Rüyada Yalınayak Koşmak

Rüyada yalın ayak koştuğunu görmek, sorumlulukların azalmasına ve daha az görev üstlenmeye, hayattan keyif almaya yorumlanır. Dert ve kederden arınabilir, borçlarınızı kapatabilir ve maddi külfetten kurtulabilirsiniz. Bundan sonra kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Sürekli yoğun çalışma temposu geride kalabilir ve dinlenebilir, manevi yönden de huzura erişebilirsiniz. Artık hedeflerinize ulaşmak sizi rahatlatacak. Ailenize karşı sorumluluklarınız da azalabilir ve üzerinizden büyük bir yük kalkar. Rüyada başkasının yalınayak koştuğunu görmek, başkası ile sorumlulukları paylaşmaya, birlikte zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır. Ortaklık yapabilirsiniz ya da eşiniz sizinle görev paylaşımı yapabilir.

Rüyada çıplak ayakla koşmak, dert ve tasadan arınarak borçsuz bir hayat sürmeye yorumlanır. Sağlık sorunları olan kişiler için de sıhhate erişmek anlamına gelir. Rüyasında ayağında ayakkabı olmadan koşmak, aynı zamanda kurtuluşa, refaha çıkmak demektir. İç sıkıntılarınız son bulur. Artık hayattan keyif alabilirsiniz ve yüzünüz daha çok gülmeye başlayabilir.

Rüyada Yağmurda Yalınayak Koşmak

İşsiz olanların yeni bir iş bulmasına veya uğraş edinmelerine yorumlanır. Kısmetleriniz çoğalır ve evinizin bereketi artar. Ailenizin rızkı çoğalabilir, mal mülk edinebilirsiniz. Belki elinize geçecek yüklü bir miktar para da sizi geçim derdinden kurtarabilir.

Rüyada Karda Yalınayak Koşmak

Risk almaktan kaçınmamaya ve sonunda mutlu olmaya yorumlanır. Geri planda kalmak yerine artık kendinizi ön plana çıkarabilir, istekleriniz için almanız gereken risklere karşı özgüveniniz artabilir. Güç ve kudret sahibi olarak, korkularınız ile yüzleşebilirsiniz.

Rüyada Çamurda Yalınayak Koşmak

Sizi sürekli eleştiren, baskı yapan birinden kurtulabilir, özgürlüğünüze kavuşarak hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Size zararı dokunan ve dibe çekmeye çalışan kim varsa hayatınızdan çıkar. Artık neyin doğru veya yanlış olduğunu fark ederek, korkusuz bir şekilde gerçeklerle yüzleşmeniz gerekebilir. Zor da olsa önemli bir başarınız olabilir.

Rüyada Yalınayak Koşmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre yalın ayak koşmak, dert ve tasadan kurtularak neşeli günlere erişmeye, özgüveninizin yükselmesine yorumlanır. Artık canınıza tak eden şeylerden kurtulabilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü kendi elinize alarak, yaşamınızdan keyif almaya başlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Chttt dedi ki:

  İyi günler benim rüyam şöyleydi.. önce eski kız arkadaşımı gördüm sonra bir anda başka yerde Rüyamda yalın ayak olarak koşuyordum ama daha çok biraz daha yavaş tempoda koşuyordum sonra kendi sokağımda olduğumu gördüm ve ön üst iki dişimin koşarken düştüğünü anladım ,, bir gün öncesinde de alt bir tane dişimin çürük olduğunu görmüştüm . Şimdiden teşekkürler

 2. Serkan dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda birşeyden kaçıyordum sonra ayakkabılarımı çıkartıp toprak yolda koşmaya başladım ama ayaklarım acıyordu. Sonra ayakkabıları tekrar giyindim öyle koştum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinizden kaçan bir fırsatı yeniden yakalamak demektir.

 3. Fidan dedi ki:

  Rüyamda olduğum şehirden yalınayak jaquar gibi kaçtığımı gördüm. Hızla bir şehirden diğerine geçiyordum. Sonda çıktığım şehirde bıraktığım arkadaşımı yanımda gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güç sahibi olmak ve maddi imkanların artmasına yorumlanır.

 4. Aynur dedi ki:

  Rüyayı görmeden bir gün önce 4 aya yakındır ayrı olduğum eski erkek arkadaşımla buluşmuştuk ben bişeyleri düzeltiriz belki diye gitmiştim ama yine herşey aynı oldu o gün eve geldiğim de içim çok bunaldı sürekli ağladım rüyamdada kendi kapımızın önünden ablamların evine kadar koşuyorum ayağımda ayakkabı yok yerler çamur ama yanlış hatırlamıyosam çorap vardı. Daha sonra baya bi koştuktan sonra ablamların evine varıyorum ordada ablamin çantasında bişeyler ararken kağıt paralar görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tekrar görüşmeye ve yüzünüzü güldürecekk bir haber almaya yorumlanır.

 5. Eloo dedi ki:

  Rüyamda yeni ayrıldığımiz erkek arkadaşımın peşinden yalınayak koşuyordum sonra o olmadığını görüyordum sol tarafa dönünce o vardı ve gittim tekrardan yüz ifadesi gülüyor gülmüyor arasıydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden barışmaya yorumlanır.

 6. Erhan dedi ki:

  Çıplak ayakla çok hızlı çamur,taş, toprak demeden hedefe herkesten önce ulaşıyorum.Ayakkabılarımı sonradan arkadaşım arabayla getiriyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya emeklerin karşılığını almak ve mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

 7. Süme8 dedi ki:

  Rüyamda babam uçağa bindi ve uçak çok geçmeden düşüp alev alďi bende uçağa doğru yalın ayak koştüm ama sonra öğrendim ki babam uçağa hiç binmemiş ama ölen kişilerin arasında benimde ismim var

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntıların bitmesine ve hayırlı bir yolculuğa yorumlanır.

DMCA.com Protection Status