Rüyada Yalın Ayak Yürümek

Rüyada yalın ayak yürüdüğünü görmek, sürekli kafanıza taktığınız ve sizi sıkıp üzen bir konuda refaha erişmek anlamına gelir. İşlerinizde sürekli terslik yaşıyorsanız yakında her şey düzelmeye başlar. Hayatınızdaki olumsuz olaylardan kurtulabilirsiniz. Hayatınızda önemli bir rahatlama olur. Çok büyük bir külfet üstünüzden kalkabilir. Eğer aile huzurunuz bozuksa, yakında düzelir. Sevdikleriniz ile daha rahat geçinmeye başlayabilirsiniz. Rüyada ayakkabısız yürümek, para sıkıntısı çekmeden seyahat etmek ve yeni yerler görmeye yorumlanır. Böyle ir planı olanlar yakında daha önce hiç gitmedikleri yerlere giderek, hayallerini gerçekleştirebilirler. Başka bir yere taşınmak isteyenler için de hayırlı bir rüyadır. Rüyada çıplak ayakla yürümek, büyük bir rahatlamaya yorumlanır. İşlerinde sıkıntısı veya borcu olanlar yakında rahat ederler. Gece yastığa kafanızı rahat koyarsınız.

Rüyada yalınayak yürüne başka birini görmek, iç huzurunuzun artmasında başka birinden yardım almak ve bu kişinin gönlünüzü rahat ettirecek sözler söylemesine yorumlanır. Bir süredir dertlerini açamayan kişiler de dertlerini dile getirip yüzleşebilirler.

Rüyada Yalın Ayak Karda Yürümek

Bekar olan kişilerin mutlu ve mesut bir hayat sürecekleri evlilik yapmalarına yorumlanır. İlişkisi olanlar sevdikleri insanla ilişkilerini ciddi düşünmeye başlayabilirler. Aşk hayatında her şey gönlünüze göre olur. Rüyada karda ayakkabısız yürümek, bir süredir görmediğiniz bir ile kavuşmak demektir. Ayrı olan sevgililer de barışabilirler.

Rüyada Yalın Ayak Toprakta Yürümek

Pozitif olmak ve size kötü enerji veren insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Sürekli moralinizi bozan ve sizinle uğraşan kişiler hayatınızdan çıkarlar. Mahkeme ve davası olanlar iyi haberler alırlar. Gelecek günlerde yüzünüzü güldürecek olaylar olur.

Rüyada Yağmurda Yalın Ayak Yürümek

Rızkın günden güne artmasına ve ekonomik yönden güçlenip geçim derdine düşmemeye yorumlanır. Çalışan kişiler işlerinden kazandıkları para ile iyi yatırımlar yapma imkanı elde edebilirler. İşsiz olanlar karlı bir işe girebilirler. Rüyada ayakkabısız yağmurda yürümek, parasal engeller yüzünden gerçekleştiremediğiniz hayallerinize yakında erişmek demektir.

Rüyada Kumda Yalın Ayak Yürümek

Mal mülk sahibi olmak ya da değerli eşyalar satın almak anlamına gelir. Bir süredir hayaliniz olan bir şeyi satın alabilirsiniz. Bir zamanlar lüks olan bir şeye şimdi sahip olunabilir. Kirada yaşayanlar için ise kendi evlerinin sahibi olacaklarına işaret eder.

Rüyada Yalın Ayak Merdiven İnmek

Özle hayatınızda çok mutlu olmak ve sevginize karşılık bulmak anlamına gelir. Sevdiğiniz insan sizin duygularınıza karşılık verebilir. İlişkisi olmayanlar hoşlandıkları kişiden duygularına karşılık alırlar. Sevdiğiniz kişi sizi el üstünde tutar.

Rüyada Yalın Ayak Koşmak

Çalışma hayatında olanlar hızla makam mevki yükselirler. Başarı merdivenlerini çok hızlı bir şekilde tırmanabilir, beklenilenden daha kısa vadede kariyer alanında hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eğitim hayatında da hedeflerinize ulaşabilir, daha başarılı olabilirsiniz.

Rüyada Oğlunu Ayakkabısız Görmek

Evlatlarınızın sizi gururlandıracak başarılarının olmasına, onlara iyi şartlar sağlamaya yorumlanır. Ev hayatındaki sıkıntılar biter. Evlatlarınızın geleceğine dair endişeleriniz varsa bu düşüncelerden tez vakitte kurtulursunuz.

Rüyada Yalın Ayak Yürümek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hak edilen makam mevkiye ulaşılarak rahat bir hayat sürmek, istediği yerde yaşamak anlamına gelir. Eğer başka bir yerde yaşama planınız varsa gerçekleşebilir. Çok mutlu olacağınız bir evlilik yaparak güzel bir yerde hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Yeliz ünlü dedi ki:

  Rüyamda yalınayak yürüyordum bir ayakkabı ve bir de terlik kaybetmişim sonra bı duvarın üzerinde atladım yürümeye devam ederken ayağımda siyah yeni bir çift ayakkabı vardi

 2. Özlem dedi ki:

  Çocukluğumdan bu yana ara ara bu rüyayı görüyorum evden yalınayak çıkıyorum fiderken fark ediyorum geri dönmeyi düşünüyorum o sırada bitiyor rüyam

 3. Rez dedi ki:

  Ruyamda cıplak ayakla deniz kenarında yuruyordum ayakkavı almak ıcın bır magzaya gırdım pembe bir ayakkabı verdıler ama para yetmeyınce alamadan cıktım

 4. Firuzə dedi ki:

  Selamın aleyküm benim rüyamda yağmur yağmışdı çamurlu yolda çıplak ayak yürüyordum ve ayaqlarımın üsdü çok temiz kalıyodu ancak altı çamurlu oluyodu yalın ayak işe gitdiğmi gördüm anlamı ne..?

 5. Ali dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda yalın ayak sokakta yürüyordum. Ekonomik problemim olan abimle konuşuyorduk biryandan da yürüyorduk. İyi giyinmiştim ama ayakkabım yoktu. Sokaklar yalınayak yürümek için iyi değildi bir süre yürüdükten sonra geri dönüş yaptık.
  Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevgi ilgi görmeye, refaha ermeye yorumlanır.

 6. Balkız dedi ki:

  Rüyamda okul gibi bir yerdeyim. Topuklu ayakkabı giymisim düşmemek için çıkarıyorum ayakkabıları elime alıyorum. Merdivenleri ayakkabısız inip çıkıyorum. Bir süre de bi sınıfta ayakkabısız oturuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızdan müjdeli haber almaya yorumlanır.

 7. Balkız dedi ki:

  Rüyamda okul gibi bir yerdeyim ayaklarımda topuklu ayakkabılarım varmış düşmemek için çıkarıyorum. Ve merdivenleri çıplak ayakla çıkıp iniyorum. Bi süre yine çıplak ayakla oturuyorum sıralarda.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir görüşme yapmaya, başvuruya yorumlanır.

 8. Ali dedi ki:

  Rüyamda yalın ayak şekilde koşuyodum ve tanımadığım biri benimle koşuyodu ve neden yalın ayak koştuğumu soruyodu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya rahata ermeye, hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

   1. Havva dedi ki:

    Rüyamda yalın ayaktım ve arkadaşımda farklı bi okula gidiyordum ama ayakkabım olmadığını farkedince utanıyordum ve hocadan izin alıp eve dönüyorduk ve ben pazarın içinden falan yalın ayak yürüyordum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya rahata ermeye ve belirsizliklerin bitmesine yorumlanır.

 9. Göknur dedi ki:

  Merhaba Rüyamda ayağımda dayıma ait olan terlikler varmış. Dayımda kendisine ait olduğu söyledi bende ayagimdan çıkarıp verdim. Terlikleri canta ya koydu ve arabasına binip yanından uzaklaştı. Ben yakın ayak kaldım. Dayım beni arabaya davet etmemişti rüyamda bende eve yürüyerek gitmeye başladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz kişilerden haber almaya yorumlanır.

 10. Zeze dedi ki:

  Rüyamda kocam nerdeyse gözüöün önünde siyahi bir kadınla birlikte oluyordu, neredeyse diyorum çünkü yanımdan hatun elinden tutup götürüyordu eşimi gözümün içine bakarak ve gülümseyerek, bir süre sonra bendw gidiyordum ve yere çömelmiş ağlarken buluyordum belden aşağısı çıplak şekilde hatunu, eşim de ayaktaydı ve pantolonu dizlerindeydi, bende eyvallah dedim yürüdüm sokağa çıktım, çıkınca fark ettim pabuçlarımın olmadığını, dönmedim de geri, endişelendiğimi hatırlıyorum ayaklarıma bişey batmasından bi hanım ayağımın altına yapıştırmam için bant gibi bişey veriyor devam ediyorum, sonra orhan gencebayla rakı sofrasına oturduk ama ben içmedim rakı, emziriyorum ben dedim 🙂 ama canım da çekmedi değil, orhan baba bıktım artık yaşamaktan söylüyordu benim için masada 😀

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızda güven sorunlarının aşılmasına, maddi imkanın artmasına yorumlanır.

 11. Rukyete dedi ki:

  Rüyamda, okuldan eve dönüyordum ve yalın ayaktım, yanımda ayakkabı vardı ama giymiyordum, üstelik yerlerdede çamur vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derslerinizde başarıya, evinize mutlu dönmeye yorumlanır.

 12. Hatice kaya dedi ki:

  Rüyada kızımla beraber yürüyoruz ama benim ayağımda çorap dahi yok kızımda ise sadece çorap var ayakkabı yok ve bu halde evde çıktıgımızın farkında değiliz yarı yolda fark ediyoruz yerlerde hep kar var ama üşümüyoruzda sadece yürüyoruz..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahate çıkmaya yorumlanır.

 13. Seren dedi ki:

  Rüyamda yalın ayak kalmışım öyle yüruyorum. Solda tuvaletvar nasıl yuruyecegımı bılmıyorum.kardesımın topuklu yazlıkayakkabısı varmıs onu sadece goruyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya sorumlulugun azalmasina, rahat etmeye yorumlanir.

 14. Seher(Ayla) dedi ki:

  Rüyamda ormanda yalın ayak yürüyorum yanımda bir kedi ve kedinin gri renginde iki küçük yavrusu var heryere beraber gidiyoruz sanki birinden kaçıyoruz gibi

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bol kazanca berekete yorumlanir.

 15. Deniz dedi ki:

  Rüyamda yalın ayak yürüyordum, öğretmenim oğlunu kaybetmiş ağlıyordu ben de onu teselli ediyorum yalnız bu öğretmenimi seviyorum kalpten, sonra eve gelince ayaklarımdaki çamuru yıkadıgımı gördüm.. Güzel bir rüyadır umarım, o hocam işte

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni yerler görmek ve uzun bir seyahate çıkmaya yorumlanır.

 16. Kenan dedi ki:

  rüyamda avm de yalin ayak yürüyorum, bir kadin beni o sekilde arkamdan görüyor, utaniyorum ve hemen en yakin ayakkabi dükkanina girip ayakkabi bakiyorum, beyaz bir ayakkabi begeniyorum, o saatte zil caliyor..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendinize güvenin artmasına ve iş hayatında başarıya yorumlanır.

 17. Nevin kara dedi ki:

  Rüyamda taşlı bir yolda yavaş yavaş dikkat li bir şekilde tek başına yürüyorum. Bir süre sonra ayaklarım bu yola dayanamaz diye düşünüp bir evden yardım istiyorum. Bana eski ve tekir bekir bir terlik veriyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zor günleri geride bırakmaya yorumlanır.

 18. Demet dedi ki:

  Rüyamda gördüğüm eşimle elele sokakta yürürken yalınayak olduğumu farkettim ve eşime dedim benim terliklerim yok nereye kayboldu mavi terliklerim diye telaşlanrken eşim le sonra Plaj terlikleri satan bi dükkana girdik ve orda şeffaf beyaz önü çiçekli bi terlik alıp denedim. Biraz yürüdüm sonra tamam bunu alalım dedim ve ayağımdan geri çıkardım sonra o terlikler poşete koyacakken oyuncak askeri bir helikoptere dönüşmüştü terlik yoktu oyuncak vardı..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır istenilen bir şeyi gerçekleştirmek ve hayaline kavuşmaya yorumlanır.

 19. gulsum dedi ki:

  rüyamda kayboldum ve ayağım 1inde beyaz ayakkabı oburu çıplak yürürüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başvurularınız varsa kabulüne, iş bulmaya yorumlanır.

 20. Tuba dedi ki:

  Ruyamda kayiga biniyordum karşı adaya geçip gezmek için deniz dalgaliydi hafif ama ferahlaticiydi. bir indim adaya ayaklarım çıplak öle gezmeye basladim. adanın merkezi gbi bir yeri varmış oraya gitmek için biraz dağ gbi yamaçları yürüdük .yanimda arkadaşlarım vardı bir de erkek arkadaşım bana çok sahip çıkıyordu üstüme düşüyordu ilgileniyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya baskıdan kurtulmak ve kendi isteklerinizi hayata geçirmeye yorumlanır.

 21. saime atıcı dedi ki:

  rüyada yalın ayakla bir yere gidiyorum ama üzgünüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir hayalin gerçekleşmesine yorumlanır.

   1. Sibel dedi ki:

    Rüyada salça yapılıp boşaltılmış salça lekesiyle duran bakır bir kazan gördüm.Daha sonrasında evin avlusu gibi bir yerde yalın ayak dolaştığını ve ayaklarımın kirlendiğini gördüm

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sevdikleriniz ile kavuşmak, özlemin bitmesine yorumlanır.

  2. Fidan dedi ki:

   Rüyada yalınayak kütüphaneye yürüyordum ve hoşlandığım çocukta oradaydı bni bekliyodu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hoşlandığınız kişi ile görüşmeye başlamaya yorumlanır.

 22. Naim dedi ki:

  Merhaba, hayırlı günler. Rüyamda kardeşimle otobüste seyahat ederken otobüs mola veriyor ve ben tuvalete gitmek için araçtan iniyorum. Tuvalete yaklaştığımda yalın ayak olduğumu fark edip terlik satan bir yer arıyorum. Sonunda bir yer buluyorum fakat terlikler farklı ve karışık. İstediğim numarayı ararken bir çift kalın postal gibi ayakkabı buluyorum ve bunu almak istiyorum. Satan kişi bu ayakkabıyla rahat edemezsin diyor bende böyle ayakkabıları severim sıkıntı olmaz sen fiyatına bak ne kadar diyorum. O sırada biri bana soruyor neden yalın ayak olduğumu bende ona cumaya gittiğimde ayakkabılarım çalındı daha sonra da terlik aldım onlarda kayboldu diyorum ve bana gülüyorlar. Ben saatin epey geçtiğini fark edip kardeşimi arıyorum o da evde beni yemeğe beklediklerini söylüyor ve sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Uzakta yaşayan birinden davet gelebilir, yakınlarınız ile hasret giderebilir, üzerinizdeki stresten kurtulabilirsiniz.

   1. Fatma dedi ki:

    Bu rüyayı 15 ocak ta gördüm Rüyamdan karanlık bir yerde şalvar üstündeydim(14 ocak ta bunu gördüm bir önceki günde eski sevgilimi pencereden bakıyorum bir kişiyle el ele tutuşarak gidiyordum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sevdikleriniz ile kavuşmaya yorumlanır.

     1. Fatma dedi ki:

      Ama hocam sevgilimle barışacakmıyım ayrıyız çok etkilendim bu rüyadan

 23. Meryem dedi ki:

  Merhaba hayırlı günler, rüyamda annem babam ben abim yolda yürüyorduk, yol asfaltlıydi ve küçük taşlar vardı,ayaklarımizda ayakkabı yoktu, yalın ayaktik, annem bizden ayrılıp tanıdığa ugrayacam diyerek bir yerden inerek binaya girdi, biz yolumuza devam ettik. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ev satın alınabilir, aile içerisinde maddi durum düzelir.

  2. Htc dedi ki:

   Rüyamda okul gibi bir yerde ders görüyordum. Sonra o derslikten çıktım. Daha yalın ayak uzun zamn yürüdüm. Otobüse binemedim. Daha sonra bir yerden terlik almak için girdim ama ayağıma göre terlik bulamadım bulduğumu da beğenmedim. Yalın ayak o şekilde yoluma devam ettim.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eksi hedef ve kariyer planlarınıza ulaşmak ve başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status