Rüyada Uçtuğunu Görmek

Rüyada uçmak, ilerleyen günlerde artan başarılarınız ile birlikte başkalarının sizden övgüyle bahsetmesi anlamına gelebilir. Çalışan kişiler makam mevki yükselmesi yaşayabilirler ya da daha iyi bir işe girebilirsiniz. Hayatınızda elde edeceğiniz başarılar hem ailenizi mutlu eder, hem de siz mutlu olursunuz. Eğer çok büyük bir hayaliniz varsa ve ona erişmek için çok çaba harcıyorsanız, yakında bu hayaliniz için önemli bir adım atabilirsiniz. Sizler için çok şaşıracağınız bir şey olabilir. Rüyada kendini uçarken görmek, aynı zamanda yurtdışında yaşamak ya da çalışmak anlamına gelir. Eğer böyle bir planınız varsa, yakında yurt dışı yolu açılabilir ve karşınıza çıkan bir fırsatı değerlendirdiğiniz takdirde sonunda çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada başkasını uçarken görmek, başka birinden gelecek olan yardım ile birlikte iş hayatında yükselmek anlamına gelir. Örneğin çalıştığınız yerde tanışacağınız biri size öncü olabilir. Bir şekilde işleriniz açılabilir ve başkaları sizin başarılarınızı görerek sizi takdir edebilirler. Size yeni fırsatlar sunabilirler. Rüyada uçan birini görmek, bu kişiyi tanıyorsanız ondan gelecek yardıma yorumlanır. Eğer tanımıyorsanız yakında yeni tanışacağınız birinden çok büyük bir yardım görebilirsiniz.

Rüyada Denizin Üstünde Uçmak

Denizaşırı bir yere yerleşmek ya da seyahat etmek anlamına gelir. Eğer başka bir yere taşınmak planınız varsa, yakında bu planınız gerçek olabilir ya da hiç hesapta yokken çok sevineceğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Rüyada Evin İçinde Uçmak

Evinizin rızkının ve bereketinin artmasına, daha kaliteli bir yaşam sürmeye yorumlanır. Bazı imkanlarınız artabilir. Ev içerisinde eksikleriniz varsa onları giderebilirsiniz. Pek çok avantaj sağlanabilir. Özellikle aile içerisinde borç sorunları varsa bu borçların bitmesi söz konusudur.

Rüyada Alçaktan Uçmak

Kısa vadeli hedeflerin en yakın zamanda gerçekleşmesi anlamına gelir. Çok yakın bir zamanda da hedef ettiğiniz şeylere ulaşabilirsiniz ve daha büyük hedefleriniz için çaba göstermeye başlayabilirsiniz. Bazı şeyler sizin daha da hızlı yol almanıza yardımcı olur. Bu sayede beklentileriniz de karşılanmış olur.

Rüyada Kuş Gibi Uçmak

Çevrenizde size baskı yapan ya da kontrol altında tutmak isteyen birileri varsa bu kişiler emellerine ulaşamaz. Daha özgür bir şekilde yaşamak anlamına gelir. Entrikalar son bulur ve arkanızdan iş çevirmeye çalışan kişiler de bundan vazgeçerler. Üzerinizdeki baskıdan kurtulabilirsiniz. Size külfet olan kişiler varsa da sizden uzaklaşırlar.

Rüyada Uçakla Uçmak

Uzun süredir görmediğiniz biri varsa yakında karşınıza çıkabilir ve size sürpriz yapabilirler. Çok uzun süredir görmediğiniz ve çok özlediğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Özlemler son bulur. Uzak mesafe aşk yaşayan kişilerde yeniden bir araya gelebilirler ve hasret son bulur.

Rüyada Bir Yerden Başka Yere Uçmak

Eğer aile içerisinde anne babanızın ya da eşinizin onay vermediği bir şey varsa yakında onlardan onay alabilirsiniz ve istediğiniz şeyi yapabilirsiniz. Ertelenen plan ve projeleriniz de sonunda gerçek olur. Bir işten başka bir işe geçmek olasıdır. Mutlu olacağınız bir de işiniz olabilir.

Rüyada Uçarak Göğe Yükselmek

Aşk hayatında mutlu olmak ve sizi gerçekten seven biriyle mutlu bir ilişki yaşamak anlamına gelir. Eğer bekarsanız karşınıza sizi çok sevecek ve değer veren biri çıkabilir. Bu kişi hem sizi mutlu eder, hemde çevrenizdeki insanlar ilişkinizi onaylar. İlişkisi olan ya da evli olan kişilerde aralarındaki güven duygusunu tazeler. Aranızdaki sorunlar varsa son bulur.

Rüyada Uçarak Kaçmak

Büyük sıkıntıları geride bırakmak anlamına gelir. Eğer birtakım problemler yaşıyorsanız, yakında bunlara çözüm bulunacaktır. Yakın çevrenizden yardım alabilirsiniz. Özellikle aileniz sizin yanınızda olarak size destek verirler. Çok hızlı bir şekilde sıkıntılı süreç son bulabilir.

Rüyada Sevgilinin Uçması

Sevdiğiniz insandan sürpriz bir haber almak ya da yapacağı bir sürpriz de sizi çok şaşırtması, kalbinizi kazanması anlamına gelir. Sizin her zaman iyi niyetinizi düşüneceği anlamıdır. Onun sayesinde şansınız açılabilir ve size verdiği değer ile çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Uçmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada uçtuğunu görmek murada ermek anlamına gelir. Şansınız ve kısmetiniz açılır. İlerleyen günlerde kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz bir takım haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınızda sürprizler olabilir. Aynı zamanda çalışan kişiler de iş hayatında mutlu olacakları gelişmeler yaşayabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. seydi dedi ki:

  rüyada yolda yürüyen insanlar gördüm aynı yolda alcaktan ucarak gittimi gördüm evin icinde uctumu teyzemin annemin de evde buna şahit olduklarını gördüm snra yunus polisleri gördüm bana nişan aldıklarını ve birinin ates etmeye calıştını ama sılahın ateş etmedını ve obur yunus polislerının de ates etmeye calıştını onların da ateş edemedını ve hayrette kaldıklarını gordum ve ucarak onlardan uzaklaştımı gördüm Allah hayır etsin

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar tanımaya, haksızlıkların bitmesine yorumlanır.

 2. Ciel dedi ki:

  Merhaba, rüyamda vücudumu hiç görmedim sadece ruhsal olarak bir şehirdeydim. şehrin (taş yapılara sahip bir yerdi sanki eski bir zamandaydım) üstünden yavaşça kuş bakışı geçtim dolaştım ama ne kanatlarım vardı ne uçakla dolaştım sadece gözlerimle gördüm sonra da göğe yükseldim. Gökten yere baktım yemyeşildi. O taş yapılar bile yeşilliğin arasında kaybolmuştu bu görüntü çok hoşuma gitti korkmadım da. Acaba anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sğalık sıhhat içinde olmaya, dertten arınmaya yorumlanır.

 3. Sema dedi ki:

  Rüyamda buyuk bir evin içinde kendi evimmis bir erkek çocuğun elinden tutup uçuyorum tekrar aynı yere gelip iniyorum ben bu rüyayı değişik şekillerde çok görüyorum kanatsız olarak uçuyorum rica etsem tekrar yorumlar misiniz çünkü o yorumu okumadım teşekkürler

 4. Sema dedi ki:

  Rüyamda buyuk bir evin içinde kendi evimmis bir erkek çocuğun elinden tutup uçuyorum tekrar aynı yere gelip iniyorum ben bu rüyayı değişik şekillerde çok görüyorum kanatsız olarak uçuyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe, rahat geçime yorumlanır.

 5. Merve dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımla beraber özel jetimiz vardı yakın bir arkadaşım bu kişi kullanan oydu o kadar çok yükseğe göğe doğru uçuyordukki dur artık fazla yükselme dedim o da durdu düz uçmaya başladık uyandım sonra yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler kolay gelsin ☺️

  1. admin dedi ki:

   İdeallerinize erişmek ve şansın açılmasına yorumlanır.

 6. Buzkaşhi dedi ki:

  Rüyamda Kâbe veya camiye giriyorum.Birkac adım ilerledikten sonra sırtımdan iki koltugumun altından tutarak (evet artık senin de zamanın geldi çok sabrettin) diye bir ses fiaildanarak beni uçurmaya başladılar.Kabe veya caminin içinde tavana kadar çıktım süzülerek

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin kabulüne ve sabrın sonunda selamete erişmeye yorumlanır.

 7. İbrahim dedi ki:

  İs yerinde odalarda koridorlarda ucarak dolaniyorum ama ucmayi yeni ogreniyorum tam nasil yapabildigimi bilmiyorum orada calisanlara uctugumu gosteriyorum

  1. admin dedi ki:

   Yeni sorumlulukları verilebilir.

 8. Zübeyde Önder Gömeç dedi ki:

  Rüyamda yüksek bir binanın çatısından yere doğru ucuyorum uçarak abimin kucağına geliyorum abi inanılmaz bişey imkansız dediğimiz herşey gerçek oldu bak ucuyorum diyorum

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz ile kavuşmak ve kazancın da artmasına, yeni yerler gezip görmeye yorumlanır.

   1. Rayna dedi ki:

    Ben ruyamda kuçuk kuzenim kaybolduğunu gördum… daha sonra tanimadiğım bir kiz bana ben sana sihirli güçlerimi vericem sen pencereden atla dedi .. bende başka 11 yaşlarinda bir kiz ile çok yuksekten atladim.. elimde sihirli değnek gibi birşey vardi .. ikimiz birden uçuyorduk , kuçuk kuzenimi aramak için.. buyuk bir hastane’ye doğru indik … içeri girmek istedik ama kapida buyuk bir kedi vardi ve insan gibi hastane’nin kapisinin onunde koruma gibi duruyordu… bizim bir turlu içeri girmemize izin vermedi … daha sonra bizi kovalamaya başladi ben ve yanimdaki kiz yeniden uçrak kediden kaçtik .. eve dönduğümuzde Aileme kuçuk kaybolan kuzenimi bulamadiği söyledim … BIRAZ KARIŞIK BIR RUYA AMA.. 😃😊

    1. admin dedi ki:

     Bir süredir geri planda kaldığınız bir konuda cesaretin artmasına ve aileden desteğe yorumlanır.

 9. Meryem dedi ki:

  Rüyada kanatlarım yok ama uçuyorum. Ben gurbetteyim, kendi köyümde uçuyorum, çok huzurluyum.

  1. admin dedi ki:

   Yen, hayaller kurmak ve bu hayallerin peşinde koşmaya yorumlanır

DMCA.com Protection Status