Rüyada Yaş Odun Kesmek

Rüyada yaş odun kestiğini görmek, siz ne yapsanız da takdir etmeyen veya kıskanan birileri olabilir. Ancak kişi artık kendi için bir şeyler yapar. Başkalarına yaranmak için çaba gösterenler bundan vazgeçerler. Artık öncelikleriniz değişebilir. Sizi umursamayan ve hiç sayan kişilere artık daha başka davranabilirsiniz. Eğer size kötü davranan ve ne yapsanız yaranamadığınız insanlar varsa şimdi onlar sizin peşinizde koşarlar. Bir zamanlar yüz vermeyen kişilerden beklenmedik sözler işitilebilir. Rüyada yaş kütük görmek, sevdiklerinizden duyacağınız bir lafa içlenmek ve alınmak anlamına gelir. Biri sizin kalbinizi kıracak sözler söyleyebilir, tabi arkanızdan konuştukları da kulağınıza gelebilir. Size karşı asıl niyeti ortaya çıkabilir.

Rüyada yaş odun görmek, bazı yorumcular tarafından da öfkelenmek ve kavga etmek, zamanında kapanan bir problemin yeniden açılacağına yorumlanır. Tekrar benzer şeyler ile karşı karşıya kalınabilir, verilen sözler tutulmayabilir. Eğer aç gözlülük yapan birileri varsa da bu kişilere karşı tahammülünüz biter. Sizin üstünüzden prim yapamazlar.

Rüyada Yaş Odun Kesmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, dostu ve düşmanı ayırt etmeye, kimin gerçekten sizi sevip iyiliğinizi istediğini görmeye yorumlanır. Şu günlerde bazı dostlarınızdan yana hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Size yapılan bir haksızlık karşısında hayrete düşülebilir, hak edilmeyen sözler işitilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status