayatımda, şu an çalışmıyorum )

 2. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda uçağa binip hacca gittim oradaki kalabalığida gördüm ordanda peygamber efendimizin evine gittim içini gezdim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 3. Dilek dedi ki:

  Rüyamda uçağa binmiştim nereye gideceğimi hatırlamıyorum diyorum ki yanımdakilere bu uçak ümreye gidiyor önce mekkeye sonra medineye gidecez diyorum önce peygamber efendimizi ziyaret etmeyi hayal ediyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir iş için seyahat edileceğine yorumlanır.

 4. Necla dedi ki:

  Anlatacgim ruya benim arakadasim ruyasinda gormuş bana anlatti.Arkadasimin babaannesinin kardesi haci olmuş ve hacdan donuyor sonra arkadasimin babaannesi ucaga binip haci olmaya gidiyor ve o ucakta bende varimisim ama ben yemek yapiyormusum arkasimda asci misafirler bende soslu makarna istemisler vende bilmiyormusum arkasimdan yardim istiyor ve oda daha onceyapmadim ama biliyorum yaparim demiş ve sonra ucakta indi bir seyler olmus sonra ucak geri mi gidiyormus bir seyler oliyormus dedi arkadasim sonra uyanmiş.Boyle cokicin oldu litfen cvp bekliyor olacam

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir seyahat çıkmak ve sevdiklerinizden destek görmek özlem gidermeye yorumlanır.

 5. Erdoğan dedi ki:

  Rüyayı benim kızım görüyor. Ben toplanmış afrikalı kadınlar arasında dışı kırmızı içi beyaz bir uçağa binerek hacca gidiyormuşum. Uçağın arkasında da hacca gidiyoruz yazıyormuş.

  1. admin dedi ki:

   Aileniz için hayırlı bir iş yapmak veya vesile olmak anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status