Rüyada Ütü Yapmak

Rüyada ütü yaptığını görmek, verilen emeklerin karşılığını almak anlamına gelir. Bir süredir çabaladığınız ne varsa sonunda sefasını sürersiniz. Çekilen cefaların ardından güzel günler sizleri bulur. Eğer monoton bir hayattan sıkıntı duyuyorsanız, yakında hayatınız renklenebilir. Hayatınıza girecek insanlar ya da başka değişiklikler ile birlikte daha mutlu ve keyifli olabilirsiniz. Rüyada kendini ütü yaparken görmek, kariyerinizde güzel bir döneme girmek anlamına da gelir. Kariyer yaşantınızda çok sevineceğiniz gelişmeler olabilir. Başkalarından duyacağınız sözler sizleri mutlu edecektir.

Rüyada başkasının ütü yapması, bir insanın iş hayatında size yardım etmesi anlamına gelir. Eğer işsizseniz iş bulmanızda da öncü olabilir ya da çalışma ortamından bir arkadaşınızdan güzel fikirler alabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştırmanızda size yardımcı olabilir. Rüyada başkasının ütüsünü yapmak, birine iş konusunda yardım etmek demektir. Rüyada ütü yapan birini görmek, sıkıntılı günleri biri yardımında geride bırakmak anlamına da gelir. Bu kişi size vereceği fikirlerle birlikte daha iyi kararlar almanızda yardımcı olur.

Rüyada Gömleğe Ütü Yapmak

Rüyada gömlek ütülemek, bazı sıkıntıları geride bırakmak anlamına gelir. Özel hayatınızda yaşadığınız bir takım problemler varsa bunlar geçmişte kalır. Eğer para ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız da yakında bunların hepsi çözüme erişir. Eğer eşinizin işle alakalı sorunları varsa yakında güzel haberler gelir.

Rüyada Pantolon Ütülemek

Yakında çıkacağınız bir yolculuğun habercisidir. Bu yolculuk iş sebebiyle olabilir. Seyahate çıkabilirsiniz ve bir süre yaşadığınız yerden ayrı kalmanız gerekebilir. İşsiz olanlar da yakında yeni bir iş teklifi ile karşılaşabilirler.

Rüyada Ütü Yaparken Yakmak

Büyük bir planın bozulması anlamına gelir. Bu yüzden de keyfiniz kaçabilir. Başkası yüzünden de plânlarınızda erteleme söz konusu olabilir. Eğer size verilen birtakım sözler varsa karşı tarafın tutarsızlığı ya da başka sebeplerle bu işlerde aksamalar söz konusu olabilir.

Rüyada Ütü Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada ütü yapılması iş ve kariyer hayatında sıkıntılı günleri geride bırakmak ve artık bir şeyden çözüme kavuşmak anlamına gelir. Eğer bir terfi bekliyorsanız ya da atanma söz konusuysa yakında bu konuda güzel haberler gelebilir. Hak ettiğiniz şeyler zamanla gerçekleşmeye başlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. emine dedi ki:

  rüyamda iki kadın ütü istiyor annem gelin alın diyor kadınlardan biri iki elinde iki ütüyle evden çıkıyor

 2. ayşe dedi ki:

  rüyamda iki kadın ütü istiyor annem gelin alın diyor kadınlardan biri iki elinde iki ütüyle evden çıkıyor

 3. Meral dedi ki:

  Rüyamda komşumuzun evinde ütü yapıyorum çok kalabalık bir ev herkes bana bakıyor ben salon ortasında ütü yapmaya devam ediyorum

 4. Ferhat dedi ki:

  Merhabalar rüyamda eski sevgilim bi arkadaşıyla birlikte bizim evde benim giysilerimi ütülüyordu tabiri nedir teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize güzel haberler gelmesine yorumlanır.

 5. Eda Nur Şengül dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda balkonda oturmuş 7 8 tane kuşu sineklikle öldürdüğüm gördüm. Manası nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bur rüya rakipleriniz varsa onlardan ön plana çıkmaya yorumlanır.

 6. Eda Nur Şengül dedi ki:

  Merhabalar. İkinci bir rüya olarak koltuk altımda kılların olduğunu gördüm. Ne çok uzun ne çok kısaydı.

  1. admin dedi ki:

   Çok fazla iş ve sorumluluk almak, kendinize zaman ayırmakta zorlanmaya yorumlanır.

 7. Arzu dedi ki:

  Iyi günler rüyamda doktorlar sol bacağımın hasta olduğuna ve kesilmesi gerektiğine karar veriyorlar ancak bacağımı değilde sol ayağımı kesiyorlar..bu benim yaşantımı çok etkilemiyor herşey eskisi gibi devam ediyor sonra eve gelip yemek ve ütü yapıyorum özellikle gömlek ve tişört utuledigimi görüyorum.. Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Derdinize derman bulmaya ve maddi yönden elinizin rahatlamasına yorumlanır.

 8. Melis dedi ki:

  Rüyamda kızımın erkek arkadaşının çalışanlarından biri evime gelip kapıda bana çok iyi dikilmiş, şık bir pantalon veriyor ve pantalonu kızımın erkek arkadaşının benim için diktiğini söylüyor. (Gerçekte mesleği terzilik değil ama demek ki çok iyi bir terziymiş diye düşünüyorum rüyamda). Beyaza yakın açık mavi renkte şık, ütülü bir pantalon. Yine böyle çok açık renkte bir kumaş daha varmış kızımın erkek arkadaşında ve benim için onu da dikecekmiş. Rüyamı yorumlamanızı rica edlyorum. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı olayların yaşanmasına ve iyilik görmeye, sevdiklerinizin evinize ziayrete gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status