Rüyada Verilen Eti Almamak

Rüyada verilen eti almadığını görmek, haram paradan ya da mal mülkten uzak durmaya, sadece hakkı olana razı olmaya yorumlanır. Sizin aklınıza girip kötü yola saptırmak isteyen kimseler emellerine erişemezler. Aç gözlü kişilerin etkisinden kurtulunur. Sürekli size etki etmeye çalışan ve işlerinize hile sokmaya çalışan kim varsa sizden uzaklaşır. Eğer başkasının hakkı olan bir şey elinize geçmişse de bu kişiye hakkını vermeniz yönünde uyarı anlamı vardır. Sizin vermiş olduğunuz sözleri de tutmanızı bekleyen biri olabilir. Eğer umutlandırdığınız ve yardım etme sözü verdiğiniz biri varsa bu kişi sizden haber bekliyor olabilir.

Rüyada birinin et vermesi ama istememek, birinden gelecek olan kötülüğü engellemek anlamına gelir. Sizden borç para almak isteyen birine karşı da dikkatli olmanızda fayda var. Güvenmediğiniz kişiler varsa dolandırmaya kalkabilirler. Vermiş olduğunuz borç parayı size geri ödememek için sürekli erteleyebilir. Ya da başkasına kefil olmamak yönünde bir uyarıdır.

Rüyada Verilen Eti Almamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, emeklerinizin karşılığını almak için çok uyanık olmanız ve çabalamanız gerekebilir. Bir süredir beklediği parayı bir türlü alamayanlar sonunda ödemelerini alırlar. Eğer mahkeme sonucu bekleniyorsa, kendi hayrınıza sonuçlanır ve davanızdan elinize hedeflenen para gelebilir. Size nafaka ve tazminat ödemeyen biri sonunda öder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status